Parkcupen 2022
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
Flickor 10 (Födda 2012), 7 mot 7 |
|
Flickor 11 (Födda 2011), 7 mot 7 |
|
Flickor 12 (Födda 2010), 9 mot 9 |
|
Flickor 7 (Födda 2015), 5 mot 5 |
|
Flickor 8 (Födda 2014), 5 mot 5 |
|
Flickor 9 (Födda 2013), 5 mot 5 |
|
Pojkar 10 (Födda 2012), 7 mot 7 |
|
Pojkar 11 (Födda 2011), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2010), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2010), 9 mot 9 |
|
Pojkar 7 (Födda 2015), 5 mot 5 |
|
Pojkar 8 (Födda 2014), 5 mot 5 |
|
Pojkar 9 (Födda 2013), 5 mot 5 |
|
Pojkar 9 (Födda 2013), 7 mot 7 |
|
Pojkar 8 (Födda 2014), 5 mot 5
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
8 okt 13.20 |
Vaksala SK P14 Vit Lag 1 P14 Vit Lag 1 |
- |
Sunnersta AIF Svart |
|
8 okt 13.20 |
Bälinge IF Svart |
- |
Märsta IK 1 |
|
8 okt 14.40 |
Märsta IK 1 |
- |
Vaksala SK P14 Vit Lag 1 P14 Vit Lag 1 |
|
8 okt 14.40 |
Sunnersta AIF Svart |
- |
Bälinge IF Svart |
|
8 okt 16.40 |
Vaksala SK P14 Vit Lag 1 P14 Vit Lag 1 |
- |
Bälinge IF Svart |
|
8 okt 16.40 |
Sunnersta AIF Svart |
- |
Märsta IK 1 |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
8 okt 12.40 |
SK Iron 1 |
- |
Vaksala SK P14 Vit Lag 2 |
|
8 okt 13.20 |
Sunnersta AIF Vit |
- |
Håbo FF Röd |
|
8 okt 14.40 |
Håbo FF Röd |
- |
Vaksala SK P14 Vit Lag 2 |
|
8 okt 14.40 |
Sunnersta AIF Vit |
- |
SK Iron 1 |
|
8 okt 16.40 |
Vaksala SK P14 Vit Lag 2 |
- |
Sunnersta AIF Vit |
|
8 okt 16.40 |
Håbo FF Röd |
- |
SK Iron 1 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
8 okt 11.20 |
Vaksala SK Svart 1 |
- |
Västerås sk Blå |
|
8 okt 11.20 |
Rasbo IK |
- |
Danmarks IF Lag 1, röd Lag 2, Vit |
|
8 okt 14.00 |
Danmarks IF Lag 1, röd Lag 2, Vit |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
8 okt 14.00 |
Västerås sk Blå |
- |
Rasbo IK |
|
8 okt 15.20 |
Rasbo IK |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
8 okt 15.20 |
Västerås sk Blå |
- |
Danmarks IF Lag 1, röd Lag 2, Vit |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
8 okt 12.40 |
Vaksala SK Svart 2 |
- |
Västerås sk Grön |
|
8 okt 12.40 |
Bälinge IF Gul |
- |
SK Iron 2 |
|
8 okt 14.40 |
SK Iron 2 |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
8 okt 14.40 |
Västerås sk Grön |
- |
Bälinge IF Gul |
|
8 okt 16.00 |
Bälinge IF Gul |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
8 okt 16.00 |
Västerås sk Grön |
- |
SK Iron 2 |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
8 okt 13.20 |
Vaksala SK P-14 Gul1 |
- |
Västerås sk Röd |
|
8 okt 13.20 |
Håbo FF Svart |
- |
Danmarks IF Lag 2 Vit |
|
8 okt 15.20 |
Danmarks IF Lag 2 Vit |
- |
Vaksala SK P-14 Gul1 |
|
8 okt 15.20 |
Västerås sk Röd |
- |
Håbo FF Svart |
|
8 okt 16.40 |
Håbo FF Svart |
- |
Vaksala SK P-14 Gul1 |
|
8 okt 16.40 |
Västerås sk Röd |
- |
Danmarks IF Lag 2 Vit |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
8 okt 12.40 |
Vaksala SK P-14 Gul2 |
- |
Västerås sk Svart |
|
8 okt 12.40 |
IFK Uppsala Blå |
- |
FC Arlanda 1 |
|
8 okt 14.00 |
FC Arlanda 1 |
- |
Vaksala SK P-14 Gul2 |
|
8 okt 14.00 |
Västerås sk Svart |
- |
IFK Uppsala Blå |
|
8 okt 15.20 |
IFK Uppsala Blå |
- |
Vaksala SK P-14 Gul2 |
|
8 okt 16.00 |
Västerås sk Svart |
- |
FC Arlanda 1 |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
8 okt 12.40 |
Vaksala SK P14 Röd Lag1 |
- |
Västerås sk Vit |
|
8 okt 12.40 |
IK Fyris Gul |
- |
IFK Uppsala Vit |
|
8 okt 14.40 |
Västerås sk Vit |
- |
IK Fyris Gul |
|
8 okt 14.40 |
IFK Uppsala Vit |
- |
Vaksala SK P14 Röd Lag1 |
|
8 okt 16.00 |
Vaksala SK P14 Röd Lag1 |
- |
IK Fyris Gul |
|
8 okt 16.00 |
Västerås sk Vit |
- |
IFK Uppsala Vit |
|
Grupp H
Datum |
|
Res |
8 okt 13.20 |
Märsta IK Svart |
- |
Vaksala SK P14 Röd Lag2 |
|
8 okt 13.20 |
Alsike IF Gul |
- |
IK Fyris Svart |
|
8 okt 15.20 |
IK Fyris Svart |
- |
Vaksala SK P14 Röd Lag2 |
|
8 okt 15.20 |
Märsta IK Svart |
- |
Alsike IF Gul |
|
8 okt 16.40 |
Vaksala SK P14 Röd Lag2 |
- |
Alsike IF Gul |
|
8 okt 16.40 |
IK Fyris Svart |
- |
Märsta IK Svart |
|
Grupp I
Datum |
|
Res |
8 okt 12.40 |
Sunnersta AIF Grön |
- |
Alsike IF Svart |
|
8 okt 12.40 |
IK Fyris Vit |
- |
FC Arlanda 2 |
|
8 okt 14.40 |
FC Arlanda 2 |
- |
Sunnersta AIF Grön |
|
8 okt 14.40 |
Alsike IF Svart |
- |
IK Fyris Vit |
|
8 okt 16.40 |
IK Fyris Vit |
- |
Sunnersta AIF Grön |
|
8 okt 16.40 |
Alsike IF Svart |
- |
FC Arlanda 2 |
|
Grupp J
Datum |
|
Res |
8 okt 12.00 |
Sunnersta AIF Gul |
- |
Alsike IF Vit |
|
8 okt 12.40 |
Märsta IK Rosa |
- |
Vreta Blå |
|
8 okt 14.00 |
Vreta Blå |
- |
Sunnersta AIF Gul |
|
8 okt 14.00 |
Alsike IF Vit |
- |
Märsta IK Rosa |
|
8 okt 15.20 |
Märsta IK Rosa |
- |
Sunnersta AIF Gul |
|
8 okt 15.20 |
Alsike IF Vit |
- |
Vreta Blå |
|