Kosa Open 2021
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
Kosa Open Gutt
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
22 okt 17.00 |
Hauger/Haslum |
- |
Ullevål IL |
6 - 0 |
22 okt 17.50 |
Mjøndalen IF |
- |
Ullern |
3 - 0 |
22 okt 19.00 |
Hauger/Haslum |
- |
Mjøndalen IF |
2 - 1 |
22 okt 19.50 |
Ullevål IL |
- |
Ullern |
2 - 3 |
22 okt 21.00 |
Ullevål IL |
- |
Mjøndalen IF |
0 - 2 |
22 okt 21.50 |
Hauger/Haslum |
- |
Ullern |
10 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Hauger/Haslum |
3 |
3 |
0 | 0 |
18-1 |
17 |
6 |
2. |
Mjøndalen IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-2 |
4 |
4 |
3. |
Ullern |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-15 |
-12 |
2 |
4. |
Ullevål IL |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-11 |
-9 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
23 okt 09.00 |
Stabæk IF 1 |
- |
Høvik ØHIL |
11 - 0 |
23 okt 09.50 |
Solberg |
- |
Ready Gutt |
4 - 1 |
23 okt 11.00 |
Stabæk IF 1 |
- |
Solberg |
3 - 1 |
23 okt 11.50 |
Høvik ØHIL |
- |
Ready Gutt |
0 - 8 |
23 okt 13.00 |
Høvik ØHIL |
- |
Solberg |
1 - 10 |
23 okt 13.50 |
Stabæk IF 1 |
- |
Ready Gutt |
1 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Stabæk IF 1 |
3 |
3 |
0 | 0 |
15-1 |
14 |
6 |
2. |
Solberg |
3 |
2 |
0 | 1 |
15-5 |
10 |
4 |
3. |
Ready Gutt |
3 |
1 |
0 | 2 |
9-5 |
4 |
2 |
4. |
Høvik ØHIL |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-29 |
-28 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
23 okt 15.00 |
Stabæk IF 2 |
- |
Drammen Bandy |
3 - 6 |
23 okt 15.50 |
Snarøya Gutt |
- |
Røa IL Gutt |
1 - 7 |
23 okt 17.00 |
Stabæk IF 2 |
- |
Røa IL Gutt |
0 - 8 |
23 okt 17.50 |
Drammen Bandy |
- |
Snarøya Gutt |
7 - 1 |
23 okt 19.00 |
Drammen Bandy |
- |
Røa IL Gutt |
2 - 4 |
23 okt 19.50 |
Stabæk IF 2 |
- |
Snarøya Gutt |
2 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Røa IL Gutt |
3 |
3 |
0 | 0 |
19-3 |
16 |
6 |
2. |
Drammen Bandy |
3 |
2 |
0 | 1 |
15-8 |
7 |
4 |
3. |
Stabæk IF 2 |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-15 |
-10 |
2 |
4. |
Snarøya Gutt |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-16 |
-13 |
0 |
Sluttspill
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
24 okt 09.00 |
Hauger/Haslum |
- |
Stabæk IF 2 |
7 - 1 |
24 okt 09.50 |
Stabæk IF 1 |
- |
Mjøndalen IF |
2 - 4* |
24 okt 11.00 |
Røa IL Gutt |
- |
Ready Gutt |
6 - 1 |
24 okt 11.50 |
Solberg |
- |
Drammen Bandy |
1 - 5 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
24 okt 13.00 |
Hauger/Haslum |
- |
Mjøndalen IF |
2 - 0 |
24 okt 13.50 |
Røa IL Gutt |
- |
Drammen Bandy |
4 - 1 |
Finale
Dato |
|
Res |
24 okt 15.00 |
Hauger/Haslum |
- |
Røa IL Gutt |
1 - 0 |
Statistikk