Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor 09 år, födda 2013 eller senare | ||
Flickor 11 år, födda 2011 eller senare | ||
Flickor 12 år födda 2010 eller senare | ||
Flickor 14 år födda 2008 eller senare | Herrestads AIF City | |
Pojkar 08 år födda 2014 eller senare | ||
Pojkar 09 år födda 2013 eller senare | ||
Pojkar 10 år födda 2012 eller senare | ||
Pojkar 11 år födda 2011 eller senare | ||
Pojkar 13 år födda 2009 eller senare | IK ODDEVOLD Gul | |
Pojkar 14 år födda 2008 eller senare | IFK Uddevalla Röd | Vänersborgs IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 17.00 | Ik Oddevold Blå | - | Herrestad 1 | |
18 nov 17.15 | Trollhättans IF TIF Svart | - | Tanums IF | |
18 nov 18.15 | Ik Oddevold Blå | - | Trollhättans IF TIF Svart | |
18 nov 18.30 | Herrestad 1 | - | Tanums IF | |
18 nov 19.45 | Tanums IF | - | Ik Oddevold Blå | |
18 nov 20.00 | Herrestad 1 | - | Trollhättans IF TIF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 17.30 | Ik Oddevold Vit | - | Iksvane Grön | |
18 nov 17.45 | IFK Uddevalla Vit | - | Herrestad Herrestad 2 | |
18 nov 18.45 | Iksvane Grön | - | Herrestad 2 | |
18 nov 19.00 | Herrestad Herrestad 2 | - | Ik Oddevold Vit | |
18 nov 20.15 | Herrestad 2 | - | IFK Uddevalla Vit | |
18 nov 20.30 | Iksvane Grön | - | Herrestad Herrestad 2 | |
19 nov 15.30 | Herrestad 2 | - | Ik Oddevold Vit | |
19 nov 15.45 | IFK Uddevalla Vit | - | Iksvane Grön | |
19 nov 16.30 | Herrestad Herrestad 2 | - | Herrestad 2 | |
19 nov 16.45 | Ik Oddevold Vit | - | IFK Uddevalla Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 18.00 | Herrestad 3 | - | Tanums IF Lag 2 | |
18 nov 19.15 | Tanums IF Lag 2 | - | Ik Oddevold Svart | |
18 nov 19.30 | IFK Uddevalla Blå | - | Herrestad 3 | |
19 nov 15.00 | Ik Oddevold Svart | - | Trollhättans IF TIF GUL | |
19 nov 15.15 | Tanums IF Lag 2 | - | IFK Uddevalla Blå | |
19 nov 16.00 | Ik Oddevold Svart | - | Herrestad 3 | |
19 nov 16.15 | Trollhättans IF TIF GUL | - | Tanums IF Lag 2 | |
19 nov 17.00 | Trollhättans IF TIF GUL | - | IFK Uddevalla Blå | |
19 nov 17.15 | IFK Uddevalla Blå | - | Ik Oddevold Svart | |
19 nov 17.30 | Herrestad 3 | - | Trollhättans IF TIF GUL |