Kabecupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar födda 2015
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Ekhagens IF Röd |
- |
Tenhults IF 1 |
|
15 jun 08.25 |
Nässjö FF 2 |
- |
Ölmstad IS |
|
15 jun 08.50 |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
- |
Forserums IF 2 |
|
15 jun 09.15 |
Ekhagens IF Röd |
- |
Ölmstad IS |
|
15 jun 09.40 |
Forserums IF 2 |
- |
Nässjö FF 2 |
|
15 jun 10.05 |
Tenhults IF 1 |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
|
15 jun 10.30 |
Ekhagens IF Röd |
- |
Forserums IF 2 |
|
15 jun 10.55 |
Ölmstad IS |
- |
Tenhults IF 1 |
|
15 jun 11.20 |
Nässjö FF 2 |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
|
15 jun 11.45 |
Forserums IF 2 |
- |
Ölmstad IS |
|
15 jun 12.10 |
Lekeryd-Svarttorp SK 1 |
- |
Ekhagens IF Röd |
|
15 jun 12.10 |
Tenhults IF 1 |
- |
Nässjö FF 2 |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Barnarps IF 1 |
- |
Nässjö FF 3 |
|
15 jun 08.25 |
Tenhults IF 2 |
- |
Gnosjö IF 1 |
|
15 jun 08.50 |
Nässjö FF 3 |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 09.15 |
Gnosjö IF 1 |
- |
Barnarps IF 1 |
|
15 jun 09.40 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Tenhults IF 2 |
|
15 jun 10.05 |
Nässjö FF 3 |
- |
Gnosjö IF 1 |
|
15 jun 10.30 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Barnarps IF 1 |
|
15 jun 10.55 |
Tenhults IF 2 |
- |
Nässjö FF 3 |
|
15 jun 11.20 |
Gnosjö IF 1 |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 11.45 |
Barnarps IF 1 |
- |
Tenhults IF 2 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Tenhults IF 3 |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 08.25 |
Husqvarna FF gul |
- |
Ekenässjön IF |
|
15 jun 08.50 |
Ekhagens IF Svart |
- |
Nässjö FF 4 |
|
15 jun 09.15 |
Tenhults IF 3 |
- |
Ekenässjön IF |
|
15 jun 09.40 |
Nässjö FF 4 |
- |
Husqvarna FF gul |
|
15 jun 10.05 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Ekhagens IF Svart |
|
15 jun 10.30 |
Tenhults IF 3 |
- |
Nässjö FF 4 |
|
15 jun 10.55 |
Ekenässjön IF |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 11.20 |
Husqvarna FF gul |
- |
Ekhagens IF Svart |
|
15 jun 11.45 |
Nässjö FF 4 |
- |
Ekenässjön IF |
|
15 jun 12.10 |
Ekhagens IF Svart |
- |
Tenhults IF 3 |
|
15 jun 12.10 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Husqvarna FF gul |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Nässjö FF 1 |
- |
Gnosjö IF 2 |
|
15 jun 08.25 |
Hovslätts ik 1 |
- |
Tabergs sk Röd |
|
15 jun 08.50 |
Gnosjö IF 2 |
- |
Husqvarna FF grön |
|
15 jun 09.15 |
Tabergs sk Röd |
- |
Nässjö FF 1 |
|
15 jun 09.40 |
Husqvarna FF grön |
- |
Hovslätts ik 1 |
|
15 jun 10.05 |
