Kabecupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Flickor födda 2016
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Tenhults IF 1 |
- |
Bäckseda if 1 |
|
15 jun 13.55 |
IFK Värnamo 1 |
- |
IF Hallby FK Blå |
|
15 jun 14.20 |
IK Vista Vit |
- |
Mariebo ik 1 |
|
15 jun 14.45 |
Tenhults IF 1 |
- |
IF Hallby FK Blå |
|
15 jun 15.10 |
Mariebo ik 1 |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
15 jun 15.35 |
Bäckseda if 1 |
- |
IK Vista Vit |
|
15 jun 16.00 |
Tenhults IF 1 |
- |
Mariebo ik 1 |
|
15 jun 16.25 |
IF Hallby FK Blå |
- |
Bäckseda if 1 |
|
15 jun 16.50 |
IFK Värnamo 1 |
- |
IK Vista Vit |
|
15 jun 17.15 |
Mariebo ik 1 |
- |
IF Hallby FK Blå |
|
15 jun 17.40 |
IK Vista Vit |
- |
Tenhults IF 1 |
|
15 jun 17.40 |
Bäckseda if 1 |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Egnahems BK Svart |
- |
Mariebo ik 2 |
|
15 jun 13.55 |
IF Hallby FK Vit |
- |
Tenhults IF 2 |
|
15 jun 14.20 |
Mariebo ik 2 |
- |
IFK Värnamo 2 |
|
15 jun 14.45 |
Tenhults IF 2 |
- |
Egnahems BK Svart |
|
15 jun 15.10 |
IFK Värnamo 2 |
- |
IF Hallby FK Vit |
|
15 jun 15.35 |
Mariebo ik 2 |
- |
Tenhults IF 2 |
|
15 jun 16.00 |
IFK Värnamo 2 |
- |
Egnahems BK Svart |
|
15 jun 16.25 |
IF Hallby FK Vit |
- |
Mariebo ik 2 |
|
15 jun 16.50 |
Tenhults IF 2 |
- |
IFK Värnamo 2 |
|
15 jun 17.15 |
Egnahems BK Svart |
- |
IF Hallby FK Vit |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Forserums IF |
- |
Bankeryd SK 3 |
|
15 jun 13.55 |
Mariebo ik 3 |
- |
IK Tord Lila |
|
15 jun 14.20 |
IF Hallby FK Svart |
- |
IFK Värnamo 3 |
|
15 jun 14.45 |
Forserums IF |
- |
IK Tord Lila |
|
15 jun 15.10 |
IFK Värnamo 3 |
- |
Mariebo ik 3 |
|
15 jun 15.35 |
Bankeryd SK 3 |
- |
IF Hallby FK Svart |
|
15 jun 16.00 |
Forserums IF |
- |
IFK Värnamo 3 |
|
15 jun 16.25 |
IK Tord Lila |
- |
Bankeryd SK 3 |
|
15 jun 16.50 |
Mariebo ik 3 |
- |
IF Hallby FK Svart |
|
15 jun 17.15 |
IFK Värnamo 3 |
- |
IK Tord Lila |
|
15 jun 17.40 |
IF Hallby FK Svart |
- |
Forserums IF |
|
15 jun 17.40 |
Bankeryd SK 3 |
- |
Mariebo ik 3 |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
IK Tord Vit |
- |
IK Vista Röd |
|
15 jun 13.55 |
IFK Värnamo 4 |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 14.20 |
IK Vista Röd |
- |
Ekhagens IF Svart |
|
15 jun 14.45 |
Waggeryds IK 1 |
- |
IK Tord Vit |
|
15 jun 15.10 |
Ekhagens IF Svart |
- |
IFK Värnamo 4 |
|
15 jun 15.35 |
IK Vista Röd |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 16.00 |
Ekhagens IF Svart |
- |
IK Tord Vit |
|
15 jun 16.25 |
IFK Värnamo 4 |
- |
IK Vista Röd |
|
15 jun 16.50 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Ekhagens IF Svart |
|
15 jun 17.15 |
IK Tord Vit |
- |
IFK Värnamo 4 |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Norrahammars GIS Vit |
- |
Egnahems BK Orange |
|
15 jun 13.55 |
Ekhagens IF Vit |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 14.20 |
