Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | ||
Flickor Blå Medel Lätt | ||
Flickor Blå Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Rotebro IBK F.07/08 | |
Flickor Röd Medel | Älvsjö AIK IBF F06/07 | Järna SK Flickor 07-08 |
Pojkar Blå lätt lätt | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Blå Svår Lätt | ||
Pojkar Ljusröd Medel | AIK P07 | Vallentuna IBK P07 Lag1 |
Pojkar Ljusröd Medel Lätt | Nacka Wallenstam p08 Svart | Bele Barkarby IF IBF P08 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 sep 07.50 | Åkersberga IBK Ackers p07 | - | Vallentuna IBK P07 Lag1 | 3 - 1 |
11 sep 08.40 | AIK P07 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08 | 0 - 1 |
11 sep 11.10 | Åkersberga IBK Ackers p07 | - | AIK P07 | 1 - 2 |
11 sep 12.00 | Vallentuna IBK P07 Lag1 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08 | 1 - 2 |
11 sep 14.30 | Åkersberga IBK Ackers p07 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08 | 2 - 2 |
11 sep 15.20 | Vallentuna IBK P07 Lag1 | - | AIK P07 | 1 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tyresö Trollbäcken IBK P08 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 2 | 7 |
2. | AIK P07 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-3 | 8 | 6 |
3. | Åkersberga IBK Ackers p07 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-5 | 1 | 4 |
4. | Vallentuna IBK P07 Lag1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-14 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 sep 11.10 | Järfälla IBK Pojkar Ljusröd | - | älvsjö aik p 07 blå | 1 - 2 |
11 sep 12.00 | Danderyds SK 07/08 Blå | - | AIK IBF P08 Svart | 3 - 3 |
11 sep 14.30 | Järfälla IBK Pojkar Ljusröd | - | Danderyds SK 07/08 Blå | 1 - 7 |
11 sep 15.20 | älvsjö aik p 07 blå | - | AIK IBF P08 Svart | 0 - 0 |
11 sep 17.50 | Järfälla IBK Pojkar Ljusröd | - | AIK IBF P08 Svart | 1 - 4 |
11 sep 18.40 | älvsjö aik p 07 blå | - | Danderyds SK 07/08 Blå | 0 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Danderyds SK 07/08 Blå | 3 | 2 | 1 | 0 | 15-4 | 11 | 7 |
2. | AIK IBF P08 Svart | 3 | 1 | 2 | 0 | 7-4 | 3 | 5 |
3. | älvsjö aik p 07 blå | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-6 | -4 | 4 |
4. | Järfälla IBK Pojkar Ljusröd | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-13 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 sep 12.50 | Töjnan IBK P07 lag 1 | - | AIK IBF P08 Gul | 0 - 10 |
11 sep 13.40 | Ekerö IK IB 2008 P | - | Silverdals IF Svart (P07/08) | 0 - 3 |
11 sep 16.10 | Ekerö IK IB 2008 P | - | AIK IBF P08 Gul | 2 - 3 |
11 sep 17.00 | Töjnan IBK P07 lag 1 | - | Silverdals IF Svart (P07/08) | 4 - 6 |
11 sep 19.30 | Töjnan IBK P07 lag 1 | - | Ekerö IK IB 2008 P | 2 - 4 |
11 sep 20.20 | Silverdals IF Svart (P07/08) | - | AIK IBF P08 Gul | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AIK IBF P08 Gul | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-3 | 12 | 9 |
2. | Silverdals IF Svart (P07/08) | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-6 | 4 | 6 |
3. | Ekerö IK IB 2008 P | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
4. | Töjnan IBK P07 lag 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-20 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 09.30 | Tyresö Trollbäcken IBK P08 | - | Åkersberga IBK Ackers p07 | 3 - 0 |
12 sep 10.20 | Danderyds SK 07/08 Blå | - | älvsjö aik p 07 blå | 4 - 2 |
12 sep 11.10 | AIK P07 | - | Silverdals IF Svart (P07/08) | 2 - 1 |
12 sep 12.00 | AIK IBF P08 Gul | - | AIK IBF P08 Svart | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 12.50 | Tyresö Trollbäcken IBK P08 | - | Danderyds SK 07/08 Blå | 2 - 6 |
12 sep 13.40 | AIK P07 | - | AIK IBF P08 Gul | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 16.10 | Danderyds SK 07/08 Blå | - | AIK P07 | 1 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 14.30 | Vallentuna IBK P07 Lag1 | - | Ekerö IK IB 2008 P | 5 - 4* |
12 sep 15.20 | Järfälla IBK Pojkar Ljusröd | - | Töjnan IBK P07 lag 1 | 3 - 4* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 sep 17.50 | Vallentuna IBK P07 Lag1 | - | Töjnan IBK P07 lag 1 | 1 - 0 |