Gnosjö IF 2 |
- |
Tabergs sk Röd |
|
15 jun 10.30 |
Husqvarna FF grön |
- |
Nässjö FF 1 |
|
15 jun 10.55 |
Hovslätts ik 1 |
- |
Gnosjö IF 2 |
|
15 jun 11.20 |
Tabergs sk Röd |
- |
Husqvarna FF grön |
|
15 jun 11.45 |
Nässjö FF 1 |
- |
Hovslätts ik 1 |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Ekhagens IF Vit |
- |
Assyriska IK Resurs |
|
15 jun 08.25 |
Tabergs sk Gul |
- |
Jönköpings Södra IF 1 |
|
15 jun 08.50 |
Assyriska IK Resurs |
- |
Husqvarna FF vit |
|
15 jun 09.15 |
Jönköpings Södra IF 1 |
- |
Ekhagens IF Vit |
|
15 jun 09.40 |
Husqvarna FF vit |
- |
Tabergs sk Gul |
|
15 jun 10.05 |
Assyriska IK Resurs |
- |
Jönköpings Södra IF 1 |
|
15 jun 10.30 |
Husqvarna FF vit |
- |
Ekhagens IF Vit |
|
15 jun 10.55 |
Tabergs sk Gul |
- |
Assyriska IK Resurs |
|
15 jun 11.20 |
Jönköpings Södra IF 1 |
- |
Husqvarna FF vit |
|
15 jun 11.45 |
Ekhagens IF Vit |
- |
Tabergs sk Gul |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Hovslätts ik 2 |
- |
Jönköpings Södra IF 2 |
|
15 jun 08.25 |
Husqvarna FF röd |
- |
Bankeryds SK Gul |
|
15 jun 08.50 |
Jönköpings Södra IF 2 |
- |
Mariebo IK Blå |
|
15 jun 09.15 |
Bankeryds SK Gul |
- |
Hovslätts ik 2 |
|
15 jun 09.40 |
Mariebo IK Blå |
- |
Husqvarna FF röd |
|
15 jun 10.05 |
Jönköpings Södra IF 2 |
- |
Bankeryds SK Gul |
|
15 jun 10.30 |
Mariebo IK Blå |
- |
Hovslätts ik 2 |
|
15 jun 10.55 |
Husqvarna FF röd |
- |
Jönköpings Södra IF 2 |
|
15 jun 11.20 |
Bankeryds SK Gul |
- |
Mariebo IK Blå |
|
15 jun 11.45 |
Hovslätts ik 2 |
- |
Husqvarna FF röd |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Råslätt Sk 2 |
- |
Värnamo södra Röd |
|
15 jun 08.25 |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
- |
Ulricehamn IFK Blå |
|
15 jun 08.50 |
Sävsjö FF 2 |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
15 jun 09.15 |
Råslätt Sk 2 |
- |
Ulricehamn IFK Blå |
|
15 jun 09.40 |
Bankeryds SK Svart |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
|
15 jun 10.05 |
Värnamo södra Röd |
- |
Sävsjö FF 2 |
|
15 jun 10.30 |
Råslätt Sk 2 |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
15 jun 10.55 |
Ulricehamn IFK Blå |
- |
Värnamo södra Röd |
|
15 jun 11.20 |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
- |
Sävsjö FF 2 |
|
15 jun 11.45 |
Bankeryds SK Svart |
- |
Ulricehamn IFK Blå |
|
15 jun 12.10 |
Sävsjö FF 2 |
- |
Råslätt Sk 2 |
|
15 jun 12.10 |
Värnamo södra Röd |
- |
Lekeryd-Svarttorp SK 2 |
|
Grupp H
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Mariebo IK Gul |
- |
Ulricehamn IFK Svart |
|
15 jun 08.25 |
Bankeryds SK Vit |
- |
Värnamo södra Vit |
|
15 jun 08.50 |
Ulricehamn IFK Svart |
- |
Adelövs IK |
|
