Kabecupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar födda 2017
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Tabergs SK 1 |
- |
Barnarps IF 1 |
|
15 jun 13.55 |
IF Hallby Vit |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
15 jun 14.20 |
Nässjö FF 1 |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 14.45 |
Tabergs SK 1 |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
15 jun 15.10 |
Waggeryds IK 1 |
- |
IF Hallby Vit |
|
15 jun 15.35 |
Barnarps IF 1 |
- |
Nässjö FF 1 |
|
15 jun 16.00 |
Tabergs SK 1 |
- |
Waggeryds IK 1 |
|
15 jun 16.25 |
Hovslätts IK 1 |
- |
Barnarps IF 1 |
|
15 jun 16.50 |
IF Hallby Vit |
- |
Nässjö FF 1 |
|
15 jun 17.15 |
Waggeryds IK 1 |
- |
Hovslätts IK 1 |
|
15 jun 17.40 |
Nässjö FF 1 |
- |
Tabergs SK 1 |
|
15 jun 17.40 |
Barnarps IF 1 |
- |
IF Hallby Vit |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Tabergs SK 2 |
|
15 jun 13.55 |
Hovslätts IK 2 |
- |
IF Hallby Blå |
|
15 jun 14.20 |
Tabergs SK 2 |
- |
Nässjö FF 2 |
|
15 jun 14.45 |
IF Hallby Blå |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 15.10 |
Nässjö FF 2 |
- |
Hovslätts IK 2 |
|
15 jun 15.35 |
Tabergs SK 2 |
- |
IF Hallby Blå |
|
15 jun 16.00 |
Nässjö FF 2 |
- |
Waggeryds IK 2 |
|
15 jun 16.25 |
Hovslätts IK 2 |
- |
Tabergs SK 2 |
|
15 jun 16.50 |
IF Hallby Blå |
- |
Nässjö FF 2 |
|
15 jun 17.15 |
Waggeryds IK 2 |
- |
Hovslätts IK 2 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Barnarps IF 2 |
- |
IF Hallby Blåvit |
|
15 jun 13.55 |
IF Haga Svart |
- |
Nässjö FF 3 |
|
15 jun 14.20 |
Bankeryds SK Svart |
- |
Hovslätts IK 3 |
|
15 jun 14.45 |
Barnarps IF 2 |
- |
Nässjö FF 3 |
|
15 jun 15.10 |
Hovslätts IK 3 |
- |
IF Haga Svart |
|
15 jun 15.35 |
IF Hallby Blåvit |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
15 jun 16.00 |
Barnarps IF 2 |
- |
Hovslätts IK 3 |
|
15 jun 16.25 |
Nässjö FF 3 |
- |
IF Hallby Blåvit |
|
15 jun 16.50 |
IF Haga Svart |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
15 jun 17.15 |
Hovslätts IK 3 |
- |
Nässjö FF 3 |
|
15 jun 17.40 |
Bankeryds SK Svart |
- |
Barnarps IF 2 |
|
15 jun 17.40 |
IF Hallby Blåvit |
- |
IF Haga Svart |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Bankeryds SK Gul |
- |
Forserums IF |
|
15 jun 13.55 |
IF Haga Vit |
- |
Nässjö FF 4 |
|
15 jun 14.20 |
Forserums IF |
- |
Månsarp IF |
|
15 jun 14.45 |
Nässjö FF 4 |
- |
Bankeryds SK Gul |
|
15 jun 15.10 |
Månsarp IF |
- |
IF Haga Vit |
|
15 jun 15.35 |
Forserums IF |
- |
Nässjö FF 4 |
|
15 jun 16.00 |
Månsarp IF |
- |
Bankeryds SK Gul |
|
15 jun 16.25 |
IF Haga Vit |
- |
Forserums IF |
|
15 jun 16.50 |
Nässjö FF 4 |
- |
Månsarp IF |
|
15 jun 17.15 |
Bankeryds SK Gul |
- |
IF Haga Vit |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
IF Haga Gul |
- |
Vrigstad IF |
|
15 jun 13.55 |
Nässjö FF 5 |
- |
Bottnaryd IF 1 |
|
15 jun 14.20 |
Waggeryds IK 4 |
- |
Bankeryds SK Vit |
|
