Nickes Cup 2023
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
B-slutspel |
C-slutspel |
D-slutspel |
P2010 |
Östers IF Blå |
IFK VÄRNAMO Vit |
Växjö Norra IF Gul |
Rödeby AIF |
P2011 |
|
|
|
|
P2012 |
|
|
|
|
P2013 |
|
|
|
|
P2012
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
19 mar 09.00 |
Lindsdals IF Lag 1 |
- |
Oskarshamns AIK svart |
|
19 mar 09.00 |
Östers IF Röd |
- |
Hovshaga AIF Blå |
|
19 mar 09.20 |
IF HAGA Svart |
- |
Mjällby AIF Gul |
|
19 mar 10.00 |
Lindsdals IF Lag 1 |
- |
Hovshaga AIF Blå |
|
19 mar 10.00 |
Mjällby AIF Gul |
- |
Östers IF Röd |
|
19 mar 10.20 |
Oskarshamns AIK svart |
- |
IF HAGA Svart |
|
19 mar 11.00 |
Lindsdals IF Lag 1 |
- |
Mjällby AIF Gul |
|
19 mar 11.00 |
Hovshaga AIF Blå |
- |
Oskarshamns AIK svart |
|
19 mar 11.20 |
Östers IF Röd |
- |
IF HAGA Svart |
|
19 mar 12.00 |
Mjällby AIF Gul |
- |
Hovshaga AIF Blå |
|
19 mar 12.00 |
IF HAGA Svart |
- |
Lindsdals IF Lag 1 |
|
19 mar 12.20 |
Oskarshamns AIK svart |
- |
Östers IF Röd |
|
19 mar 13.00 |
Hovshaga AIF Blå |
- |
IF HAGA Svart |
|
19 mar 13.00 |
Mjällby AIF Gul |
- |
Oskarshamns AIK svart |
|
19 mar 13.20 |
Östers IF Röd |
- |
Lindsdals IF Lag 1 |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
19 mar 09.20 |
Hovshaga AIF Vit |
- |
Östers IF Blå |
|
19 mar 09.40 |
Mjällby AIF Svart |
- |
Lindsdals IF Lag 2 |
|
19 mar 09.40 |
Växjö Norra IF gul |
- |
IF HAGA Gul |
|
19 mar 10.20 |
Hovshaga AIF Vit |
- |
Lindsdals IF Lag 2 |
|
19 mar 10.40 |
IF HAGA Gul |
- |
Mjällby AIF Svart |
|
19 mar 10.40 |
Östers IF Blå |
- |
Växjö Norra IF gul |
|
19 mar 11.20 |
Hovshaga AIF Vit |
- |
IF HAGA Gul |
|
19 mar 11.40 |
Lindsdals IF Lag 2 |
- |
Östers IF Blå |
|
19 mar 11.40 |
Mjällby AIF Svart |
- |
Växjö Norra IF gul |
|
19 mar 12.20 |
IF HAGA Gul |
- |
Lindsdals IF Lag 2 |
|
19 mar 12.40 |
Växjö Norra IF gul |
- |
Hovshaga AIF Vit |
|
19 mar 12.40 |
Östers IF Blå |
- |
Mjällby AIF Svart |
|
19 mar 13.20 |
Lindsdals IF Lag 2 |
- |
Växjö Norra IF gul |
|
19 mar 13.40 |
IF HAGA Gul |
- |
Östers IF Blå |
|
19 mar 13.40 |
Mjällby AIF Svart |
- |
Hovshaga AIF Vit |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
19 mar 14.00 |
Vetlanda FF Grön |
- |
IFK Värnamo Vit |
|
19 mar 14.00 |
Sandsbro AIK |
- |
Lyckå FF Grön |
|
19 mar 14.20 |
Östers IF Vit |
- |
Färjestadens Goif 1 |
|
19 mar 15.00 |
Vetlanda FF Grön |
- |
Lyckå FF Grön |
|
19 mar 15.00 |
Färjestadens Goif 1 |
- |
Sandsbro AIK |
|
19 mar 15.20 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Östers IF Vit |
|
19 mar 16.00 |
Vetlanda FF Grön |
- |
Färjestadens Goif 1 |
|
19 mar 16.00 |
Lyckå FF Grön |
- |
IFK Värnamo Vit |
|
19 mar 16.20 |
Sandsbro AIK |
- |
Östers IF Vit |
|
19 mar 17.00 |
Färjestadens Goif 1 |
- |
Lyckå FF Grön |
|
19 mar 17.00 |
Östers IF Vit |
- |
Vetlanda FF Grön |
|
19 mar 17.20 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Sandsbro AIK |
|
19 mar 18.00 |
Lyckå FF Grön |
- |
Östers IF Vit |
|
19 mar 18.00 |
Färjestadens Goif 1 |
- |
IFK Värnamo Vit |
|
19 mar 18.20 |
Sandsbro AIK |
- |
Vetlanda FF Grön |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
19 mar 14.20 |
Sandsbro AIK 2 |
- |
Asarums IF/FK Blå |
|
19 mar 14.40 |
Färjestadens Goif 2 |
- |
Växjö Norra IF svart |
|
19 mar 14.40 |
Lyckå FF Vit |
- |
IFK Värnamo Blå |
|
19 mar 15.20 |
Sandsbro AIK 2 |
- |
Växjö Norra IF svart |
|
19 mar 15.40 |
IFK Värnamo Blå |
- |
Färjestadens Goif 2 |
|
19 mar 15.40 |
Asarums IF/FK Blå |
- |
Lyckå FF Vit |
|
19 mar 16.20 |
Sandsbro AIK 2 |
- |
IFK Värnamo Blå |
|
19 mar 16.40 |
Växjö Norra IF svart |
- |
Asarums IF/FK Blå |
|
19 mar 16.40 |
Färjestadens Goif 2 |
- |
Lyckå FF Vit |
|
19 mar 17.20 |
IFK Värnamo Blå |
- |
Växjö Norra IF svart |
|
19 mar 17.40 |
Lyckå FF Vit |
- |
Sandsbro AIK 2 |
|
19 mar 17.40 |
Asarums IF/FK Blå |
- |
Färjestadens Goif 2 |
|
19 mar 18.20 |
Växjö Norra IF svart |
- |
Lyckå FF Vit |
|
19 mar 18.40 |
IFK Värnamo Blå |
- |
Asarums IF/FK Blå |
|
19 mar 18.40 |
Färjestadens Goif 2 |
- |
Sandsbro AIK 2 |
|