Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 dec 18.00 | Sala FF Svart | - | Erikslund Kf Svart | |
2 dec 18.30 | Sala FF Röd | - | Erikslund Kf Grön | |
2 dec 20.00 | IF Brommapojkarna P11 17 Röd | - | Karlberg BK Gul | |
3 dec 09.00 | IF Brommapojkarna P11 17 Röd | - | Danmarks IF Grön | |
3 dec 09.30 | Sala FF Svart | - | Skiljebo SK P11-12 Gul | |
3 dec 10.30 | Sala FF Röd | - | Erikslund Kf Svart | |
3 dec 11.00 | Karlberg BK Gul | - | Norbergs AIF | |
3 dec 12.30 | Erikslund Kf Grön | - | Skiljebo SK P11-12 Gul | |
3 dec 13.00 | Danmarks IF Grön | - | Erikslund Kf Svart | |
3 dec 13.30 | Karlberg BK Gul | - | Sala FF Svart | |
3 dec 14.00 | Sala FF Röd | - | Norbergs AIF | |
3 dec 15.00 | Danmarks IF Grön | - | Skiljebo SK P11-12 Gul | |
3 dec 15.30 | IF Brommapojkarna P11 17 Röd | - | Norbergs AIF | |
3 dec 17.00 | Danmarks IF Grön | - | Erikslund Kf Grön | |
3 dec 18.00 | Karlberg BK Gul | - | Erikslund Kf Svart | |
3 dec 18.30 | IF Brommapojkarna P11 17 Röd | - | Skiljebo SK P11-12 Gul | |
3 dec 19.30 | Danmarks IF Grön | - | Sala FF Röd | |
4 dec 08.00 | Sala FF Svart | - | Erikslund Kf Grön | |
4 dec 09.00 | IF Brommapojkarna P11 17 Röd | - | Sala FF Röd | |
4 dec 09.30 | Sala FF Svart | - | Norbergs AIF | |
4 dec 10.30 | Erikslund Kf Grön | - | Norbergs AIF | |
4 dec 11.00 | Skiljebo SK P11-12 Gul | - | Erikslund Kf Svart | |
4 dec 11.30 | Karlberg BK Gul | - | Sala FF Röd | |
4 dec 13.30 | Erikslund Kf Grön | - | IF Brommapojkarna P11 17 Röd | |
4 dec 15.00 | Karlberg BK Gul | - | Skiljebo SK P11-12 Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 dec 19.00 | IFK Stocksund | - | Karlberg BK Blå | |
2 dec 19.30 | IF Brommapojkarna P11 17 Svart | - | Örebro SK Ungdom | |
3 dec 08.00 | Karlberg BK Blå | - | Örebro SK Ungdom | |
3 dec 08.30 | IFK Stocksund | - | IF Brommapojkarna P11 17 Svart | |
3 dec 10.00 | Örebro SK Ungdom | - | AIK | |
3 dec 11.30 | IFK Stocksund | - | Skiljebo SK P11-P12 Svart | |
3 dec 12.00 | AIK | - | IF Brommapojkarna P11 17 Svart | |
3 dec 14.30 | Örebro SK Ungdom | - | Skiljebo SK P11-P12 Svart | |
3 dec 16.00 | Skiljebo SK P11-P12 Svart | - | AIK | |
3 dec 16.30 | IF Brommapojkarna P11 17 Svart | - | Karlberg BK Blå | |
3 dec 17.30 | Karlberg BK Blå | - | AIK | |
3 dec 19.00 | AIK | - | IFK Stocksund | |
4 dec 08.30 | Skiljebo SK P11-P12 Svart | - | IF Brommapojkarna P11 17 Svart | |
4 dec 10.00 | Danmarks IF Svart | - | Örebro SK Ungdom | |
4 dec 12.00 | Danmarks IF Svart | - | IFK Stocksund | |
4 dec 12.30 | Karlberg BK Blå | - | Skiljebo SK P11-P12 Svart | |
4 dec 13.00 | IF Brommapojkarna P11 17 Svart | - | Danmarks IF Svart | |
4 dec 14.00 | Örebro SK Ungdom | - | IFK Stocksund | |
4 dec 14.30 | Danmarks IF Svart | - | Karlberg BK Blå | |
4 dec 15.30 | Skiljebo SK P11-P12 Svart | - | Danmarks IF Svart |