Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | ||
Flickor Blå Medel Lätt | ||
Flickor Blå Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Rotebro IBK F.07/08 | |
Flickor Röd Medel | Älvsjö AIK IBF F06/07 | Järna SK Flickor 07-08 |
Pojkar Blå lätt lätt | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Lätt | ||
Pojkar Ljusröd Medel | AIK P07 | Vallentuna IBK P07 Lag1 |
Pojkar Ljusröd Medel Lätt | Nacka Wallenstam p08 Svart | Bele Barkarby IF IBF P08 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 sep 07.50 | Täby FC P09 Värtan | - | Vallentuna IBK P09 Lag 1 | - |
11 sep 08.40 | Töjnan IBK P09 lag 1 | - | Rotebro IS Rotebro P09 | - |
11 sep 09.30 | Täby FC P09 Värtan | - | Hässelby SK IBK 09 I | - |
11 sep 09.30 | Vaxholm IBF P09 | - | Sirius Sirius P09 | - |
11 sep 10.20 | Vallentuna IBK P09 Lag 1 | - | Värmdö IF P09 | - |
11 sep 12.50 | Hässelby SK IBK 09 I | - | Vaxholm IBF P09 | - |
11 sep 13.40 | Sirius Sirius P09 | - | Värmdö IF P09 | - |
11 sep 17.00 | Åkersberga IBF P09B | - | Hässelby SK IBK 09 II Lag II | - |
11 sep 17.50 | Töjnan IBK P10 lag 3 | - | Vallentuna IBK P09 Lag 2 | - |
11 sep 18.40 | Töjnan IBK P09 lag 2 | - | Åkersberga IBF P09B | - |
11 sep 19.30 | Töjnan IBK P10 lag 3 | - | Hässelby SK IBK 09 II Lag II | - |
11 sep 20.20 | Töjnan IBK P09 lag 2 | - | Vallentuna IBK P09 Lag 2 | - |
12 sep 07.50 | Töjnan IBK P09 lag 1 | - | Hässelby SK IBK 09 I | - |
12 sep 08.40 | Rotebro IS Rotebro P09 | - | Silverdals IF P09/10 | - |
12 sep 09.30 | Töjnan IBK P09 lag 1 | - | Vallentuna IBK P09 Lag 1 | - |
12 sep 10.20 | Rotebro IS Rotebro P09 | - | Hässelby SK IBK 09 I | - |
12 sep 11.10 | Silverdals IF P09/10 | - | Vallentuna IBK P09 Lag 1 | - |
12 sep 12.00 | Rotebro IS Rotebro P09 | - | Täby FC P09 Värtan | - |
12 sep 12.50 | Töjnan IBK P09 lag 1 | - | Värmdö IF P09 | - |
12 sep 13.40 | Silverdals IF P09/10 | - | Töjnan IBK P09 lag 2 | - |
12 sep 13.40 | Vallentuna IBK P09 Lag 2 | - | Hässelby SK IBK 09 II Lag II | - |
12 sep 14.30 | Åkersberga IBF P09B | - | Vaxholm IBF P09 | - |
12 sep 15.20 | Silverdals IF P09/10 | - | Sirius Sirius P09 | - |
12 sep 16.10 | Töjnan IBK P10 lag 3 | - | Täby FC P09 Värtan | - |
12 sep 17.00 | Töjnan IBK P09 lag 2 | - | Sirius Sirius P09 | - |
12 sep 17.00 | Värmdö IF P09 | - | Hässelby SK IBK 09 II Lag II | - |
12 sep 17.00 | Vallentuna IBK P09 Lag 2 | - | Åkersberga IBF P09B | - |
12 sep 17.50 | Töjnan IBK P10 lag 3 | - | Vaxholm IBF P09 | - |