Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 09.00 | Glömminge-Algutsrums IF | - | Färjestadens GoIF röd | |
11 feb 09.00 | Oskarshamns AIK vit | - | Lindsdals IF blå | |
11 feb 09.00 | Rockneby IK Grön | - | Lindsdals IF gul | |
11 feb 10.00 | Färjestadens GoIF röd | - | Kalmar FF röd | |
11 feb 10.00 | Lindsdals IF blå | - | Glömminge-Algutsrums IF | |
11 feb 10.00 | Lindsdals IF gul | - | Oskarshamns AIK vit | |
11 feb 11.00 | Kalmar FF röd | - | Rockneby IK Grön | |
11 feb 11.00 | Oskarshamns AIK vit | - | Färjestadens GoIF röd | |
11 feb 11.00 | Lindsdals IF gul | - | Glömminge-Algutsrums IF | |
11 feb 12.00 | Färjestadens GoIF röd | - | Lindsdals IF blå | |
11 feb 12.00 | Lindsdals IF gul | - | Kalmar FF röd | |
11 feb 12.00 | Glömminge-Algutsrums IF | - | Rockneby IK Grön | |
11 feb 13.00 | Oskarshamns AIK vit | - | Kalmar FF röd | |
11 feb 13.00 | Lindsdals IF blå | - | Rockneby IK Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 09.20 | Lindsdals IF svart | - | Hossmo BK Vit | |
11 feb 09.20 | Färjestadens GoIF vit | - | Böda IK | |
11 feb 09.20 | Rockneby IK Svart | - | TUFF grön | |
11 feb 10.20 | Lindsdals IF svart | - | Böda IK | |
11 feb 10.20 | TUFF grön | - | Färjestadens GoIF vit | |
11 feb 10.20 | Hossmo BK Vit | - | Rockneby IK Svart | |
11 feb 11.20 | Lindsdals IF svart | - | TUFF grön | |
11 feb 11.20 | Böda IK | - | Hossmo BK Vit | |
11 feb 11.20 | Färjestadens GoIF vit | - | Rockneby IK Svart | |
11 feb 12.20 | TUFF grön | - | Böda IK | |
11 feb 12.20 | Rockneby IK Svart | - | Lindsdals IF svart | |
11 feb 12.20 | Hossmo BK Vit | - | Färjestadens GoIF vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 09.40 | Oskarshamns AIK svart | - | Lindsdals IF vit | |
11 feb 09.40 | TUFF röd | - | Kalmar FF vit | |
11 feb 09.40 | Hossmo BK Röd | - | Rockneby IK Blå | |
11 feb 10.40 | Oskarshamns AIK svart | - | Kalmar FF vit | |
11 feb 10.40 | Rockneby IK Blå | - | TUFF röd | |
11 feb 10.40 | Lindsdals IF vit | - | Hossmo BK Röd | |
11 feb 11.40 | Oskarshamns AIK svart | - | Rockneby IK Blå | |
11 feb 11.40 | Kalmar FF vit | - | Lindsdals IF vit | |
11 feb 11.40 | TUFF röd | - | Hossmo BK Röd | |
11 feb 12.40 | Rockneby IK Blå | - | Kalmar FF vit | |
11 feb 12.40 | Hossmo BK Röd | - | Oskarshamns AIK svart | |
11 feb 12.40 | Lindsdals IF vit | - | TUFF röd |