Nickes Cup 2023
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
B-slutspel |
C-slutspel |
D-slutspel |
P2010 |
Östers IF Blå |
IFK VÄRNAMO Vit |
Växjö Norra IF Gul |
Rödeby AIF |
P2011 |
|
|
|
|
P2012 |
|
|
|
|
P2013 |
|
|
|
|
P2013
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
12 feb 09.00 |
Växjö Norra IF VIt |
- |
Östers IF Vit |
|
12 feb 09.00 |
Asarum IF FK Blå |
- |
Värnamo Södra Röd |
|
12 feb 09.20 |
Hossmo BK |
- |
Östers IF Röd |
|
12 feb 09.20 |
Lyckå FF vit |
- |
IFK Värnamo Vit |
|
12 feb 09.40 |
Värnamo Södra Röd |
- |
Östers IF Vit |
|
12 feb 09.40 |
Asarum IF FK Blå |
- |
Växjö Norra IF VIt |
|
12 feb 10.00 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Hossmo BK |
|
12 feb 10.00 |
Östers IF Röd |
- |
Lyckå FF vit |
|
12 feb 10.20 |
Östers IF Vit |
- |
Asarum IF FK Blå |
|
12 feb 10.20 |
Växjö Norra IF VIt |
- |
Värnamo Södra Röd |
|
12 feb 10.40 |
Hossmo BK |
- |
Lyckå FF vit |
|
12 feb 10.40 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Östers IF Röd |
|
12 feb 11.00 |
Östers IF Vit |
- |
Hossmo BK |
|
12 feb 11.00 |
Lyckå FF vit |
- |
Värnamo Södra Röd |
|
12 feb 11.20 |
Östers IF Röd |
- |
Asarum IF FK Blå |
|
12 feb 11.20 |
Växjö Norra IF VIt |
- |
IFK Värnamo Vit |
|
12 feb 11.40 |
Värnamo Södra Röd |
- |
Östers IF Röd |
|
12 feb 11.40 |
Asarum IF FK Blå |
- |
Lyckå FF vit |
|
12 feb 12.00 |
IFK Värnamo Vit |
- |
Östers IF Vit |
|
12 feb 12.00 |
Hossmo BK |
- |
Växjö Norra IF VIt |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
12 feb 12.30 |
Asarum IF FK vit |
- |
Sandsbro AIK |
|
12 feb 12.30 |
Växjö Norra IF Svart |
- |
Ifk Värnamo Lag Blå |
|
12 feb 12.50 |
Hossmo BK Lag 2 |
- |
Lyckå FF Grön |
|
12 feb 12.50 |
Östers IF Blå |
- |
IFK Värnamo Svart |
|
12 feb 13.10 |
Ifk Värnamo Lag Blå |
- |
Sandsbro AIK |
|
12 feb 13.10 |
Växjö Norra IF Svart |
- |
Asarum IF FK vit |
|
12 feb 13.30 |
IFK Värnamo Svart |
- |
Hossmo BK Lag 2 |
|
12 feb 13.30 |
Lyckå FF Grön |
- |
Östers IF Blå |
|
12 feb 13.50 |
Sandsbro AIK |
- |
Växjö Norra IF Svart |
|
12 feb 13.50 |
Asarum IF FK vit |
- |
Ifk Värnamo Lag Blå |
|
12 feb 14.10 |
Hossmo BK Lag 2 |
- |
Östers IF Blå |
|
12 feb 14.10 |
IFK Värnamo Svart |
- |
Lyckå FF Grön |
|
12 feb 14.30 |
Sandsbro AIK |
- |
Hossmo BK Lag 2 |
|
12 feb 14.30 |
Östers IF Blå |
- |
Ifk Värnamo Lag Blå |
|
12 feb 14.50 |
Lyckå FF Grön |
- |
Växjö Norra IF Svart |
|
12 feb 14.50 |
Asarum IF FK vit |
- |
IFK Värnamo Svart |
|
12 feb 15.10 |
Ifk Värnamo Lag Blå |
- |
Lyckå FF Grön |
|
12 feb 15.10 |
Växjö Norra IF Svart |
- |
Östers IF Blå |
|
12 feb 15.30 |
IFK Värnamo Svart |
- |
Sandsbro AIK |
|
12 feb 15.30 |
Hossmo BK Lag 2 |
- |
Asarum IF FK vit |
|