Kabecupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar födda 2016
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Ölmstad IS 1 |
- |
Sävsjö FF 1 |
|
16 jun 10.25 |
Månsarps IF |
- |
Forserums IF 1 |
|
16 jun 10.50 |
Bottnaryd IF |
- |
Vrigstads IF |
|
16 jun 11.15 |
Ölmstad IS 1 |
- |
Forserums IF 1 |
|
16 jun 11.40 |
Vrigstads IF |
- |
Månsarps IF |
|
16 jun 12.05 |
Sävsjö FF 1 |
- |
Bottnaryd IF |
|
16 jun 12.30 |
Ölmstad IS 1 |
- |
Vrigstads IF |
|
16 jun 12.55 |
Forserums IF 1 |
- |
Sävsjö FF 1 |
|
16 jun 13.20 |
Månsarps IF |
- |
Bottnaryd IF |
|
16 jun 13.45 |
Vrigstads IF |
- |
Forserums IF 1 |
|
16 jun 14.10 |
Bottnaryd IF |
- |
Ölmstad IS 1 |
|
16 jun 14.10 |
Sävsjö FF 1 |
- |
Månsarps IF |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Värnamo Södra Vit |
- |
Sävsjö FF 2 |
|
16 jun 10.25 |
Lekeryds SK 1 |
- |
Ölmstad IS 2 |
|
16 jun 10.50 |
Sävsjö FF 2 |
- |
Forserums IF 2 |
|
16 jun 11.15 |
Ölmstad IS 2 |
- |
Värnamo Södra Vit |
|
16 jun 11.40 |
Forserums IF 2 |
- |
Lekeryds SK 1 |
|
16 jun 12.05 |
Sävsjö FF 2 |
- |
Ölmstad IS 2 |
|
16 jun 12.30 |
Forserums IF 2 |
- |
Värnamo Södra Vit |
|
16 jun 12.55 |
Lekeryds SK 1 |
- |
Sävsjö FF 2 |
|
16 jun 13.20 |
Ölmstad IS 2 |
- |
Forserums IF 2 |
|
16 jun 13.45 |
Värnamo Södra Vit |
- |
Lekeryds SK 1 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Tabergs SK 2 |
- |
Annebergs GIF |
|
16 jun 10.25 |
Anderstorps IF 1 |
- |
IF Haga 1 |
|
16 jun 10.50 |
Lekeryds SK 2 |
- |
IF Eksjö Fotboll 1 |
|
16 jun 11.15 |
Tabergs SK 2 |
- |
IF Haga 1 |
|
16 jun 11.40 |
IF Eksjö Fotboll 1 |
- |
Anderstorps IF 1 |
|
16 jun 12.05 |
Annebergs GIF |
- |
Lekeryds SK 2 |
|
16 jun 12.30 |
Tabergs SK 2 |
- |
IF Eksjö Fotboll 1 |
|
16 jun 12.55 |
IF Haga 1 |
- |
Annebergs GIF |
|
16 jun 13.20 |
Anderstorps IF 1 |
- |
Lekeryds SK 2 |
|
16 jun 13.45 |
IF Eksjö Fotboll 1 |
- |
IF Haga 1 |
|
16 jun 14.10 |
Lekeryds SK 2 |
- |
Tabergs SK 2 |
|
16 jun 14.10 |
Annebergs GIF |
- |
Anderstorps IF 1 |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Anderstorps IF 2 |
- |
Värnamo Södra Röd |
|
16 jun 10.25 |
IF Haga 2 |
- |
IF Eksjö fotboll 2 |
|
16 jun 10.50 |
Värnamo Södra Röd |
- |
Lekeryds SK 3 |
|
16 jun 11.15 |
IF Eksjö fotboll 2 |
- |
Anderstorps IF 2 |
|
16 jun 11.40 |
Lekeryds SK 3 |
- |
IF Haga 2 |
|
16 jun 12.05 |
Värnamo Södra Röd |
- |
IF Eksjö fotboll 2 |
|
16 jun 12.30 |
Lekeryds SK 3 |
- |
Anderstorps IF 2 |
|
16 jun 12.55 |
IF Haga 2 |
- |
Värnamo Södra Röd |
|
16 jun 13.20 |
IF Eksjö fotboll 2 |
- |
Lekeryds SK 3 |
|
16 jun 13.45 |
Anderstorps IF 2 |
- |
IF Haga 2 |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Habo IF 1 |
- |
Barnarps IF 1 |
|
16 jun 10.25 |
IF Eksjö fotboll Lag 3 |
- |
Tranås FF 1 |
|
16 jun 10.50 |
Nässjö FF 2 |
- |
Tabergs SK 1 |
|
16 jun 11.15 |
Habo IF 1 |
- |
Tranås FF 1 |
|
16 jun 11.40 |
Tabergs SK 1 |
- |
IF Eksjö fotboll Lag 3 |
|
16 jun 12.05 |
Barnarps IF 1 |
- |
Nässjö FF 2 |
|
16 jun 12.30 |
Habo IF 1 |
- |
Tabergs SK 1 |
|
16 jun 12.55 |
Tranås FF 1 |
- |
Barnarps IF 1 |
|
16 jun 13.20 |
IF Eksjö fotboll Lag 3 |
- |
Nässjö FF 2 |
|
16 jun 13.45 |
Tabergs SK 1 |
- |
Tranås FF 1 |
|
16 jun 14.10 |
