Parkcupen 2022
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
Flickor 10 (Födda 2012), 7 mot 7 |
|
Flickor 11 (Födda 2011), 7 mot 7 |
|
Flickor 12 (Födda 2010), 9 mot 9 |
|
Flickor 7 (Födda 2015), 5 mot 5 |
|
Flickor 8 (Födda 2014), 5 mot 5 |
|
Flickor 9 (Födda 2013), 5 mot 5 |
|
Pojkar 10 (Födda 2012), 7 mot 7 |
|
Pojkar 11 (Födda 2011), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2010), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2010), 9 mot 9 |
|
Pojkar 7 (Födda 2015), 5 mot 5 |
|
Pojkar 8 (Födda 2014), 5 mot 5 |
|
Pojkar 9 (Födda 2013), 5 mot 5 |
|
Pojkar 9 (Födda 2013), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2010), 9 mot 9
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
9 okt 10.00 |
Bollstanäs SK 1 |
- |
Alsike IF Svart |
|
9 okt 10.40 |
Enköpings SK UK P10 Svart |
- |
Knarrbacken FC |
|
9 okt 12.00 |
Knarrbacken FC |
- |
Bollstanäs SK 1 |
|
9 okt 12.00 |
Alsike IF Svart |
- |
Enköpings SK UK P10 Svart |
|
9 okt 14.00 |
Enköpings SK UK P10 Svart |
- |
Bollstanäs SK 1 |
|
9 okt 14.00 |
Alsike IF Svart |
- |
Knarrbacken FC |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
9 okt 09.20 |
Mälarhöjdens IK Röd |
- |
Bälinge IF P10 Lag Svart |
|
9 okt 09.20 |
Håbo FF Svart |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
9 okt 11.20 |
Vaksala SK Svart 1 |
- |
Mälarhöjdens IK Röd |
|
9 okt 12.00 |
Bälinge IF P10 Lag Svart |
- |
Håbo FF Svart |
|
9 okt 13.20 |
Håbo FF Svart |
- |
Mälarhöjdens IK Röd |
|
9 okt 13.20 |
Bälinge IF P10 Lag Svart |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
9 okt 08.40 |
Alsike IF Gul |
- |
Danmarks IF |
|
9 okt 09.20 |
SK Iron |
- |
Sandvikens IF |
|
9 okt 10.40 |
Sandvikens IF |
- |
Alsike IF Gul |
|
9 okt 10.40 |
Danmarks IF |
- |
SK Iron |
|
9 okt 12.40 |
SK Iron |
- |
Alsike IF Gul |
|
9 okt 13.20 |
Sandvikens IF |
- |
Danmarks IF |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
9 okt 08.40 |
SK Iron Röd |
- |
Sigtuna IF blå |
|
9 okt 08.40 |
Enköpings SK UK P10 Grön |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
9 okt 10.00 |
Vaksala SK Svart 2 |
- |
SK Iron Röd |
|
9 okt 10.00 |
Mälarhöjdens IK Vit |
- |
Enköpings SK UK P10 Grön |
|
9 okt 11.20 |
Enköpings SK UK P10 Grön |
- |
SK Iron Röd |
|
9 okt 11.20 |
Sigtuna IF blå |
- |
Mälarhöjdens IK Vit |
|
9 okt 12.40 |
SK Iron Röd |
- |
Mälarhöjdens IK Vit |
|
9 okt 12.40 |
Vaksala SK Svart 2 |
- |
Sigtuna IF blå |
|
9 okt 14.00 |
Enköpings SK UK P10 Grön |
- |
Sigtuna IF blå |
|
9 okt 14.40 |
Mälarhöjdens IK Vit |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
Extramatcher
Extra gruppspel
Datum |
|
Res |
9 okt 14.40 |
SK Iron |
- |
Håbo FF Svart |
|
9 okt 14.40 |
Alsike IF Gul |
- |
Bälinge IF P10 Lag Svart |
|
9 okt 15.20 |
Bollstanäs SK 1 |
- |
Sandvikens IF |
|
9 okt 15.20 |
Alsike IF Svart |
- |
Danmarks IF |
|
9 okt 16.00 |
Vaksala SK Svart 1 |
- |
Enköpings SK UK P10 Svart |
|
9 okt 16.00 |
Mälarhöjdens IK Röd |
- |
Knarrbacken FC |
|
Extra gruppspel
Extra gruppspel
Extra gruppspel
Extra gruppspel
Extra gruppspel