Frida Bandycup 2022
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Födda 2012 eller senare (F11)
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
12 nov 08.30 |
IFK Vänersborg |
- |
Katrineholm Bandy |
0 - 12 |
12 nov 09.00 |
Gripen Svart |
- |
UNIK BK F11-12 |
0 - 5 |
12 nov 09.30 |
Villa Lidköping BK |
- |
Surte/Kareby |
2 - 1 |
12 nov 10.30 |
SK Höjden Göteborg |
- |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
2 - 4 |
12 nov 11.00 |
Västerstrands AIK Svart |
- |
Gripen Svart |
6 - 0 |
12 nov 11.30 |
UNIK BK F11-12 |
- |
IFK Vänersborg |
1 - 4 |
12 nov 12.00 |
Katrineholm Bandy |
- |
Surte/Kareby |
10 - 2 |
12 nov 13.00 |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
- |
Villa Lidköping BK |
1 - 2 |
12 nov 13.30 |
SK Höjden Göteborg |
- |
Västerstrands AIK Svart |
1 - 0 |
12 nov 14.00 |
IFK Vänersborg |
- |
Gripen Svart |
7 - 0 |
12 nov 14.30 |
Surte/Kareby |
- |
UNIK BK F11-12 |
6 - 1 |
12 nov 15.30 |
Villa Lidköping BK |
- |
Katrineholm Bandy |
1 - 5 |
12 nov 16.00 |
Västerstrands AIK Svart |
- |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
1 - 3 |
12 nov 16.30 |
IFK Vänersborg |
- |
SK Höjden Göteborg |
5 - 0 |
12 nov 17.00 |
Gripen Svart |
- |
Surte/Kareby |
0 - 14 |
12 nov 18.00 |
UNIK BK F11-12 |
- |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
2 - 5 |
12 nov 18.30 |
Villa Lidköping BK |
- |
Västerstrands AIK Svart |
2 - 0 |
12 nov 19.00 |
Katrineholm Bandy |
- |
SK Höjden Göteborg |
9 - 0 |
13 nov 08.00 |
Gripen Svart |
- |
Katrineholm Bandy |
0 - 10 |
13 nov 08.30 |
IFK Vänersborg |
- |
Villa Lidköping BK |
2 - 8 |
13 nov 09.00 |
SK Höjden Göteborg |
- |
Surte/Kareby |
1 - 6 |
13 nov 09.30 |
UNIK BK F11-12 |
- |
Västerstrands AIK Svart |
0 - 0 |
13 nov 10.00 |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
- |
Katrineholm Bandy |
0 - 7 |
13 nov 11.00 |
Villa Lidköping BK |
- |
Gripen Svart |
14 - 0 |
13 nov 11.30 |
UNIK BK F11-12 |
- |
SK Höjden Göteborg |
0 - 3 |
13 nov 12.00 |
Surte/Kareby |
- |
Västerstrands AIK Svart |
5 - 1 |
13 nov 12.30 |
IFK Vänersborg |
- |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
1 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Katrineholm Bandy |
6 |
6 |
0 | 0 |
53-3 |
50 |
12 |
2. |
Villa Lidköping BK |
6 |
5 |
0 | 1 |
29-9 |
20 |
10 |
3. |
Surte/Kareby |
6 |
4 |
0 | 2 |
34-15 |
19 |
8 |
4. |
IFK Vänersborg |
6 |
4 |
0 | 2 |
19-21 |
-2 |
8 |
5. |
Hajstorp SK / Otterbäcken BK |
6 |
3 |
0 | 3 |
13-15 |
-2 |
6 |
6. |
SK Höjden Göteborg |
6 |
2 |
0 | 4 |
7-24 |
-17 |
4 |
7. |
Västerstrands AIK Svart |
6 |
1 |
1 | 4 |
8-11 |
-3 |
3 |
8. |
UNIK BK F11-12 |
6 |
1 |
1 | 4 |
9-18 |
-9 |
3 |
9. |
Gripen Svart |
6 |
0 |
0 | 6 |
0-56 |
-56 |
0 |