Nässjö FF 2 |
- |
Habo IF 1 |
|
16 jun 14.10 |
Barnarps IF 1 |
- |
IF Eksjö fotboll Lag 3 |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Barnarps IF 2 |
- |
Habo IF 2 |
|
16 jun 10.25 |
Mariebo IK 1 |
- |
Tranås FF 2 |
|
16 jun 10.50 |
Habo IF 2 |
- |
Nässjö FF 1 |
|
16 jun 11.15 |
Tranås FF 2 |
- |
Barnarps IF 2 |
|
16 jun 11.40 |
Nässjö FF 1 |
- |
Mariebo IK 1 |
|
16 jun 12.05 |
Habo IF 2 |
- |
Tranås FF 2 |
|
16 jun 12.30 |
Nässjö FF 1 |
- |
Barnarps IF 2 |
|
16 jun 12.55 |
Mariebo IK 1 |
- |
Habo IF 2 |
|
16 jun 13.20 |
Tranås FF 2 |
- |
Nässjö FF 1 |
|
16 jun 13.45 |
Barnarps IF 2 |
- |
Mariebo IK 1 |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Mariebo IK 2 |
- |
Mullsjö IF 1 |
|
16 jun 10.25 |
Nässjö FF 3 |
- |
IK Tord Svart |
|
16 jun 10.50 |
Jönköpings Södra IF GRÖN |
- |
Habo IF 3 |
|
16 jun 11.15 |
Mariebo IK 2 |
- |
IK Tord Svart |
|
16 jun 11.40 |
Habo IF 3 |
- |
Nässjö FF 3 |
|
16 jun 12.05 |
Mullsjö IF 1 |
- |
Jönköpings Södra IF GRÖN |
|
16 jun 12.30 |
Mariebo IK 2 |
- |
Habo IF 3 |
|
16 jun 12.55 |
IK Tord Svart |
- |
Mullsjö IF 1 |
|
16 jun 13.20 |
Nässjö FF 3 |
- |
Jönköpings Södra IF GRÖN |
|
16 jun 13.45 |
Habo IF 3 |
- |
IK Tord Svart |
|
16 jun 14.10 |
Jönköpings Södra IF GRÖN |
- |
Mariebo IK 2 |
|
16 jun 14.10 |
Mullsjö IF 1 |
- |
Nässjö FF 3 |
|
Grupp H
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Habo IF 4 |
- |
Mariebo IK 3 |
|
16 jun 10.25 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Assyriska Ik 2 |
|
16 jun 10.50 |
Mariebo IK 3 |
- |
Jönköpings Södra IF VIT |
|
16 jun 11.15 |
Assyriska Ik 2 |
- |
Habo IF 4 |
|
16 jun 11.40 |
Jönköpings Södra IF VIT |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
16 jun 12.05 |
Mariebo IK 3 |
- |
Assyriska Ik 2 |
|
16 jun 12.30 |
Jönköpings Södra IF VIT |
- |
Habo IF 4 |
|
16 jun 12.55 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Mariebo IK 3 |
|
16 jun 13.20 |
Assyriska Ik 2 |
- |
Jönköpings Södra IF VIT |
|
16 jun 13.45 |
Habo IF 4 |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
Grupp I
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Habo IF 5 |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
16 jun 10.25 |
Tranås FF 3 |
- |
Tenhults IF 1 |
|
16 jun 10.50 |
Jönköpings Södra IF GUL |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
16 jun 11.15 |
Habo IF 5 |
- |
Tenhults IF 1 |
|
16 jun 11.40 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Tranås FF 3 |
|
16 jun 12.05 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Jönköpings Södra IF GUL |
|
16 jun 12.30 |
Habo IF 5 |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
16 jun 12.55 |
Tenhults IF 1 |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
16 jun 13.20 |
Tranås FF 3 |
- |
Jönköpings Södra IF GUL |
|
16 jun 13.45 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Tenhults IF 1 |
|
16 jun 14.10 |
Jönköpings Södra IF GUL |
- |
Habo IF 5 |
|
16 jun 14.10 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Tranås FF 3 |
|
Grupp J
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Hovslätts IK 1 |
- |
Tenhults IF 2 |
|
16 jun 10.25 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Habo IF 6 |
|
16 jun 10.50 |