Bankeryd SK 1 |
- |
Mullsjö IF Svart |
|
15 jun 14.45 |
Norrahammars GIS Vit |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 15.10 |
Mullsjö IF Svart |
- |
Ekhagens IF Vit |
|
15 jun 15.35 |
Egnahems BK Orange |
- |
Bankeryd SK 1 |
|
15 jun 16.00 |
Norrahammars GIS Vit |
- |
Mullsjö IF Svart |
|
15 jun 16.25 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Egnahems BK Orange |
|
15 jun 16.50 |
Ekhagens IF Vit |
- |
Bankeryd SK 1 |
|
15 jun 17.15 |
Mullsjö IF Svart |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 17.40 |
Bankeryd SK 1 |
- |
Norrahammars GIS Vit |
|
15 jun 17.40 |
Egnahems BK Orange |
- |
Ekhagens IF Vit |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Bankeryd SK 2 |
- |
Bäckseda IF 2 |
|
15 jun 13.55 |
Ekhagens IF Röd |
- |
Mariebo ik 4 |
|
15 jun 14.20 |
Bäckseda IF 2 |
- |
Mullsjö IF Gul |
|
15 jun 14.45 |
Mariebo ik 4 |
- |
Bankeryd SK 2 |
|
15 jun 15.10 |
Mullsjö IF Gul |
- |
Ekhagens IF Röd |
|
15 jun 15.35 |
Bäckseda IF 2 |
- |
Mariebo ik 4 |
|
15 jun 16.00 |
Mullsjö IF Gul |
- |
Bankeryd SK 2 |
|
15 jun 16.25 |
Ekhagens IF Röd |
- |
Bäckseda IF 2 |
|
15 jun 16.50 |
Mariebo ik 4 |
- |
Mullsjö IF Gul |
|
15 jun 17.15 |
Bankeryd SK 2 |
- |
Ekhagens IF Röd |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Sävsjö FF/Hulsjö IF |
- |
Nässjö ff 2 |
|
16 jun 10.25 |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
16 jun 10.50 |
IF Eksjö fotboll |
- |
Anderstorp IF |
|
16 jun 11.15 |
Sävsjö FF/Hulsjö IF |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
16 jun 11.40 |
Anderstorp IF |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
|
16 jun 12.05 |
Nässjö ff 2 |
- |
IF Eksjö fotboll |
|
16 jun 12.30 |
Sävsjö FF/Hulsjö IF |
- |
Anderstorp IF |
|
16 jun 12.55 |
Hovslätts IK 1 |
- |
Nässjö ff 2 |
|
16 jun 13.20 |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
- |
IF Eksjö fotboll |
|
16 jun 13.45 |
Anderstorp IF |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
16 jun 14.10 |
IF Eksjö fotboll |
- |
Sävsjö FF/Hulsjö IF |
|
16 jun 14.10 |
Nässjö ff 2 |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
|
Grupp H
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Hovslätts IK 2 |
- |
IF Eksjö fotboll |
|
16 jun 10.25 |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
- |
Skillingaryds IS |
|
16 jun 10.50 |
IF Eksjö fotboll |
- |
Nässjö ff 1 |
|
16 jun 11.15 |
Skillingaryds IS |
- |
Hovslätts IK 2 |
|
16 jun 11.40 |
Nässjö ff 1 |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
|
16 jun 12.05 |
IF Eksjö fotboll |
- |
Skillingaryds IS |
|
16 jun 12.30 |
Nässjö ff 1 |
- |
Hovslätts IK 2 |
|
16 jun 12.55 |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
- |
IF Eksjö fotboll |
|
16 jun 13.20 |
Skillingaryds IS |
- |
Nässjö ff 1 |
|
16 jun 13.45 |
Hovslätts IK 2 |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
|