Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Öppen klass herrar aktiva | |
Öppen klass herrar motionärer | |
Öppen klass mixed Aktiva | SVHL |
Öppen klass Mixed motionärer | Gotlands framtid Vit |
Damseniorer | Viggbyholms IK FF Röd |
Flickor 10-11 år (2013/2012) | |
Flickor 12 år (2011) | |
Flickor 13-14 (2010/2009) | P18 IK Lag 2, Rosa |
Flickor 15-16 år (08/07) | Viggbyholms IK FF Röd |
Herr Seniorer A | Väskinde AIS Blå |
Herr Seniorer B | Hangvar SK 1 |
Herr Seniorer C | Stenkyrka IF |
Herrjuniorer (04-05-06) | IFK Visby Mörkblå |
Pojkar 10 år (2013) | |
Pojkar 11 år (2012) | |
Pojkar 12 år (2011) | |
Pojkar 13 år (2010) | FC Gute Grön |
Pojkar 14 år (2009) | Ifk visby Blå |
Pojkar 15 år (2008) | FC Gute Gul |
Pojkar 16 år (2007) | Ösmo GIF Gul |
Pojkar 9 år (2014) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 jan 02.20 | I Vecchi Signori di Gute | - | Los Ché IF | 5 - 2 |
29 jan 02.40 | Dbf Lag 1 | - | Nordfisk Lag 1, svart | 7 - 0 |
29 jan 03.40 | Los Ché IF | - | Fidepuben | 1 - 0 |
29 jan 04.00 | Nordfisk Lag 1, svart | - | I Vecchi Signori di Gute | 0 - 7 |
29 jan 05.00 | Fidepuben | - | Dbf Lag 1 | 1 - 4 |
29 jan 05.20 | Los Ché IF | - | Nordfisk Lag 1, svart | 5 - 0 |
29 jan 06.20 | Fidepuben | - | I Vecchi Signori di Gute | 0 - 5 |
29 jan 06.40 | Dbf Lag 1 | - | Los Ché IF | 2 - 3 |
29 jan 07.00 | Nordfisk Lag 1, svart | - | Fidepuben | 0 - 4 |
29 jan 07.20 | I Vecchi Signori di Gute | - | Dbf Lag 1 | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | I Vecchi Signori di Gute | 4 | 3 | 1 | 0 | 19-4 | 15 | 10 |
2. | Los Ché IF | 4 | 3 | 0 | 1 | 11-7 | 4 | 9 |
3. | Dbf Lag 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15-6 | 9 | 7 |
4. | Fidepuben | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-10 | -5 | 3 |
5. | Nordfisk Lag 1, svart | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-23 | -23 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 23.20 | FC Gute U17 Retro | - | Gybbarna FC | 2 - 1 |
27 jan 23.40 | Les Garçons FC | - | Väskinde legends | 1 - 1 |
28 jan 00.40 | Froggen IS | - | Gybbarna FC | 2 - 3 |
28 jan 01.00 | FC Gute U17 Retro | - | Les Garçons FC | 0 - 0 |
28 jan 02.00 | Gybbarna FC | - | Väskinde legends | 2 - 0 |
28 jan 02.20 | Froggen IS | - | FC Gute U17 Retro | 0 - 8 |
28 jan 03.20 | Gybbarna FC | - | Les Garçons FC | 0 - 2 |
28 jan 03.40 | Väskinde legends | - | Froggen IS | 4 - 2 |
28 jan 04.40 | Les Garçons FC | - | Froggen IS | 1 - 2 |
28 jan 05.00 | Väskinde legends | - | FC Gute U17 Retro | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Gute U17 Retro | 4 | 3 | 1 | 0 | 12-2 | 10 | 10 |
2. | Gybbarna FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-6 | 0 | 6 |
3. | Les Garçons FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-3 | 1 | 5 |
4. | Väskinde legends | 4 | 1 | 1 | 2 | 6-7 | -1 | 4 |
5. | Froggen IS | 4 | 1 | 0 | 3 | 6-16 | -10 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 jan 00.00 | LADZ | - | Söderhemspojkarna | 0 - 2 |
28 jan 00.20 | BK Busfrö | - | Glenn FC | 1 - 1 |
28 jan 01.20 | Söderhemspojkarna | - | Wisby Innerstad FK | 4 - 3 |
28 jan 01.40 | Glenn FC | - | LADZ | 2 - 4 |
28 jan 02.40 | Wisby Innerstad FK | - | BK Busfrö | 3 - 1 |
28 jan 03.00 | Söderhemspojkarna | - | Glenn FC | 2 - 4 |
28 jan 04.00 | Wisby Innerstad FK | - | LADZ | 1 - 1 |
28 jan 04.20 | BK Busfrö | - | Söderhemspojkarna | 3 - 2 |
28 jan 05.20 | Glenn FC | - | Wisby Innerstad FK | 2 - 1 |
28 jan 05.40 | LADZ | - | BK Busfrö | 3 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glenn FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 9-8 | 1 | 7 |
2. | LADZ | 4 | 2 | 1 | 1 | 8-7 | 1 | 7 |
3. | Söderhemspojkarna | 4 | 2 | 0 | 2 | 10-10 | 0 | 6 |
4. | Wisby Innerstad FK | 4 | 1 | 1 | 2 | 8-8 | 0 | 4 |
5. | BK Busfrö | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-9 | -2 | 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 jan 03.00 | Prippa FC | - | Sjuk Kostym Mannen FC | 2 - 4 |
29 jan 03.20 | Dbf 2 | - | Tiki Tackla FC | 1 - 1 |
29 jan 04.20 | Prippa FC | - | Dbf 2 | 3 - 1 |
29 jan 04.40 | Sjuk Kostym Mannen FC | - | Tiki Tackla FC | 4 - 0 |
29 jan 05.40 | Tiki Tackla FC | - | Prippa FC | 3 - 4 |
29 jan 06.00 | Sjuk Kostym Mannen FC | - | Dbf 2 | 3 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sjuk Kostym Mannen FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-3 | 8 | 9 |
2. | Prippa FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-8 | 1 | 6 |
3. | Dbf 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-7 | -4 | 1 |
4. | Tiki Tackla FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-9 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 jan 08.00 | FC Gute U17 Retro | - | LADZ | 2 - 3 |
29 jan 08.20 | Glenn FC | - | Gybbarna FC | 2 - 0 |
29 jan 08.40 | I Vecchi Signori di Gute | - | Prippa FC | 1 - 4* |
29 jan 09.00 | Sjuk Kostym Mannen FC | - | Los Ché IF | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 jan 10.00 | LADZ | - | Glenn FC | 0 - 1 |
29 jan 10.20 | I Vecchi Signori di Gute | - | Sjuk Kostym Mannen FC | 2 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 jan 12.00 | Glenn FC | - | Sjuk Kostym Mannen FC | 0 - 0 |