Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jan 15.30 | IFK Ålund | - | Sörböle FF | 0 - 2 |
5 jan 16.30 | Lycksele IF | - | Morön BK | 3 - 3 |
5 jan 17.40 | Morön BK | - | Sörböle FF | 4 - 2 |
5 jan 18.10 | IFK Ålund | - | Lycksele IF | 0 - 5 |
5 jan 19.50 | IFK Ålund | - | Morön BK | 2 - 4 |
5 jan 20.20 | Sörböle FF | - | Lycksele IF | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morön BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-7 | 4 | 7 |
2. | Sörböle FF | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 6 |
3. | Lycksele IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 8-6 | 2 | 4 |
4. | IFK Ålund | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-11 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jan 16.30 | IFK Anderstorp | - | Bureå IF | 0 - 9 |
5 jan 17.10 | Kaspiska FF | - | Medle Sk | 3 - 1 |
5 jan 20.50 | Bureå IF | - | Medle Sk | 2 - 2 |
5 jan 20.50 | Kaspiska FF | - | IFK Anderstorp | 9 - 1 |
6 jan 08.30 | Medle Sk | - | IFK Anderstorp | 6 - 3 |
6 jan 08.30 | Kaspiska FF | - | Bureå IF | 0 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureå IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 15-2 | 13 | 7 |
2. | Kaspiska FF | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-6 | 6 | 6 |
3. | Medle Sk | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-8 | 1 | 4 |
4. | IFK Anderstorp | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-24 | -20 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jan 11.10 | Sunnanå SK | - | Tunet.se | 1 - 3 |
5 jan 11.10 | Umedalens IF | - | Rönnskär Railcare IF | 0 - 10 |
5 jan 12.10 | Rönnskär Railcare IF | - | Tunet.se | 3 - 3 |
5 jan 12.50 | Sunnanå SK | - | Umedalens IF | 9 - 0 |
5 jan 14.20 | Sunnanå SK | - | Rönnskär Railcare IF | 0 - 1 |
5 jan 15.00 | Tunet.se | - | Umedalens IF | 12 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tunet.se | 3 | 2 | 1 | 0 | 18-5 | 13 | 7 |
2. | Rönnskär Railcare IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-3 | 11 | 7 |
3. | Sunnanå SK | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-4 | 6 | 3 |
4. | Umedalens IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-31 | -30 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jan 13.20 | Clemensnäs IF | - | Ersmarks IK | 0 - 4 |
5 jan 13.50 | Burträsk IK ungdom | - | Sunnanå SK 2 | 0 - 5 |
5 jan 16.00 | Ersmarks IK | - | Sunnanå SK 2 | 5 - 0 |
5 jan 17.10 | Burträsk IK ungdom | - | Clemensnäs IF | 1 - 0 |
5 jan 18.40 | Burträsk IK ungdom | - | Ersmarks IK | 0 - 7 |
5 jan 19.20 | Sunnanå SK 2 | - | Clemensnäs IF | 8 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ersmarks IK | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-0 | 16 | 9 |
2. | Sunnanå SK 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-6 | 7 | 6 |
3. | Burträsk IK ungdom | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-12 | -11 | 3 |
4. | Clemensnäs IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-13 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jan 09.35 | Morön BK | - | Rönnskär Railcare IF | 2 - 3 |
6 jan 09.35 | Bureå IF | - | Sunnanå SK 2 | 0 - 3 |
6 jan 10.10 | Tunet.se | - | Sörböle FF | 4 - 2 |
6 jan 10.10 | Ersmarks IK | - | Kaspiska FF | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jan 13.00 | Rönnskär Railcare IF | - | Sunnanå SK 2 | 1 - 4 |
6 jan 13.35 | Tunet.se | - | Ersmarks IK | 1 - 0* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 jan 15.25 | Sunnanå SK 2 | - | Tunet.se | 1 - 2* |