Tenhults IF 2 |
- |
Norrahammars GIS 1 |
|
16 jun 11.15 |
Habo IF 6 |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
16 jun 11.40 |
Norrahammars GIS 1 |
- |
Bankeryd SK Svart |
|
16 jun 12.05 |
Tenhults IF 2 |
- |
Habo IF 6 |
|
16 jun 12.30 |
Norrahammars GIS 1 |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
16 jun 12.55 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Tenhults IF 2 |
|
16 jun 13.20 |
Habo IF 6 |
- |
Norrahammars GIS 1 |
|
16 jun 13.45 |
Hovslätts IK 1 |
- |
Bankeryd SK Svart |
|
Grupp K
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Hovslätts IK 2 |
- |
Norrahammars GIS 2 |
|
16 jun 10.25 |
Bankeryd SK Vit |
- |
Egnahems BK 1 |
|
16 jun 10.50 |
Waggeryds IK Lag 3 |
- |
Bäckseda IF 2 |
|
16 jun 11.15 |
Hovslätts IK 2 |
- |
Egnahems BK 1 |
|
16 jun 11.40 |
Bäckseda IF 2 |
- |
Bankeryd SK Vit |
|
16 jun 12.05 |
Norrahammars GIS 2 |
- |
Waggeryds IK Lag 3 |
|
16 jun 12.30 |
Hovslätts IK 2 |
- |
Bäckseda IF 2 |
|
16 jun 12.55 |
Egnahems BK 1 |
- |
Norrahammars GIS 2 |
|
16 jun 13.20 |
Bankeryd SK Vit |
- |
Waggeryds IK Lag 3 |
|
16 jun 13.45 |
Bäckseda IF 2 |
- |
Egnahems BK 1 |
|
16 jun 14.10 |
Waggeryds IK Lag 3 |
- |
Hovslätts IK 2 |
|
16 jun 14.10 |
Norrahammars GIS 2 |
- |
Bankeryd SK Vit |
|
Grupp L
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Bäckseda IF 1 |
- |
IK Tord Lila |
|
16 jun 10.25 |
IFK Värnamo 1 |
- |
Egnahems BK 2 |
|
16 jun 10.50 |
IK Tord Lila |
- |
IF Hallby FK Blå |
|
16 jun 11.15 |
Egnahems BK 2 |
- |
Bäckseda IF 1 |
|
16 jun 11.40 |
IF Hallby FK Blå |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
16 jun 12.05 |
IK Tord Lila |
- |
Egnahems BK 2 |
|
16 jun 12.30 |
IF Hallby FK Blå |
- |
Bäckseda IF 1 |
|
16 jun 12.55 |
IFK Värnamo 1 |
- |
IK Tord Lila |
|
16 jun 13.20 |
Egnahems BK 2 |
- |
IF Hallby FK Blå |
|
16 jun 13.45 |
Bäckseda IF 1 |
- |
IFK Värnamo 1 |
|
Grupp M
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Malmbäcks IF 1 |
- |
IF Hallby FK Vit |
|
16 jun 10.25 |
IK Tord Vit |
- |
Assyriska Ik 1 |
|
16 jun 10.50 |
Egnahems BK 3 |
- |
IFK Värnamo 2 |
|
16 jun 11.15 |
Malmbäcks IF 1 |
- |
Assyriska Ik 1 |
|
16 jun 11.40 |
IFK Värnamo 2 |
- |
IK Tord Vit |
|
16 jun 12.05 |
IF Hallby FK Vit |
- |
Egnahems BK 3 |
|
16 jun 12.30 |
Malmbäcks IF 1 |
- |
IFK Värnamo 2 |
|
16 jun 12.55 |
Assyriska Ik 1 |
- |
IF Hallby FK Vit |
|
16 jun 13.20 |
IK Tord Vit |
- |
Egnahems BK 3 |
|
16 jun 13.45 |
IFK Värnamo 2 |
- |
Assyriska Ik 1 |
|
16 jun 14.10 |
Egnahems BK 3 |
- |
Malmbäcks IF 1 |
|
16 jun 14.10 |
IF Hallby FK Vit |
- |
IK Tord Vit |
|
Grupp N
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Husqvarna FF Blå |
- |
Malmbäcks IF 2 |
|
16 jun 10.25 |
IF Hallby FK Svart |
- |
Höreda GIF |
|
16 jun 10.50 |
Malmbäcks IF 2 |
- |
Råslätts SK |
|
16 jun 11.15 |
Höreda GIF |
- |
Husqvarna FF Blå |
|
16 jun 11.40 |
Råslätts SK |
- |
IF Hallby FK Svart |
|
16 jun 12.05 |
Malmbäcks IF 2 |
- |
Höreda GIF |
|
16 jun 12.30 |
Råslätts SK |
- |
Husqvarna FF Blå |
|
16 jun 12.55 |
IF Hallby FK Svart |
- |
Malmbäcks IF 2 |
|
16 jun 13.20 |
Höreda GIF |
- |
Råslätts SK |
|
16 jun 13.45 |
Husqvarna FF Blå |
- |
IF Hallby FK Svart |
|