Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | D-slutspel | |
---|---|---|---|---|
P2010 | Östers IF Blå | IFK VÄRNAMO Vit | Växjö Norra IF Gul | Rödeby AIF |
P2011 | ||||
P2012 | ||||
P2013 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 mar 09.00 | Asarums IF/FK Blå | - | Egnahems BK Svart | |
18 mar 09.00 | IF Haga Svart | - | Hovshaga AIF Lag 1 | |
18 mar 09.20 | Södermöre komb | - | Växjö Norra IF lag 1, gul | |
18 mar 10.00 | Asarums IF/FK Blå | - | Hovshaga AIF Lag 1 | |
18 mar 10.00 | Växjö Norra IF lag 1, gul | - | IF Haga Svart | |
18 mar 10.20 | Egnahems BK Svart | - | Södermöre komb | |
18 mar 11.00 | Asarums IF/FK Blå | - | Växjö Norra IF lag 1, gul | |
18 mar 11.00 | Hovshaga AIF Lag 1 | - | Egnahems BK Svart | |
18 mar 11.20 | IF Haga Svart | - | Södermöre komb | |
18 mar 12.00 | Växjö Norra IF lag 1, gul | - | Hovshaga AIF Lag 1 | |
18 mar 12.00 | Södermöre komb | - | Asarums IF/FK Blå | |
18 mar 12.20 | Egnahems BK Svart | - | IF Haga Svart | |
18 mar 13.00 | Hovshaga AIF Lag 1 | - | Södermöre komb | |
18 mar 13.00 | Växjö Norra IF lag 1, gul | - | Egnahems BK Svart | |
18 mar 13.20 | IF Haga Svart | - | Asarums IF/FK Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 mar 09.20 | Sandsbro AIK Grön | - | IF Haga Gul | |
18 mar 09.40 | Hossmo BK | - | Rottne IF | |
18 mar 09.40 | Asarums IF/FK Vit | - | Egnahems BK Orange | |
18 mar 10.20 | Sandsbro AIK Grön | - | Rottne IF | |
18 mar 10.40 | Egnahems BK Orange | - | Hossmo BK | |
18 mar 10.40 | IF Haga Gul | - | Asarums IF/FK Vit | |
18 mar 11.20 | Sandsbro AIK Grön | - | Egnahems BK Orange | |
18 mar 11.40 | Rottne IF | - | IF Haga Gul | |
18 mar 11.40 | Hossmo BK | - | Asarums IF/FK Vit | |
18 mar 12.20 | Egnahems BK Orange | - | Rottne IF | |
18 mar 12.40 | Asarums IF/FK Vit | - | Sandsbro AIK Grön | |
18 mar 12.40 | IF Haga Gul | - | Hossmo BK | |
18 mar 13.20 | Rottne IF | - | Asarums IF/FK Vit | |
18 mar 13.40 | Egnahems BK Orange | - | IF Haga Gul | |
18 mar 13.40 | Hossmo BK | - | Sandsbro AIK Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 mar 14.00 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Kalmar FF 1 | |
18 mar 14.00 | Hässleholms IF Grön | - | Växjö Norra IF lag 1, gul | |
18 mar 14.40 | Kalmar FF 1 | - | MJÄLLBY AIF Svart | |
18 mar 15.00 | Växjö Norra IF lag 1, gul | - | Snöstorp Nyhem FF Röd | |
18 mar 15.40 | MJÄLLBY AIF Svart | - | Hässleholms IF Grön | |
18 mar 15.40 | Kalmar FF 1 | - | Växjö Norra IF lag 1, gul | |
18 mar 16.20 | MJÄLLBY AIF Svart | - | Snöstorp Nyhem FF Röd | |
18 mar 16.40 | Hässleholms IF Grön | - | Kalmar FF 1 | |
18 mar 17.20 | Växjö Norra IF lag 1, gul | - | MJÄLLBY AIF Svart | |
18 mar 17.20 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Hässleholms IF Grön | |
18 mar 18.00 | Hässleholms IF Grön | - | MJÄLLBY AIF Svart | |
18 mar 18.20 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Kalmar FF 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 mar 14.20 | Kalmar FF 2 | - | Emmaboda kombination | |
18 mar 14.20 | Hovshaga AIF Lag 2 | - | IFK Oskarshamn | |
18 mar 14.40 | MJÄLLBY AIF Gul | - | Snöstorp Nyhem FF Grön | |
18 mar 15.00 | Kalmar FF 2 | - | IFK Oskarshamn | |
18 mar 15.20 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | Hovshaga AIF Lag 2 | |
18 mar 15.20 | Emmaboda kombination | - | MJÄLLBY AIF Gul | |
18 mar 16.00 | Kalmar FF 2 | - | Snöstorp Nyhem FF Grön | |
18 mar 16.00 | IFK Oskarshamn | - | Emmaboda kombination | |
18 mar 16.20 | Hovshaga AIF Lag 2 | - | MJÄLLBY AIF Gul | |
18 mar 16.40 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | IFK Oskarshamn | |
18 mar 17.00 | MJÄLLBY AIF Gul | - | Kalmar FF 2 | |
18 mar 17.00 | Emmaboda kombination | - | Hovshaga AIF Lag 2 | |
18 mar 17.40 | IFK Oskarshamn | - | MJÄLLBY AIF Gul | |
18 mar 17.40 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | Emmaboda kombination | |
18 mar 18.00 | Hovshaga AIF Lag 2 | - | Kalmar FF 2 |