Kosa Open 2023
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
Knøtt 2014
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
4 nov 09.00 |
Røa 1 |
- |
Snarøya SK 1 |
- |
4 nov 09.00 |
Haslum IL Grønn |
- |
Stabæk IF 3 |
- |
4 nov 10.30 |
Røa 1 |
- |
Haslum IL Grønn |
- |
4 nov 10.30 |
Snarøya SK 1 |
- |
Stabæk IF 3 |
- |
4 nov 12.00 |
Stabæk IF 3 |
- |
Røa 1 |
- |
4 nov 12.00 |
Snarøya SK 1 |
- |
Haslum IL Grønn |
- |
Pulje B
Dato |
|
Res |
4 nov 09.00 |
Hauger 1 |
- |
Ullern IF Gul |
- |
4 nov 09.00 |
Haslum IL Hvit |
- |
Høvik IF Bandy 1 |
- |
4 nov 10.30 |
Hauger 1 |
- |
Haslum IL Hvit |
- |
4 nov 10.30 |
Ullern IF Gul |
- |
Høvik IF Bandy 1 |
- |
4 nov 12.00 |
Høvik IF Bandy 1 |
- |
Hauger 1 |
- |
4 nov 12.00 |
Ullern IF Gul |
- |
Haslum IL Hvit |
- |
Pulje C
Dato |
|
Res |
4 nov 09.30 |
Haslum IL Rød |
- |
Snarøya SK 2 |
- |
4 nov 09.30 |
Stabæk IF 4 |
- |
Høvik IF Bandy 3 |
- |
4 nov 11.00 |
Haslum IL Rød |
- |
Stabæk IF 4 |
- |
4 nov 11.00 |
Snarøya SK 2 |
- |
Høvik IF Bandy 3 |
- |
4 nov 12.30 |
Høvik IF Bandy 3 |
- |
Haslum IL Rød |
- |
4 nov 12.30 |
Snarøya SK 2 |
- |
Stabæk IF 4 |
- |
Pulje D
Dato |
|
Res |
4 nov 09.30 |
Stabæk IF 1 |
- |
ØHIL Lions |
- |
4 nov 09.30 |
Snarøya SK 3 |
- |
Ledig |
- |
4 nov 11.00 |
Stabæk IF 1 |
- |
Snarøya SK 3 |
- |
4 nov 11.00 |
ØHIL Lions |
- |
Ledig |
- |
4 nov 12.30 |
Ledig |
- |
Stabæk IF 1 |
- |
4 nov 12.30 |
ØHIL Lions |
- |
Snarøya SK 3 |
- |
Pulje E
Dato |
|
Res |
4 nov 10.00 |
Frem 31 |
- |
ØHIL 3 |
- |
4 nov 10.00 |
Stabæk 5 |
- |
Røa Rød |
- |
4 nov 11.30 |
Frem 31 |
- |
Stabæk 5 |
- |
4 nov 11.30 |
ØHIL 3 |
- |
Røa Rød |
- |
4 nov 13.00 |
Røa Rød |
- |
Frem 31 |
- |
4 nov 13.00 |
ØHIL 3 |
- |
Stabæk 5 |
- |
Pulje F
Dato |
|
Res |
4 nov 10.00 |
ØHIL Tigers |
- |
Ullern IF Blå |
- |
4 nov 10.00 |
Høvik IF Bandy 2 |
- |
Stabæk IF 2 |
- |
4 nov 11.30 |
ØHIL Tigers |
- |
Høvik IF Bandy 2 |
- |
4 nov 11.30 |
Ullern IF Blå |
- |
Stabæk IF 2 |
- |
4 nov 13.00 |
Stabæk IF 2 |
- |
ØHIL Tigers |
- |
4 nov 13.00 |
Ullern IF Blå |
- |
Høvik IF Bandy 2 |
- |