Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 08.00 | Skrea IF Lag 1, gul | - | Trönninge IF Lag 2, Vit | |
15 okt 08.15 | IF Böljan Falkenberg Blå | - | Astrio Gult | |
15 okt 09.30 | Skrea IF Lag 1, gul | - | IF Böljan Falkenberg Blå | |
15 okt 09.45 | Trönninge IF Lag 2, Vit | - | Astrio Gult | |
15 okt 11.00 | Astrio Gult | - | Skrea IF Lag 1, gul | |
15 okt 11.15 | Trönninge IF Lag 2, Vit | - | IF Böljan Falkenberg Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 08.30 | Is Halmia | - | Astrio Svart | |
15 okt 08.45 | Alet Röd | - | IF Böljan Falkenberg Vit | |
15 okt 10.00 | Is Halmia | - | Alet Röd | |
15 okt 10.15 | Astrio Svart | - | IF Böljan Falkenberg Vit | |
15 okt 11.30 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | Is Halmia | |
15 okt 11.45 | Astrio Svart | - | Alet Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 09.00 | Astrio Vit | - | Trönninge IF Lag 1, Vit | |
15 okt 09.15 | Alet Blå | - | IF Böljan Falkenberg Röd | |
15 okt 10.30 | Astrio Vit | - | Alet Blå | |
15 okt 10.45 | Trönninge IF Lag 1, Vit | - | IF Böljan Falkenberg Röd | |
15 okt 12.00 | IF Böljan Falkenberg Röd | - | Astrio Vit | |
15 okt 12.15 | Trönninge IF Lag 1, Vit | - | Alet Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 12.30 | Lerkils IF Blå | - | Oskarströms IS Vit | |
15 okt 12.45 | Vinbergs IF Lag 1 | - | Getinge if Vit | |
15 okt 13.30 | Lerkils IF Blå | - | Vinbergs IF Lag 1 | |
15 okt 13.45 | Oskarströms IS Vit | - | Getinge if Vit | |
15 okt 14.30 | Getinge if Vit | - | Lerkils IF Blå | |
15 okt 14.45 | Oskarströms IS Vit | - | Vinbergs IF Lag 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 13.00 | Vinbergs IF Lag 2 | - | Getinge if Grön | |
15 okt 13.15 | Astrio Astrio Röd | - | Lerkils IF Röd | |
15 okt 14.00 | Vinbergs IF Lag 2 | - | Astrio Astrio Röd | |
15 okt 14.15 | Getinge if Grön | - | Lerkils IF Röd | |
15 okt 15.00 | Lerkils IF Röd | - | Vinbergs IF Lag 2 | |
15 okt 15.15 | Getinge if Grön | - | Astrio Astrio Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 15.30 | Getinge IF | - | Falkenbergs FF Vit | |
15 okt 15.45 | IF Leikin Svart | - | HGH FC Röd | |
15 okt 17.00 | Getinge IF | - | IF Leikin Svart | |
15 okt 17.15 | Falkenbergs FF Vit | - | HGH FC Röd | |
15 okt 18.30 | HGH FC Röd | - | Getinge IF | |
15 okt 18.45 | Falkenbergs FF Vit | - | IF Leikin Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 16.00 | HBK Blå | - | IF Leikin Vit | |
15 okt 16.15 | Falkenbergs FF Gul | - | Snöstorp Nyhem FF Lag 2 | |
15 okt 17.30 | HBK Blå | - | Falkenbergs FF Gul | |
15 okt 17.45 | IF Leikin Vit | - | Snöstorp Nyhem FF Lag 2 | |
15 okt 19.00 | Snöstorp Nyhem FF Lag 2 | - | HBK Blå | |
15 okt 19.15 | IF Leikin Vit | - | Falkenbergs FF Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 okt 16.30 | IF Leikin Orange | - | HBK Svart | |
15 okt 16.45 | Snöstorp Nyhem FF Lag 3 | - | HGH FC Blå | |
15 okt 18.00 | IF Leikin Orange | - | Snöstorp Nyhem FF Lag 3 | |
15 okt 18.15 | HBK Svart | - | HGH FC Blå | |
15 okt 19.30 | HGH FC Blå | - | IF Leikin Orange | |
15 okt 19.45 | HBK Svart | - | Snöstorp Nyhem FF Lag 3 |