15 jun 09.15 |
Värnamo södra Vit |
- |
Mariebo IK Gul |
|
15 jun 09.40 |
Adelövs IK |
- |
Bankeryds SK Vit |
|
15 jun 10.05 |
Ulricehamn IFK Svart |
- |
Värnamo södra Vit |
|
15 jun 10.30 |
Adelövs IK |
- |
Mariebo IK Gul |
|
15 jun 10.55 |
Bankeryds SK Vit |
- |
Ulricehamn IFK Svart |
|
15 jun 11.20 |
Värnamo södra Vit |
- |
Adelövs IK |
|
15 jun 11.45 |
Mariebo IK Gul |
- |
Bankeryds SK Vit |
|
Grupp I
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Mariebo IK Svart |
- |
Råslätt sk 1 |
|
15 jun 08.25 |
HFF Lag 5, blå |
- |
IK Tord Lila |
|
15 jun 08.50 |
Ulricehamn IFK Vit |
- |
Värnamo södra Svart |
|
15 jun 09.15 |
Mariebo IK Svart |
- |
IK Tord Lila |
|
15 jun 09.40 |
Värnamo södra Svart |
- |
HFF Lag 5, blå |
|
15 jun 10.05 |
Råslätt sk 1 |
- |
Ulricehamn IFK Vit |
|
15 jun 10.30 |
Mariebo IK Svart |
- |
Värnamo södra Svart |
|
15 jun 10.55 |
IK Tord Lila |
- |
Råslätt sk 1 |
|
15 jun 11.20 |
HFF Lag 5, blå |
- |
Ulricehamn IFK Vit |
|
15 jun 11.45 |
Värnamo södra Svart |
- |
IK Tord Lila |
|
15 jun 12.10 |
Ulricehamn IFK Vit |
- |
Mariebo IK Svart |
|
15 jun 12.10 |
Råslätt sk 1 |
- |
HFF Lag 5, blå |
|
Grupp J
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Barnarps IF 2 |
- |
Mariebo IK Röd |
|
15 jun 08.25 |
Forserums IF 1 |
- |
Värnamo södra Grön |
|
15 jun 08.50 |
Mariebo IK Röd |
- |
IK Tord Vit |
|
15 jun 09.15 |
Värnamo södra Grön |
- |
Barnarps IF 2 |
|
15 jun 09.40 |
IK Tord Vit |
- |
Forserums IF 1 |
|
15 jun 10.05 |
Mariebo IK Röd |
- |
Värnamo södra Grön |
|
15 jun 10.30 |
IK Tord Vit |
- |
Barnarps IF 2 |
|
15 jun 10.55 |
Forserums IF 1 |
- |
Mariebo IK Röd |
|
15 jun 11.20 |
Värnamo södra Grön |
- |
IK Tord Vit |
|
15 jun 11.45 |
Barnarps IF 2 |
- |
Forserums IF 1 |
|
Grupp K
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Egnahems BK Orange |
- |
Anderstorp IF Vit |
|
15 jun 08.25 |
Mullsjö IF 1 |
- |
Eksjö fotboll Röd |
|
15 jun 08.50 |
Tranås FF 1 |
- |
Habo IF 1 |
|
15 jun 09.15 |
Egnahems BK Orange |
- |
Eksjö fotboll Röd |
|
15 jun 09.40 |
Habo IF 1 |
- |
Mullsjö IF 1 |
|
15 jun 10.05 |
Anderstorp IF Vit |
- |
Tranås FF 1 |
|
15 jun 10.30 |
Egnahems BK Orange |
- |
Habo IF 1 |
|
15 jun 10.55 |
Eksjö fotboll Röd |
- |
Anderstorp IF Vit |
|
15 jun 11.20 |
Mullsjö IF 1 |
- |
Tranås FF 1 |
|
15 jun 11.45 |
Habo IF 1 |
- |
Eksjö fotboll Röd |
|
15 jun 12.10 |
Tranås FF 1 |
- |
Egnahems BK Orange |
|
15 jun 12.10 |
Anderstorp IF Vit |
- |
Mullsjö IF 1 |
|
Grupp L
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
IF Haga 1 |
- |
Tranås FF 2 |
|
15 jun 08.25 |
Egnahems BK Svart |
- |
Habo IF 2 |
|
15 jun 08.50 |
Tranås FF 2 |
- |
Mullsjö IF 2 |
|
