Datum |
|
Res |
17 sep 08.30 |
Silverdal IF P11 Vit |
- |
Hässelby SK IBK P11 Röd/svart |
|
17 sep 09.15 |
Töjnan IBK P10 lag 2 |
- |
Enebybergs IF P10 |
|
17 sep 09.15 |
Danderyd FC P10 Gul |
- |
Rotebro IS IBK P10 lag 1 |
|
17 sep 09.15 |
FBI Tullinge P11 Svart |
- |
Ackers P11B |
|
17 sep 10.00 |
Tumba Innebandy P11/12 |
- |
Silverdal IF P11 Vit |
|
17 sep 10.45 |
Hässelby SK IBK P11 Röd/svart |
- |
Sörskogens IF P11 Röd |
|
17 sep 11.30 |
Töjnan IBK P10 lag 2 |
- |
Danderyd FC P10 Gul |
|
17 sep 11.30 |
Enebybergs IF P10 |
- |
Rotebro IS IBK P10 lag 1 |
|
17 sep 11.30 |
Tumba Innebandy P11/12 |
- |
Ackers P11B |
|
17 sep 12.15 |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 |
- |
FBI Tullinge P11 Svart |
|
17 sep 13.00 |
FBI Tullinge P11 Orange |
- |
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart |
|
17 sep 14.30 |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 |
- |
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart |
|
17 sep 15.15 |
FBI Tullinge P11 Orange |
- |
Sörskogens IF P11 Röd |
|
17 sep 16.00 |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 |
- |
Sörskogens IF P11 Svart |
|
17 sep 16.45 |
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart |
- |
Norrtulls SK P10 |
|
17 sep 16.45 |
Danderyd FC P10 Grön |
- |
Vallentuna IBK P10 Vit |
|
17 sep 17.30 |
Sirius IBK P10/11 BlåSvart |
- |
Väsby AIK P09/10 vit |
|
17 sep 18.15 |
Hässelby Hawks P10/F10 |
- |
Danderyd FC P10 Grön |
|
17 sep 19.00 |
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart |
- |
Sörskogens IF P11 Svart |
|
17 sep 19.00 |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 |
- |
Norrtulls SK P10 |
|
17 sep 19.00 |
Vallentuna IBK P10 Vit |
- |
Väsby AIK P09/10 vit |
|
17 sep 19.45 |
Hässelby Hawks P10/F10 |
- |
Sirius IBK P10/11 BlåSvart |
|
18 sep 10.45 |
Töjnan IBK P10 lag 2 |
- |
Vallentuna IBK P10 Vit |
|
18 sep 11.30 |
Danderyd FC P10 Grön |
- |
Väsby AIK P09/10 vit |
|
18 sep 12.15 |
Rotebro IS IBK P10 lag 1 |
- |
Vallentuna IBK P10 Vit |
|
18 sep 13.00 |
Töjnan IBK P10 lag 2 |
- |
Väsby AIK P09/10 vit |
|
18 sep 13.00 |
Silverdal IF P11 Vit |
- |
Sirius IBK P10/11 BlåSvart |
|
18 sep 13.45 |
Rotebro IS IBK P10 lag 1 |
- |
Danderyd FC P10 Grön |
|
18 sep 13.45 |
FBI Tullinge P11 Svart |
- |
Hässelby SK IBK P11 Röd/svart |
|
18 sep 14.30 |
Sirius IBK P10/11 BlåSvart |
- |
Norrtulls SK P10 |
|
18 sep 14.30 |
Tumba Innebandy P11/12 |
- |
FBI Tullinge P11 Orange |
|
18 sep 15.15 |
Enebybergs IF P10 |
- |
Hässelby Hawks P10/F10 |
|
18 sep 15.15 |
Ackers P11B |
- |
Sörskogens IF P11 Röd |
|
18 sep 16.00 |
Silverdal IF P11 Vit |
- |
FBI Tullinge P11 Svart |
|
18 sep 16.00 |
Hässelby SK IBK P11 Röd/svart |
- |
Danderyd FC P10 Gul |
|
18 sep 16.45 |
Norrtulls SK P10 |
- |
Enebybergs IF P10 |
|
18 sep 16.45 |
Tumba Innebandy P11/12 |
- |
Sörskogens IF P11 Svart |
|
18 sep 17.30 |
FBI Tullinge P11 Orange |
- |
Ackers P11B |
|
18 sep 17.30 |
Danderyd FC P10 Gul |
- |
Hässelby Hawks P10/F10 |
|