Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | ||
Flickor Blå Lätt Svår | ||
Flickor Blå Medel Lätt | ||
Flickor Röd 10 Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Väsby AIK F10 | |
Flickor Röd Medel | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Älvsjö AIK IBF F08 | |
Flickor Röd Medel Svår | Väsby AIK F07/08 | |
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Ljusröd 10SvårLätt | ||
Pojkar Ljusröd 10SvårSvår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Åkersberga IBF P08 | IBF Offensiv Lidingö P09/10 |
Pojkar Ljusröd Medel | IBF Offensiv Lidingö P08 | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 |
Pojkar Mörkröd Medel Lätt | AIK IBF P08 | Vallentuna IBK P07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 13.45 | Töjnan IBK P08 | - | Täby FC P09 Lag B | 3 - 2 |
17 sep 14.30 | Hässelby Hawks P09 Lag A | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | 1 - 7 |
17 sep 16.45 | Töjnan IBK P08 | - | Hässelby Hawks P09 Lag A | 7 - 1 |
17 sep 17.30 | Täby FC P09 Lag B | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | 2 - 4 |
17 sep 19.45 | Töjnan IBK P08 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | 1 - 2 |
17 sep 20.30 | Täby FC P09 Lag B | - | Hässelby Hawks P09 Lag A | 5 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-4 | 9 | 9 |
2. | Töjnan IBK P08 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-5 | 6 | 6 |
3. | Hässelby Hawks P09 Lag A | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-19 | -11 | 3 |
4. | Täby FC P09 Lag B | 3 | 0 | 0 | 3 | 9-13 | -4 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 15.15 | Bromma KFUM P08 | - | Bele Barkarby IF IBF P08 | 3 - 3 |
17 sep 16.00 | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 | - | Älvsjö AIK P-09 1 | 1 - 2 |
17 sep 17.30 | Bromma KFUM P08 | - | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 | 3 - 2 |
17 sep 18.15 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Älvsjö AIK P-09 1 | 5 - 2 |
17 sep 19.45 | Bromma KFUM P08 | - | Älvsjö AIK P-09 1 | 3 - 4 |
17 sep 20.30 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bele Barkarby IF IBF P08 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-6 | 4 | 7 |
2. | Älvsjö AIK P-09 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-9 | -1 | 6 |
3. | Bromma KFUM P08 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-9 | 0 | 4 |
4. | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-7 | -3 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 07.45 | Sigtuna IF P09 Lag 1 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 1 - 2 |
17 sep 08.30 | Hässelby Hawks P09 Lag B | - | Ekerö IK P08/09 | 3 - 8 |
17 sep 10.00 | Hässelby Hawks P09 Lag B | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 0 - 6 |
17 sep 10.45 | Sigtuna IF P09 Lag 1 | - | Ekerö IK P08/09 | 1 - 7 |
17 sep 12.15 | Sigtuna IF P09 Lag 1 | - | Hässelby Hawks P09 Lag B | 4 - 1 |
17 sep 13.00 | Ekerö IK P08/09 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IBF Offensiv Lidingö P08 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10-1 | 9 | 9 |
2. | Ekerö IK P08/09 | 3 | 2 | 0 | 1 | 15-6 | 9 | 6 |
3. | Sigtuna IF P09 Lag 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-10 | -4 | 3 |
4. | Hässelby Hawks P09 Lag B | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-18 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 07.45 | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | - | Bromma KFUM P08 | 7 - 0 |
18 sep 07.45 | Bele Barkarby IF IBF P08 | - | Sigtuna IF P09 Lag 1 | 3 - 2 |
18 sep 08.30 | Töjnan IBK P08 | - | Ekerö IK P08/09 | 2 - 5 |
18 sep 08.30 | IBF Offensiv Lidingö P08 | - | Älvsjö AIK P-09 1 | 5 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 10.45 | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | - | Bele Barkarby IF IBF P08 | 2 - 1 |
18 sep 11.30 | Ekerö IK P08/09 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 4 - 5* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 13.00 | Tyresö Trollbäcken IBK P08/09 | - | IBF Offensiv Lidingö P08 | 4 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 09.15 | Täby FC P09 Lag B | - | Hässelby Hawks P09 Lag A | 6 - 5 |
18 sep 10.00 | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 | - | Hässelby Hawks P09 Lag B | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 12.15 | Täby FC P09 Lag B | - | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 | 1 - 2 |