Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | ||
Flickor Blå Lätt Svår | ||
Flickor Blå Medel Lätt | ||
Flickor Röd 10 Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Väsby AIK F10 | |
Flickor Röd Medel | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Älvsjö AIK IBF F08 | |
Flickor Röd Medel Svår | Väsby AIK F07/08 | |
Pojkar Blå Lätt Svår | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Lätt | ||
Pojkar Blå Medel Svår | ||
Pojkar Ljusröd 10SvårLätt | ||
Pojkar Ljusröd 10SvårSvår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Åkersberga IBF P08 | IBF Offensiv Lidingö P09/10 |
Pojkar Ljusröd Medel | IBF Offensiv Lidingö P08 | Rotebro IS IBK Lag 1 P08 |
Pojkar Mörkröd Medel Lätt | AIK IBF P08 | Vallentuna IBK P07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 07.45 | Åkersberga IBF P08 | - | Täby FC P09 Lag A | 6 - 1 |
17 sep 08.30 | Sirius P09 | - | AIK IBF P09 | 9 - 2 |
17 sep 10.00 | Åkersberga IBF P08 | - | Sirius P09 | 6 - 1 |
17 sep 10.45 | Täby FC P09 Lag A | - | AIK IBF P09 | 2 - 5 |
17 sep 13.00 | Åkersberga IBF P08 | - | AIK IBF P09 | 15 - 0 |
17 sep 13.45 | Täby FC P09 Lag A | - | Sirius P09 | 6 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkersberga IBF P08 | 3 | 3 | 0 | 0 | 27-2 | 25 | 9 |
2. | Sirius P09 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12-14 | -2 | 3 |
3. | Täby FC P09 Lag A | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-13 | -4 | 3 |
4. | AIK IBF P09 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-26 | -19 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 15.15 | Farsta IBK P08/09 | - | IBF Offensiv Lidingö P09/10 | 3 - 1 |
17 sep 16.00 | Töjnan IBK P09 | - | Sigtuna IF P09 Lag 2 | 3 - 4 |
17 sep 17.30 | Töjnan IBK P09 | - | Farsta IBK P08/09 | 4 - 3 |
17 sep 18.15 | IBF Offensiv Lidingö P09/10 | - | Sigtuna IF P09 Lag 2 | 1 - 3 |
17 sep 19.45 | Farsta IBK P08/09 | - | Sigtuna IF P09 Lag 2 | 2 - 4 |
17 sep 20.30 | Töjnan IBK P09 | - | IBF Offensiv Lidingö P09/10 | 4 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sigtuna IF P09 Lag 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-6 | 5 | 9 |
2. | Töjnan IBK P09 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-12 | -1 | 3 |
3. | Farsta IBK P08/09 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-9 | -1 | 3 |
4. | IBF Offensiv Lidingö P09/10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-10 | -3 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 07.45 | Rotebro IS IBK P09 | - | Väsby AIK P09/10 röd | 2 - 4 |
17 sep 08.30 | Sköndals Innebandyklubb, SIK P08/09 | - | Norrtulls SK P08/09 | 2 - 4 |
17 sep 10.45 | Rotebro IS IBK P09 | - | Sköndals Innebandyklubb, SIK P08/09 | 3 - 4 |
17 sep 11.30 | Väsby AIK P09/10 röd | - | Norrtulls SK P08/09 | 3 - 4 |
17 sep 13.45 | Väsby AIK P09/10 röd | - | Sköndals Innebandyklubb, SIK P08/09 | 5 - 0 |
17 sep 14.30 | Rotebro IS IBK P09 | - | Norrtulls SK P08/09 | 1 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Norrtulls SK P08/09 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17-6 | 11 | 9 |
2. | Väsby AIK P09/10 röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-6 | 6 | 6 |
3. | Sköndals Innebandyklubb, SIK P08/09 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-12 | -6 | 3 |
4. | Rotebro IS IBK P09 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-17 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 09.15 | Åkersberga IBF P08 | - | Farsta IBK P08/09 | 7 - 2 |
18 sep 09.15 | Sigtuna IF P09 Lag 2 | - | Täby FC P09 Lag A | 3 - 2 |
18 sep 10.00 | Sirius P09 | - | Väsby AIK P09/10 röd | 6 - 2 |
18 sep 10.00 | Norrtulls SK P08/09 | - | Töjnan IBK P09 | 4 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 12.15 | Åkersberga IBF P08 | - | Sigtuna IF P09 Lag 2 | 4 - 0 |
18 sep 13.00 | Sirius P09 | - | Norrtulls SK P08/09 | 8 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 14.30 | Åkersberga IBF P08 | - | Sirius P09 | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 10.45 | AIK IBF P09 | - | Sköndals Innebandyklubb, SIK P08/09 | 3 - 2 |
18 sep 11.30 | IBF Offensiv Lidingö P09/10 | - | Rotebro IS IBK P09 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 13.45 | AIK IBF P09 | - | IBF Offensiv Lidingö P09/10 | 2 - 6 |