Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor 09 år, födda 2013 eller senare | ||
Flickor 11 år, födda 2011 eller senare | ||
Flickor 12 år födda 2010 eller senare | ||
Flickor 14 år födda 2008 eller senare | Herrestads AIF City | |
Pojkar 08 år födda 2014 eller senare | ||
Pojkar 09 år födda 2013 eller senare | ||
Pojkar 10 år födda 2012 eller senare | ||
Pojkar 11 år födda 2011 eller senare | ||
Pojkar 13 år födda 2009 eller senare | IK ODDEVOLD Gul | |
Pojkar 14 år födda 2008 eller senare | IFK Uddevalla Röd | Vänersborgs IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 nov 17.00 | IK ODDEVOLD Gul | - | Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 3 - 1 |
25 nov 17.15 | Iksvane Grön | - | IFK Uddevalla Blå | 2 - 0 |
25 nov 17.30 | Ljungskile SK / Groheds IF Grön | - | IK ODDEVOLD Blå | 0 - 4 |
25 nov 18.15 | IFK Uddevalla Blå | - | IK ODDEVOLD Gul | 0 - 6 |
25 nov 18.30 | IK ODDEVOLD Blå | - | Iksvane Grön | 1 - 0 |
25 nov 18.45 | Ljungskile SK / Groheds IF Grön | - | IFK Uddevalla Blå | 2 - 4 |
25 nov 19.30 | IK ODDEVOLD Blå | - | IK ODDEVOLD Gul | 3 - 2 |
25 nov 19.45 | Iksvane Grön | - | Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 1 - 2 |
25 nov 20.00 | IFK Uddevalla Blå | - | IK ODDEVOLD Blå | 1 - 5 |
25 nov 20.45 | IK ODDEVOLD Gul | - | Iksvane Grön | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK ODDEVOLD Blå | 4 | 4 | 0 | 0 | 13-3 | 10 | 12 |
2. | IK ODDEVOLD Gul | 4 | 2 | 0 | 2 | 11-5 | 6 | 6 |
3. | Iksvane Grön | 4 | 2 | 0 | 2 | 4-3 | 1 | 6 |
4. | Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-12 | -7 | 3 |
5. | IFK Uddevalla Blå | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-15 | -10 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 nov 17.45 | IFK Uddevalla Vit | - | Ljungskile SK / Groheds IF Svart | 1 - 0 |
25 nov 18.00 | IK ODDEVOLD Vit | - | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 3 - 2 |
25 nov 19.00 | IFK Uddevalla Vit | - | IK ODDEVOLD Vit | 0 - 3 |
25 nov 19.15 | Ljungskile SK / Groheds IF Svart | - | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 0 - 3 |
25 nov 20.15 | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | - | IFK Uddevalla Vit | 1 - 1 |
25 nov 20.30 | Ljungskile SK / Groheds IF Svart | - | IK ODDEVOLD Vit | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK ODDEVOLD Vit | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | 6 |
2. | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-4 | 2 | 4 |
3. | IFK Uddevalla Vit | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | -2 | 4 |
4. | Ljungskile SK / Groheds IF Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-4 | -3 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 nov 10.00 | IK ODDEVOLD Blå | - | Ljungskile SK / Groheds IF Svart | 2 - 0 |
27 nov 10.15 | IK ODDEVOLD Vit | - | Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 3 - 0 |
27 nov 10.30 | IK ODDEVOLD Gul | - | IFK Uddevalla Vit | 1 - 0 |
27 nov 10.45 | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | - | Iksvane Grön | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 nov 12.30 | IK ODDEVOLD Blå | - | IK ODDEVOLD Vit | 1 - 3 |
27 nov 12.45 | IK ODDEVOLD Gul | - | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 nov 14.40 | IK ODDEVOLD Vit | - | IK ODDEVOLD Gul | 0 - 1 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|