Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor 09 år, födda 2013 eller senare | ||
Flickor 11 år, födda 2011 eller senare | ||
Flickor 12 år födda 2010 eller senare | ||
Flickor 14 år födda 2008 eller senare | Herrestads AIF City | |
Pojkar 08 år födda 2014 eller senare | ||
Pojkar 09 år födda 2013 eller senare | ||
Pojkar 10 år födda 2012 eller senare | ||
Pojkar 11 år födda 2011 eller senare | ||
Pojkar 13 år födda 2009 eller senare | IK ODDEVOLD Gul | |
Pojkar 14 år födda 2008 eller senare | IFK Uddevalla Röd | Vänersborgs IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 nov 18.15 | IFK Uddevalla Blå | - | Herrestads AIF Lag 1, Vit | |
19 nov 18.30 | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | - | Ik Oddevold Gul | |
19 nov 19.30 | IK Oddevold Blå | - | Herrestads AIF Lag 1, Vit | |
20 nov 08.30 | IK Oddevold Blå | - | Ödsmåls Ik Vit | |
20 nov 09.00 | Ik Oddevold Gul | - | IFK Uddevalla Blå | |
20 nov 09.15 | Ödsmåls Ik Vit | - | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | |
20 nov 10.45 | IK Oddevold Blå | - | Ik Oddevold Gul | |
20 nov 11.00 | Herrestads AIF Lag 1, Vit | - | Ödsmåls Ik Vit | |
20 nov 11.15 | IFK Uddevalla Blå | - | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | |
20 nov 13.00 | Ik Oddevold Gul | - | Herrestads AIF Lag 1, Vit | |
20 nov 13.15 | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | - | IK Oddevold Blå | |
20 nov 13.30 | Ödsmåls Ik Vit | - | IFK Uddevalla Blå | |
20 nov 15.30 | Herrestads AIF Lag 1, Vit | - | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | |
20 nov 15.45 | Ik Oddevold Gul | - | Ödsmåls Ik Vit | |
20 nov 16.00 | IFK Uddevalla Blå | - | IK Oddevold Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 nov 18.45 | Herrestads AIF Lag 2, Svart | - | IFK Uddevalla Vit | |
19 nov 19.00 | IK Oddevold vit | - | IK Oddevold Grön | |
20 nov 08.45 | Ödsmåls Ik Grön | - | IK Svane | |
20 nov 09.30 | Ödsmåls Ik Grön | - | IFK Uddevalla Vit | |
20 nov 09.45 | IK Oddevold Grön | - | Herrestads AIF Lag 2, Svart | |
20 nov 10.00 | IK Svane | - | IK Oddevold vit | |
20 nov 11.30 | Ödsmåls Ik Grön | - | IK Oddevold Grön | |
20 nov 11.45 | IFK Uddevalla Vit | - | IK Svane | |
20 nov 12.00 | Herrestads AIF Lag 2, Svart | - | IK Oddevold vit | |
20 nov 13.45 | IK Oddevold Grön | - | IFK Uddevalla Vit | |
20 nov 14.00 | IK Oddevold vit | - | Ödsmåls Ik Grön | |
20 nov 14.15 | IK Svane | - | Herrestads AIF Lag 2, Svart | |
20 nov 14.30 | Herrestads AIF Lag 2, Svart | - | Ödsmåls Ik Grön | |
20 nov 16.15 | IFK Uddevalla Vit | - | IK Oddevold vit | |
20 nov 16.30 | IK Oddevold Grön | - | IK Svane |