15 jun 09.15 |
Habo IF 2 |
- |
IF Haga 1 |
|
15 jun 09.40 |
Mullsjö IF 2 |
- |
Egnahems BK Svart |
|
15 jun 10.05 |
Tranås FF 2 |
- |
Habo IF 2 |
|
15 jun 10.30 |
Mullsjö IF 2 |
- |
IF Haga 1 |
|
15 jun 10.55 |
Egnahems BK Svart |
- |
Tranås FF 2 |
|
15 jun 11.20 |
Habo IF 2 |
- |
Mullsjö IF 2 |
|
15 jun 11.45 |
IF Haga 1 |
- |
Egnahems BK Svart |
|
Grupp M
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
IF Hallby 1 |
- |
HvGif Lag 2. Blå |
|
15 jun 08.25 |
IK Vista 1 |
- |
Habo IF 3 |
|
15 jun 08.50 |
IF Haga 2 |
- |
Tranås FF 3 |
|
15 jun 09.15 |
IF Hallby 1 |
- |
Habo IF 3 |
|
15 jun 09.40 |
Tranås FF 3 |
- |
IK Vista 1 |
|
15 jun 10.05 |
HvGif Lag 2. Blå |
- |
IF Haga 2 |
|
15 jun 10.30 |
IF Hallby 1 |
- |
Tranås FF 3 |
|
15 jun 10.55 |
Habo IF 3 |
- |
HvGif Lag 2. Blå |
|
15 jun 11.20 |
IK Vista 1 |
- |
IF Haga 2 |
|
15 jun 11.45 |
Tranås FF 3 |
- |
Habo IF 3 |
|
15 jun 12.10 |
IF Haga 2 |
- |
IF Hallby 1 |
|
15 jun 12.10 |
HvGif Lag 2. Blå |
- |
IK Vista 1 |
|
Grupp N
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
IK Vista 2 |
- |
Habo IF 4 |
|
15 jun 08.25 |
Assyriska IK 1 |
- |
Tranås FF 4 |
|
15 jun 08.50 |
Habo IF 4 |
- |
IF Hallby 2 |
|
15 jun 09.15 |
Tranås FF 4 |
- |
IK Vista 2 |
|
15 jun 09.40 |
IF Hallby 2 |
- |
Assyriska IK 1 |
|
15 jun 10.05 |
Habo IF 4 |
- |
Tranås FF 4 |
|
15 jun 10.30 |
IF Hallby 2 |
- |
IK Vista 2 |
|
15 jun 10.55 |
Assyriska IK 1 |
- |
Habo IF 4 |
|
15 jun 11.20 |
Tranås FF 4 |
- |
IF Hallby 2 |
|
15 jun 11.45 |
IK Vista 2 |
- |
Assyriska IK 1 |
|
Grupp O
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Norrahammar GIS |
- |
IK Vista 3 |
|
15 jun 08.25 |
IF Hallby 3 |
- |
Habo IF 5 |
|
15 jun 08.50 |
IK Vista 3 |
- |
Eksjö fotboll Vit |
|
15 jun 09.15 |
Habo IF 5 |
- |
Norrahammar GIS |
|
15 jun 09.40 |
Eksjö fotboll Vit |
- |
IF Hallby 3 |
|
15 jun 10.05 |
IK Vista 3 |
- |
Habo IF 5 |
|
15 jun 10.30 |
Eksjö fotboll Vit |
- |
Norrahammar GIS |
|
15 jun 10.55 |
IF Hallby 3 |
- |
IK Vista 3 |
|
15 jun 11.20 |
Habo IF 5 |
- |
Eksjö fotboll Vit |
|
15 jun 11.45 |
Norrahammar GIS |
- |
IF Hallby 3 |
|
Grupp P
Datum |
|
Res |
15 jun 08.00 |
Habo IF 6 |
- |
Sävsjö FF 1 |
|
15 jun 08.25 |
IF Hallby 4 |
- |
Hvetlanda Gif |
|
15 jun 08.50 |
Sävsjö FF 1 |
- |
Eksjö fotboll Vinröd |
|
15 jun 09.15 |
Hvetlanda Gif |
- |
Habo IF 6 |
|
15 jun 09.40 |
Eksjö fotboll Vinröd |
- |
IF Hallby 4 |
|
15 jun 10.05 |
Sävsjö FF 1 |
- |
Hvetlanda Gif |
|
15 jun 10.30 |
Eksjö fotboll Vinröd |
- |
Habo IF 6 |
|
15 jun 10.55 |
IF Hallby 4 |
- |
Sävsjö FF 1 |
|
15 jun 11.20 |
Hvetlanda Gif |
- |
Eksjö fotboll Vinröd |
|
15 jun 11.45 |
Habo IF 6 |
- |
IF Hallby 4 |
|