Frida Bandycup 2022
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Födda 2010 eller senare (F13)
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
12 nov 08.30 |
IFK Vänersborg |
- |
Gripen BK |
6 - 1 |
12 nov 09.00 |
Mölndal bandy |
- |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
1 - 1 |
12 nov 09.30 |
Skirö AIK Lag 1, gul |
- |
Sarpsborg Bandyklubb |
2 - 1 |
12 nov 10.30 |
Snarøya |
- |
Hauger Bandyklubb |
7 - 5 |
12 nov 11.00 |
Stabæk IF |
- |
IFK Vänersborg |
2 - 5 |
12 nov 11.30 |
Gripen BK |
- |
Sarpsborg Bandyklubb |
1 - 1 |
12 nov 12.00 |
Mölndal bandy |
- |
Snarøya |
3 - 0 |
12 nov 13.00 |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
- |
Hauger Bandyklubb |
6 - 0 |
12 nov 13.30 |
Skirö AIK Lag 1, gul |
- |
Stabæk IF |
2 - 0 |
12 nov 14.00 |
IFK Vänersborg |
- |
Sarpsborg Bandyklubb |
2 - 1 |
12 nov 14.30 |
Gripen BK |
- |
Snarøya |
3 - 0 |
12 nov 15.30 |
Mölndal bandy |
- |
Hauger Bandyklubb |
5 - 3 |
12 nov 16.00 |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
- |
Stabæk IF |
3 - 2 |
12 nov 16.30 |
Skirö AIK Lag 1, gul |
- |
Snarøya |
4 - 0 |
12 nov 17.00 |
Gripen BK |
- |
Hauger Bandyklubb |
3 - 1 |
12 nov 18.00 |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
- |
Sarpsborg Bandyklubb |
1 - 0 |
12 nov 18.30 |
IFK Vänersborg |
- |
Skirö AIK Lag 1, gul |
1 - 3 |
12 nov 19.00 |
Mölndal bandy |
- |
Stabæk IF |
0 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Skirö AIK Lag 1, gul |
4 |
4 |
0 | 0 |
11-2 |
9 |
8 |
2. |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
4 |
3 |
1 | 0 |
11-3 |
8 |
7 |
3. |
IFK Vänersborg |
4 |
3 |
0 | 1 |
14-7 |
7 |
6 |
4. |
Mölndal bandy |
4 |
2 |
1 | 1 |
9-6 |
3 |
5 |
5. |
Gripen BK |
4 |
2 |
1 | 1 |
8-8 |
0 |
5 |
6. |
Stabæk IF |
4 |
1 |
0 | 3 |
6-10 |
-4 |
2 |
7. |
Snarøya |
4 |
1 |
0 | 3 |
7-15 |
-8 |
2 |
8. |
Sarpsborg Bandyklubb |
4 |
0 |
1 | 3 |
3-6 |
-3 |
1 |
9. |
Hauger Bandyklubb |
4 |
0 |
0 | 4 |
9-21 |
-12 |
0 |
Slutspel
Slutspelsgrupp 1
Datum |
|
Res |
13 nov 08.00 |
Snarøya |
- |
Sarpsborg Bandyklubb |
0 - 2 |
13 nov 09.00 |
Sarpsborg Bandyklubb |
- |
Hauger Bandyklubb |
5 - 1 |
13 nov 10.00 |
Snarøya |
- |
Hauger Bandyklubb |
3 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Sarpsborg Bandyklubb |
2 |
2 |
0 | 0 |
7-1 |
6 |
4 |
2. |
Snarøya |
2 |
1 |
0 | 1 |
3-2 |
1 |
2 |
3. |
Hauger Bandyklubb |
2 |
0 |
0 | 2 |
1-8 |
-7 |
0 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
13 nov 08.30 |
Mölndal bandy |
- |
Gripen BK |
0 - 2 |
13 nov 09.30 |
IFK Vänersborg |
- |
Stabæk IF |
0 - 1 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
13 nov 11.00 |
Skirö AIK Lag 1, gul |
- |
Gripen BK |
2 - 0 |
13 nov 11.30 |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
- |
Stabæk IF |
4 - 2 |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
13 nov 12.00 |
Mölndal bandy |
- |
IFK Vänersborg |
2 - 4 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
13 nov 12.30 |
Gripen BK |
- |
Stabæk IF |
0 - 1 |
Final
Datum |
|
Res |
13 nov 13.30 |
Skirö AIK Lag 1, gul |
- |
Skövde bandyklubb Gul/blå |
7 - 0 |