Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 12.40 | Rockneby IK | - | Möre BK/Tvärskog IF | |
11 feb 12.40 | Nybro IF röd | - | Hossmo BK röd | |
11 feb 13.00 | Kalmar Södra IF röd | - | Lindsdals IF Svart | |
11 feb 13.40 | Möre BK/Tvärskog IF | - | Nybro IF röd | |
11 feb 13.40 | Rockneby IK | - | Lindsdals IF Svart | |
11 feb 13.40 | Hossmo BK röd | - | Kalmar Södra IF röd | |
11 feb 14.20 | Rockneby IK | - | Hossmo BK röd | |
11 feb 14.20 | Kalmar Södra IF röd | - | Nybro IF röd | |
11 feb 14.20 | Lindsdals IF Svart | - | Möre BK/Tvärskog IF | |
11 feb 15.00 | Hossmo BK röd | - | Lindsdals IF Svart | |
11 feb 15.00 | Möre BK/Tvärskog IF | - | Kalmar Södra IF röd | |
11 feb 15.00 | Nybro IF röd | - | Rockneby IK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 13.00 | Hossmo BK vit | - | Smedby BoIK grön | |
11 feb 13.20 | Läckeby GoIF gul | - | Nybro IF svart | |
11 feb 13.20 | Tuff grön | - | Lindsdals IF Gul | |
11 feb 14.00 | Smedby BoIK grön | - | Tuff grön | |
11 feb 14.00 | Hossmo BK vit | - | Nybro IF svart | |
11 feb 14.00 | Lindsdals IF Gul | - | Läckeby GoIF gul | |
11 feb 14.40 | Hossmo BK vit | - | Lindsdals IF Gul | |
11 feb 14.40 | Läckeby GoIF gul | - | Tuff grön | |
11 feb 14.40 | Nybro IF svart | - | Smedby BoIK grön | |
11 feb 15.20 | Lindsdals IF Gul | - | Nybro IF svart | |
11 feb 15.20 | Smedby BoIK grön | - | Läckeby GoIF gul | |
11 feb 15.20 | Tuff grön | - | Hossmo BK vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 15.40 | IFK Berga Blå | - | Läckeby GoIF svart | |
11 feb 15.40 | Kalmar Södra IF blå | - | RM/SSG IF | |
11 feb 15.40 | Persnäs AIF | - | Lindsdals IF Grön | |
11 feb 16.20 | Läckeby GoIF svart | - | Kalmar Södra IF blå | |
11 feb 16.20 | IFK Berga Blå | - | Lindsdals IF Grön | |
11 feb 16.20 | RM/SSG IF | - | Persnäs AIF | |
11 feb 17.00 | Persnäs AIF | - | Kalmar Södra IF blå | |
11 feb 17.00 | IFK Berga Blå | - | RM/SSG IF | |
11 feb 17.00 | Lindsdals IF Grön | - | Läckeby GoIF svart | |
11 feb 17.40 | RM/SSG IF | - | Lindsdals IF Grön | |
11 feb 17.40 | Läckeby GoIF svart | - | Persnäs AIF | |
11 feb 17.40 | Kalmar Södra IF blå | - | IFK Berga Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 16.00 | IFK Berga Vit | - | Tuff röd | |
11 feb 16.00 | Lindsdals IF Blå | - | Smedby BoIK vit | |
11 feb 16.00 | Lessebo GOIF | - | Nybro IF vit | |
11 feb 16.40 | Lindsdals IF Blå | - | Nybro IF vit | |
11 feb 16.40 | Smedby BoIK vit | - | IFK Berga Vit | |
11 feb 16.40 | Tuff röd | - | Lessebo GOIF | |
11 feb 17.20 | Lindsdals IF Blå | - | Tuff röd | |
11 feb 17.20 | Lessebo GOIF | - | IFK Berga Vit | |
11 feb 17.20 | Nybro IF vit | - | Smedby BoIK vit | |
11 feb 18.00 | Smedby BoIK vit | - | Lessebo GOIF | |
11 feb 18.00 | Tuff röd | - | Nybro IF vit | |
11 feb 18.00 | IFK Berga Vit | - | Lindsdals IF Blå |