Kabecupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Flickor födda 2017
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
IF Hallby Hallby Blå |
- |
Tabergs sk Röd |
|
15 jun 08.25 |
Egnahems bk Svart |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 08.50 |
Mariebo IK Vit |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
15 jun 09.15 |
IF Hallby Hallby Blå |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 09.40 |
Hovslätts IK 1 |
- |
Egnahems bk Svart |
|
15 jun 10.05 |
Tabergs sk Röd |
- |
Mariebo IK Vit |
|
15 jun 10.30 |
IF Hallby Hallby Blå |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
15 jun 10.55 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Tabergs sk Röd |
|
15 jun 11.20 |
Egnahems bk Svart |
- |
Mariebo IK Vit |
|
15 jun 11.45 |
Hovslätts IK 1 |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 12.10 |
Mariebo IK Vit |
- |
IF Hallby Hallby Blå |
|
15 jun 12.10 |
Tabergs sk Röd |
- |
Egnahems bk Svart |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Tabergs sk Gul |
- |
IF Hallby Hallby Vit |
|
15 jun 08.25 |
Egnahems bk Vit |
- |
IK Tord |
|
15 jun 08.50 |
IF Hallby Hallby Vit |
- |
Mariebo IK Svart |
|
15 jun 09.15 |
IK Tord |
- |
Tabergs sk Gul |
|
15 jun 09.40 |
Mariebo IK Svart |
- |
Egnahems bk Vit |
|
15 jun 10.05 |
IF Hallby Hallby Vit |
- |
IK Tord |
|
15 jun 10.30 |
Mariebo IK Svart |
- |
Tabergs sk Gul |
|
15 jun 10.55 |
Egnahems bk Vit |
- |
IF Hallby Hallby Vit |
|
15 jun 11.20 |
IK Tord |
- |
Mariebo IK Svart |
|
15 jun 11.45 |
Tabergs sk Gul |
- |
Egnahems bk Vit |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Hovslätts IK 2 |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
15 jun 08.25 |
Tabergs sk Tsk vit |
- |
IF Hallby Hallby Röd |
|
15 jun 08.50 |
Ölmstad IS 1 |
- |
Egnahems bk Orange |
|
15 jun 09.15 |
Hovslätts IK 2 |
- |
IF Hallby Hallby Röd |
|
15 jun 09.40 |
Egnahems bk Orange |
- |
Tabergs sk Tsk vit |
|
15 jun 10.05 |
IFK Värnamo 1 |
- |
Ölmstad IS 1 |
|
15 jun 10.30 |
Hovslätts IK 2 |
- |
Egnahems bk Orange |
|
15 jun 10.55 |
IF Hallby Hallby Röd |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
15 jun 11.20 |
Tabergs sk Tsk vit |
- |
Ölmstad IS 1 |
|
15 jun 11.45 |
Egnahems bk Orange |
- |
IF Hallby Hallby Röd |
|
15 jun 12.10 |
Ölmstad IS 1 |
- |
Hovslätts IK 2 |
|
15 jun 12.10 |
IFK Värnamo 1 |
- |
Tabergs sk Tsk vit |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
IFK Värnamo 2 |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
15 jun 08.25 |
Egnahems bk Grön |
- |
Sävsjö/Hultsjö Lag 1 |
|
15 jun 08.50 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Ölmstad IS 2 |
|
15 jun 09.15 |
Sävsjö/Hultsjö Lag 1 |
- |
IFK Värnamo 2 |
|
15 jun 09.40 |
Ölmstad IS 2 |
- |
Egnahems bk Grön |
|
15 jun 10.05 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Sävsjö/Hultsjö Lag 1 |
|
15 jun 10.30 |
Ölmstad IS 2 |
- |
IFK Värnamo 2 |
|
15 jun 10.55 |
Egnahems bk Grön |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
15 jun 11.20 |
Sävsjö/Hultsjö Lag 1 |
- |
Ölmstad IS 2 |
|
15 jun 11.45 |
IFK Värnamo 2 |
- |
Egnahems bk Grön |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Barnarps IF |
- |
Sävsjö/Hultsjö Lag 2 |
|
15 jun 08.25 |
Nässjö FF 1 |
- |
Tabergs sk Blå |
|
15 jun 08.50 |
IFK Värnamo 3 |
- |
Bankeryd SK Svart |
|
15 jun 09.15 |
Barnarps IF |
- |
Tabergs sk Blå |
|
15 jun 09.40 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Nässjö FF 1 |
|
15 jun 10.05 |
Sävsjö/Hultsjö Lag 2 |
- |
IFK Värnamo 3 |
|
15 jun 10.30 |
Barnarps IF |
- |
Bankeryd SK Svart |
|
15 jun 10.55 |
Tabergs sk Blå |
- |
Sävsjö/Hultsjö Lag 2 |
|
15 jun 11.20 |
Nässjö FF 1 |
- |
IFK Värnamo 3 |
|
15 jun 11.45 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Tabergs sk Blå |
|
15 jun 12.10 |
IFK Värnamo 3 |
- |
Barnarps IF |
|
15 jun 12.10 |
Sävsjö/Hultsjö Lag 2 |
- |
Nässjö FF 1 |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Nässjö FF 2 |
- |
Bankeryd SK Röd |
|
15 jun 08.25 |
IF Haga |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 08.50 |
Bankeryd SK Röd |
- |
IK Vista |
|
15 jun 09.15 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Nässjö FF 2 |
|
15 jun 09.40 |
IK Vista |
- |
IF Haga |
|
15 jun 10.05 |
Bankeryd SK Röd |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 10.30 |
IK Vista |
- |
Nässjö FF 2 |
|
15 jun 10.55 |
IF Haga |
- |
Bankeryd SK Röd |
|
15 jun 11.20 |
Waggeryds IK 1 |
- |
IK Vista |
|
15 jun 11.45 |
Nässjö FF 2 |
- |
IF Haga |
|