Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
22 okt 09.00 | Smedby BoIK Grön | - | Kalmar Södra IF blå | |
22 okt 09.00 | Hossmo BK röd | - | Lindsdals IF gul | |
22 okt 09.00 | Läckeby GoIF | - | IFK Berga blå | |
22 okt 09.00 | Lindsdals IF svart | - | Möre/Tvärskog | |
22 okt 10.30 | Kalmar Södra IF blå | - | Nybro IF svart | |
22 okt 10.30 | Lindsdals IF gul | - | Smedby BoIK Grön | |
22 okt 10.30 | Möre/Tvärskog | - | Hossmo BK röd | |
22 okt 11.15 | Lindsdals IF svart | - | Läckeby GoIF | |
22 okt 12.00 | Lindsdals IF gul | - | Kalmar Södra IF blå | |
22 okt 12.00 | Nybro IF svart | - | IFK Berga blå | |
22 okt 12.45 | Smedby BoIK Grön | - | Möre/Tvärskog | |
22 okt 12.45 | Hossmo BK röd | - | Läckeby GoIF | |
22 okt 13.30 | Kalmar Södra IF blå | - | IFK Berga blå | |
22 okt 14.15 | Möre/Tvärskog | - | Lindsdals IF gul | |
22 okt 14.15 | Lindsdals IF svart | - | Nybro IF svart | |
22 okt 14.15 | Läckeby GoIF | - | Smedby BoIK Grön | |
22 okt 15.45 | IFK Berga blå | - | Lindsdals IF svart | |
22 okt 15.45 | Nybro IF svart | - | Hossmo BK röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
22 okt 09.45 | Kalmar Södra IF röd | - | Nybro IF röd | |
22 okt 09.45 | Rockneby IK | - | Glömminge/Algutsrum IF | |
22 okt 09.45 | Lindsdals IF vit | - | Hossmo BK svart | |
22 okt 09.45 | IFK Berga vit | - | Hossmo BK vit | |
22 okt 10.30 | Smedby BoIK Vit | - | Högsby IK | |
22 okt 11.15 | IFK Berga vit | - | Lindsdals IF vit | |
22 okt 11.15 | Hossmo BK vit | - | Rockneby IK | |
22 okt 11.15 | Hossmo BK svart | - | Kalmar Södra IF röd | |
22 okt 12.00 | Glömminge/Algutsrum IF | - | Smedby BoIK Vit | |
22 okt 12.00 | Högsby IK | - | Nybro IF röd | |
22 okt 12.45 | IFK Berga vit | - | Kalmar Södra IF röd | |
22 okt 12.45 | Rockneby IK | - | Lindsdals IF vit | |
22 okt 13.30 | Nybro IF röd | - | Hossmo BK svart | |
22 okt 13.30 | Smedby BoIK Vit | - | Hossmo BK vit | |
22 okt 13.30 | Glömminge/Algutsrum IF | - | Högsby IK | |
22 okt 14.15 | Rockneby IK | - | Kalmar Södra IF röd | |
22 okt 15.00 | Högsby IK | - | Hossmo BK svart | |
22 okt 15.00 | Glömminge/Algutsrum IF | - | Hossmo BK vit | |
22 okt 15.00 | IFK Berga vit | - | Nybro IF röd | |
22 okt 15.00 | Lindsdals IF vit | - | Smedby BoIK Vit |