Parkcupen 2023
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 |
|
Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 |
|
Flickor 12 (Födda 2011), 7 mot 7 |
|
Flickor 12 (Födda 2011), 9 mot 9 |
|
Flickor 7 (Födda 2016), 5 mot 5 |
|
Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 |
|
Flickor 9 (födda 2014) 7 mot 7 |
|
Flickor 9 (Födda 2014), 5 mot 5 |
|
Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 |
|
Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2011), 7 mot 7 |
|
Pojkar 12 (Födda 2011), 9 mot 9 |
|
Pojkar 7 (Födda 2016), 5 mot 5 |
|
Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 |
|
Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 |
|
Pojkar 9 (Födda 2014), 7 mot 7 |
|
Pojkar 7 (Födda 2016), 5 mot 5
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
7 okt 10.00 |
Vaksala SK P-16 Vit Lindbacken |
- |
Alsike IF Svart |
|
7 okt 10.00 |
Danmarks IF Vit |
- |
Knarrbacken FC Svart |
|
7 okt 12.00 |
Knarrbacken FC Svart |
- |
Vaksala SK P-16 Vit Lindbacken |
|
7 okt 12.00 |
Alsike IF Svart |
- |
Danmarks IF Vit |
|
7 okt 14.40 |
Danmarks IF Vit |
- |
Vaksala SK P-16 Vit Lindbacken |
|
7 okt 14.40 |
Alsike IF Svart |
- |
Knarrbacken FC Svart |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
7 okt 08.40 |
Vaksala SK Röd 1 |
- |
Bollstanäs SK Blå 1 |
|
7 okt 08.40 |
Ifk Uppsala Ifk Uppsala 1 |
- |
Sunnersta AIF 2 Grön |
|
7 okt 10.40 |
Sunnersta AIF 2 Grön |
- |
Vaksala SK Röd 1 |
|
7 okt 10.40 |
Bollstanäs SK Blå 1 |
- |
Ifk Uppsala Ifk Uppsala 1 |
|
7 okt 12.40 |
Ifk Uppsala Ifk Uppsala 1 |
- |
Vaksala SK Röd 1 |
|
7 okt 12.40 |
Bollstanäs SK Blå 1 |
- |
Sunnersta AIF 2 Grön |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
7 okt 08.40 |
Vaksala sk P 16 Gul |
- |
Bollstanäs SK Blå 2 |
|
7 okt 08.40 |
Ifk Uppsala Ifk Uppsala 2 |
- |
Storvreta IK Vit |
|
7 okt 10.00 |
Storvreta IK Vit |
- |
Vaksala sk P 16 Gul |
|
7 okt 10.00 |
Bollstanäs SK Blå 2 |
- |
Ifk Uppsala Ifk Uppsala 2 |
|
7 okt 11.20 |
Ifk Uppsala Ifk Uppsala 2 |
- |
Vaksala sk P 16 Gul |
|
7 okt 11.20 |
Bollstanäs SK Blå 2 |
- |
Storvreta IK Vit |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
7 okt 09.20 |
Alsike IF Gul |
- |
Danmarks IF Röd |
|
7 okt 09.20 |
Sunnersta AIF Lag 1, svart |
- |
Vaksala SK Röd |
|
7 okt 10.40 |
Vaksala SK Röd |
- |
Alsike IF Gul |
|
7 okt 10.40 |
Danmarks IF Röd |
- |
Sunnersta AIF Lag 1, svart |
|
7 okt 12.40 |
Danmarks IF Röd |
- |
Vaksala SK Röd |
|
7 okt 13.20 |
Sunnersta AIF Lag 1, svart |
- |
Alsike IF Gul |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
7 okt 09.20 |
Vaksala sk P 16 Gul |
- |
Storvreta IK Blå |
|
7 okt 09.20 |
Knarrbacken FC Blå |
- |
Sunnersta AIF 3 Svart |
|
7 okt 11.20 |
Sunnersta AIF 3 Svart |
- |
Vaksala sk P 16 Gul |
|
7 okt 11.20 |
Storvreta IK Blå |
- |
Knarrbacken FC Blå |
|
7 okt 13.20 |
Knarrbacken FC Blå |
- |
Vaksala sk P 16 Gul |
|
7 okt 13.20 |
Storvreta IK Blå |
- |
Sunnersta AIF 3 Svart |
|