Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Islingby IK spring cup invitational Girls 2010 | Enskede IK | Sandvikens AIK FK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 mar 19.10 | Skogstorps GoIF | - | Värmdö IF | 0 - 4 |
17 mar 20.00 | Råsunda IS U13 2 | - | IK Sirius FK | 6 - 0 |
18 mar 09.20 | Råsunda IS U13 2 | - | Skogstorps GoIF | 3 - 0 |
18 mar 09.20 | Värmdö IF | - | IK Sirius FK | 6 - 1 |
18 mar 12.40 | IK Sirius FK | - | Skogstorps GoIF | 2 - 1 |
18 mar 12.40 | Värmdö IF | - | Råsunda IS U13 2 | 4 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Värmdö IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-5 | 9 | 7 |
2. | Råsunda IS U13 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13-4 | 9 | 7 |
3. | IK Sirius FK | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-13 | -10 | 3 |
4. | Skogstorps GoIF | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-9 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 mar 17.30 | Kvarnsvedens IK | - | Sandvikens AIK FK | 0 - 1 |
17 mar 18.20 | Karlbergs BK | - | Sollentuna FK Syd | 2 - 6 |
18 mar 08.30 | Karlbergs BK | - | Kvarnsvedens IK | 4 - 0 |
18 mar 08.30 | Sollentuna FK Syd | - | Sandvikens AIK FK | 2 - 1 |
18 mar 11.50 | Kvarnsvedens IK | - | Sollentuna FK Syd | 0 - 3 |
18 mar 11.50 | Sandvikens AIK FK | - | Karlbergs BK | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sollentuna FK Syd | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-3 | 8 | 9 |
2. | Karlbergs BK | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-7 | 1 | 6 |
3. | Sandvikens AIK FK | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | -1 | 3 |
4. | Kvarnsvedens IK | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-8 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 mar 19.10 | Örebro SK Ungdom | - | Qbik F-10 | 1 - 0 |
17 mar 20.00 | Enskede IK | - | Alsike IF | 1 - 0 |
18 mar 10.10 | Qbik F-10 | - | Alsike IF | 0 - 0 |
18 mar 10.10 | Örebro SK Ungdom | - | Enskede IK | 0 - 1 |
18 mar 13.30 | Alsike IF | - | Örebro SK Ungdom | 5 - 1 |
18 mar 13.30 | Qbik F-10 | - | Enskede IK | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Enskede IK | 3 | 2 | 1 | 0 | 3-1 | 2 | 7 |
2. | Alsike IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-2 | 3 | 4 |
3. | Örebro SK Ungdom | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-6 | -4 | 3 |
4. | Qbik F-10 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1-2 | -1 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 mar 17.30 | IFK Ludvika F10/11 | - | Gideonsberg IF | 0 - 2 |
17 mar 18.20 | IF Brommapojkarna U | - | Sörskogens IF | 0 - 1 |
18 mar 11.00 | Sörskogens IF | - | IFK Ludvika F10/11 | 2 - 1 |
18 mar 11.00 | IF Brommapojkarna U | - | Gideonsberg IF | 2 - 1 |
18 mar 14.20 | Gideonsberg IF | - | Sörskogens IF | 0 - 0 |
18 mar 14.20 | IFK Ludvika F10/11 | - | IF Brommapojkarna U | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sörskogens IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 3-1 | 2 | 7 |
2. | IF Brommapojkarna U | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-2 | 3 | 6 |
3. | Gideonsberg IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-2 | 1 | 4 |
4. | IFK Ludvika F10/11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-7 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 mar 19.30 | Värmdö IF | - | Karlbergs BK | 4 - 3* |
18 mar 19.30 | Enskede IK | - | IF Brommapojkarna U | 3 - 0 |
18 mar 20.20 | Sollentuna FK Syd | - | Råsunda IS U13 2 | 0 - 2 |
18 mar 20.20 | Sörskogens IF | - | Alsike IF | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 10.30 | Karlbergs BK | - | IF Brommapojkarna U | 6 - 5* |
19 mar 10.30 | Sollentuna FK Syd | - | Sörskogens IF | 5 - 4* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 11.30 | Värmdö IF | - | Enskede IK | 1 - 2 |
19 mar 11.30 | Råsunda IS U13 2 | - | Alsike IF | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 14.30 | IF Brommapojkarna U | - | Sörskogens IF | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 14.30 | Karlbergs BK | - | Sollentuna FK Syd | 5 - 4* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 15.30 | Värmdö IF | - | Alsike IF | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 15.30 | Enskede IK | - | Råsunda IS U13 2 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 mar 17.50 | IK Sirius FK | - | Kvarnsvedens IK | 1 - 2 |
18 mar 17.50 | Örebro SK Ungdom | - | IFK Ludvika F10/11 | 1 - 0 |
18 mar 18.40 | Sandvikens AIK FK | - | Skogstorps GoIF | 6 - 0 |
18 mar 18.40 | Gideonsberg IF | - | Qbik F-10 | 5 - 6* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 08.30 | IK Sirius FK | - | IFK Ludvika F10/11 | 5 - 4* |
19 mar 08.30 | Skogstorps GoIF | - | Gideonsberg IF | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 09.30 | Kvarnsvedens IK | - | Örebro SK Ungdom | 5 - 4* |
19 mar 09.30 | Sandvikens AIK FK | - | Qbik F-10 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 12.30 | IFK Ludvika F10/11 | - | Skogstorps GoIF | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 12.30 | IK Sirius FK | - | Gideonsberg IF | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 13.30 | Örebro SK Ungdom | - | Qbik F-10 | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 mar 13.30 | Kvarnsvedens IK | - | Sandvikens AIK FK | 0 - 1 |