Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | ||
Flickor Blå Medel Lätt | ||
Flickor Blå Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Rotebro IBK F.07/08 | |
Flickor Röd Medel | Älvsjö AIK IBF F06/07 | Järna SK Flickor 07-08 |
Pojkar Blå lätt lätt | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Lätt | ||
Pojkar Ljusröd Medel | AIK P07 | Vallentuna IBK P07 Lag1 |
Pojkar Ljusröd Medel Lätt | Nacka Wallenstam p08 Svart | Bele Barkarby IF IBF P08 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 sep 08.40 | Täby FC P08 Östra Vit | - | Nacka Wallenstam p08 Svart | 4 - 2 |
11 sep 09.30 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 4 - 4 |
11 sep 11.10 | Täby FC P08 Östra Vit | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 3 - 5 |
11 sep 12.00 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Nacka Wallenstam p08 Svart | 2 - 11 |
11 sep 14.30 | Nacka Wallenstam p08 Svart | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 7 - 1 |
11 sep 15.20 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Täby FC P08 Östra Vit | 5 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nacka Wallenstam p08 Svart | 3 | 2 | 0 | 1 | 20-7 | 13 | 6 |
2. | IBF Offensiv Lidingö P08 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-14 | -4 | 4 |
3. | Bele Barkarby IF IBF P08 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11-17 | -6 | 4 |
4. | Täby FC P08 Östra Vit | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-12 | -3 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 sep 13.40 | Töjnan IBK P08 | - | Telge SIBK P08 | 6 - 1 |
11 sep 14.30 | Täby FC P08 Östra Svart | - | Silverdals IF Vit (P07/08) | 1 - 0 |
11 sep 16.10 | Töjnan IBK P08 | - | Silverdals IF Vit (P07/08) | 5 - 1 |
11 sep 17.00 | Täby FC P08 Östra Svart | - | Telge SIBK P08 | 10 - 2 |
11 sep 18.40 | Telge SIBK P08 | - | Silverdals IF Vit (P07/08) | 1 - 1 |
11 sep 19.30 | Töjnan IBK P08 | - | Täby FC P08 Östra Svart | 0 - 7 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC P08 Östra Svart | 3 | 3 | 0 | 0 | 18-2 | 16 | 9 |
2. | Töjnan IBK P08 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-9 | 2 | 6 |
3. | Silverdals IF Vit (P07/08) | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-7 | -5 | 1 |
4. | Telge SIBK P08 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-17 | -13 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 09.30 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Täby FC P08 Östra Svart | 5 - 1 |
12 sep 10.20 | Nacka Wallenstam p08 Svart | - | Töjnan IBK P08 | 11 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 12.50 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Nacka Wallenstam p08 Svart | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 07.50 | Täby FC P08 Östra Vit | - | Silverdals IF Vit (P07/08) | 7 - 4 |
12 sep 08.40 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Telge SIBK P08 | 4 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 11.10 | Täby FC P08 Östra Vit | - | Bele Barkarby IF IBF P08 | 2 - 4 |