Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 feb 09.00 | Lindsdals IF Gul | - | Smedby BOIK | |
12 feb 09.00 | FK Karlskrona orange | - | IFK Berga blå | |
12 feb 09.40 | IFK Berga blå | - | Lindsdals IF Gul | |
12 feb 09.40 | Smedby BOIK | - | Kalmar Södra blå | |
12 feb 10.20 | Kalmar Södra blå | - | FK Karlskrona orange | |
12 feb 10.20 | Smedby BOIK | - | IFK Berga blå | |
12 feb 11.00 | FK Karlskrona orange | - | Smedby BOIK | |
12 feb 11.00 | Kalmar Södra blå | - | Lindsdals IF Gul | |
12 feb 11.40 | IFK Berga blå | - | Kalmar Södra blå | |
12 feb 11.40 | Lindsdals IF Gul | - | FK Karlskrona orange |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 feb 09.20 | Kalmar FF röd | - | Alvesta GIF | |
12 feb 09.20 | Lindsdals IF Svart | - | Östers IF röd | |
12 feb 10.00 | Östers IF röd | - | Kalmar FF röd | |
12 feb 10.00 | Alvesta GIF | - | Rödsle BK svart | |
12 feb 10.40 | Rödsle BK svart | - | Lindsdals IF Svart | |
12 feb 10.40 | Alvesta GIF | - | Östers IF röd | |
12 feb 11.20 | Lindsdals IF Svart | - | Alvesta GIF | |
12 feb 11.20 | Rödsle BK svart | - | Kalmar FF röd | |
12 feb 11.40 | Östers IF röd | - | Rödsle BK svart | |
12 feb 12.00 | Kalmar FF röd | - | Lindsdals IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 feb 12.20 | Hossmo BK röd | - | FK Karlskrona svart | |
12 feb 12.20 | IFK Berga vit | - | Emmaboda komb röd | |
12 feb 12.20 | Tvärskog/Möre | - | Östers IF blå | |
12 feb 13.20 | IFK Berga vit | - | FK Karlskrona svart | |
12 feb 13.40 | Emmaboda komb röd | - | Tvärskog/Möre | |
12 feb 13.40 | Östers IF blå | - | Hossmo BK röd | |
12 feb 14.40 | IFK Berga vit | - | Östers IF blå | |
12 feb 14.40 | FK Karlskrona svart | - | Emmaboda komb röd | |
12 feb 15.00 | Hossmo BK röd | - | Tvärskog/Möre | |
12 feb 16.00 | Tvärskog/Möre | - | IFK Berga vit | |
12 feb 16.00 | Östers IF blå | - | FK Karlskrona svart | |
12 feb 16.00 | Emmaboda komb röd | - | Hossmo BK röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 feb 12.40 | IFK Berga röd | - | Emmaboda komb gul | |
12 feb 12.40 | Lindsdals IF Vit | - | Oskarshamns AIK svart | |
12 feb 12.40 | RM/SSG | - | Rödsle BK gul | |
12 feb 13.40 | Lindsdals IF Vit | - | Emmaboda komb gul | |
12 feb 14.00 | Oskarshamns AIK svart | - | RM/SSG | |
12 feb 14.00 | Rödsle BK gul | - | IFK Berga röd | |
12 feb 15.00 | Lindsdals IF Vit | - | Rödsle BK gul | |
12 feb 15.00 | Emmaboda komb gul | - | Oskarshamns AIK svart | |
12 feb 15.20 | IFK Berga röd | - | RM/SSG | |
12 feb 16.20 | RM/SSG | - | Lindsdals IF Vit | |
12 feb 16.20 | Rödsle BK gul | - | Emmaboda komb gul | |
12 feb 16.20 | Oskarshamns AIK svart | - | IFK Berga röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 feb 13.00 | Kalmar FF vit | - | FK Karlskrona vit | |
12 feb 13.00 | IFK Berga svart | - | Ljungbyholms GoIF | |
12 feb 13.00 | Glömminge Algutsrum IF | - | Oskarshamns AIK vit | |
12 feb 14.00 | IFK Berga svart | - | FK Karlskrona vit | |
12 feb 14.20 | Ljungbyholms GoIF | - | Glömminge Algutsrum IF | |
12 feb 14.20 | Oskarshamns AIK vit | - | Kalmar FF vit | |
12 feb 15.20 | IFK Berga svart | - | Oskarshamns AIK vit | |
12 feb 15.20 | FK Karlskrona vit | - | Ljungbyholms GoIF | |
12 feb 15.40 | Kalmar FF vit | - | Glömminge Algutsrum IF | |
12 feb 17.00 | Oskarshamns AIK vit | - | FK Karlskrona vit | |
12 feb 17.00 | Glömminge Algutsrum IF | - | IFK Berga svart | |
12 feb 17.20 | Ljungbyholms GoIF | - | Kalmar FF vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 feb 12.00 | Kalmar Södra röd | - | Lindsdals IF Blå | |
12 feb 12.00 | Hossmo BK vit | - | TUFF | |
12 feb 13.20 | TUFF | - | Värnamo Södra | |
12 feb 13.20 | Lindsdals IF Blå | - | Hossmo BK vit | |
12 feb 14.20 | Värnamo Södra | - | Kalmar Södra röd | |
12 feb 14.40 | TUFF | - | Lindsdals IF Blå | |
12 feb 15.40 | Värnamo Södra | - | Hossmo BK vit | |
12 feb 15.40 | Kalmar Södra röd | - | TUFF | |
12 feb 16.40 | Hossmo BK vit | - | Kalmar Södra röd | |
12 feb 16.40 | Lindsdals IF Blå | - | Värnamo Södra |