15 jun 14.45 |
IF Haga Gul |
- |
Bottnaryd IF 1 |
|
15 jun 15.10 |
Bankeryds SK Vit |
- |
Nässjö FF 5 |
|
15 jun 15.35 |
Vrigstad IF |
- |
Waggeryds IK 4 |
|
15 jun 16.00 |
IF Haga Gul |
- |
Bankeryds SK Vit |
|
15 jun 16.25 |
Bottnaryd IF 1 |
- |
Vrigstad IF |
|
15 jun 16.50 |
Nässjö FF 5 |
- |
Waggeryds IK 4 |
|
15 jun 17.15 |
Bankeryds SK Vit |
- |
Bottnaryd IF 1 |
|
15 jun 17.40 |
Waggeryds IK 4 |
- |
IF Haga Gul |
|
15 jun 17.40 |
Vrigstad IF |
- |
Nässjö FF 5 |
|
Grupp F
Datum |
|
Res |
15 jun 13.30 |
Nässjö FF 6 |
- |
Bottnaryd IF 2 |
|
15 jun 13.55 |
Bankeryds SK blå |
- |
Waggeryds IK 3 |
|
15 jun 14.20 |
Bottnaryd IF 2 |
- |
IF Hallby Mörkblå |
|
15 jun 14.45 |
Waggeryds IK 3 |
- |
Nässjö FF 6 |
|
15 jun 15.10 |
IF Hallby Mörkblå |
- |
Bankeryds SK blå |
|
15 jun 15.35 |
Bottnaryd IF 2 |
- |
Waggeryds IK 3 |
|
15 jun 16.00 |
IF Hallby Mörkblå |
- |
Nässjö FF 6 |
|
15 jun 16.25 |
Bankeryds SK blå |
- |
Bottnaryd IF 2 |
|
15 jun 16.50 |
Waggeryds IK 3 |
- |
IF Hallby Mörkblå |
|
15 jun 17.15 |
Nässjö FF 6 |
- |
Bankeryds SK blå |
|
Grupp G
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
IK Vista Röd |
- |
IK Tord 1 |
|
16 jun 10.25 |
Tenhults IF 1 |
- |
Egnahems BK 1 |
|
16 jun 10.50 |
Sävsjö FF 1 |
- |
Habo IF Lag blå |
|
16 jun 11.15 |
IK Vista Röd |
- |
Egnahems BK 1 |
|
16 jun 11.40 |
Habo IF Lag blå |
- |
Tenhults IF 1 |
|
16 jun 12.05 |
IK Tord 1 |
- |
Sävsjö FF 1 |
|
16 jun 12.30 |
IK Vista Röd |
- |
Habo IF Lag blå |
|
16 jun 12.55 |
Egnahems BK 1 |
- |
IK Tord 1 |
|
16 jun 13.20 |
Tenhults IF 1 |
- |
Sävsjö FF 1 |
|
16 jun 13.45 |
Habo IF Lag blå |
- |
Egnahems BK 1 |
|
16 jun 14.10 |
Sävsjö FF 1 |
- |
IK Vista Röd |
|
16 jun 14.10 |
IK Tord 1 |
- |
Tenhults IF 1 |
|
Grupp H
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Sävsjö FF 2 |
- |
Mariebo IK Svart |
|
16 jun 10.25 |
Habo IF Lag vit |
- |
IK Tord 2 |
|
16 jun 10.50 |
Mariebo IK Svart |
- |
Tenhults IF 2 |
|
16 jun 11.15 |
IK Tord 2 |
- |
Sävsjö FF 2 |
|
16 jun 11.40 |
Tenhults IF 2 |
- |
Habo IF Lag vit |
|
16 jun 12.05 |
Mariebo IK Svart |
- |
IK Tord 2 |
|
16 jun 12.30 |
Tenhults IF 2 |
- |
Sävsjö FF 2 |
|
16 jun 12.55 |
Habo IF Lag vit |
- |
Mariebo IK Svart |
|
16 jun 13.20 |
IK Tord 2 |
- |
Tenhults IF 2 |
|
16 jun 13.45 |
Sävsjö FF 2 |
- |
Habo IF Lag vit |
|
Grupp I
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Mariebo IK Gul |
- |
Annebergs GIF |
|
16 jun 10.25 |
IK Tord 3 |
- |
Habo IF Svart |
|
16 jun 10.50 |
Värnamo Södra 1 |
- |
IK Vista Blå |
|
16 jun 11.15 |
Mariebo IK Gul |
- |
Habo IF Svart |
|
16 jun 11.40 |
IK Vista Blå |
- |
IK Tord 3 |
|
16 jun 12.05 |
Annebergs GIF |
- |
Värnamo Södra 1 |
|
16 jun 12.30 |
Mariebo IK Gul |
- |
IK Vista Blå |
|
16 jun 12.55 |
Habo IF Svart |
- |
Annebergs GIF |
|
16 jun 13.20 |
IK Tord 3 |
- |
Värnamo Södra 1 |
|
16 jun 13.45 |
IK Vista Blå |
- |
Habo IF Svart |
|
16 jun 14.10 |
Värnamo Södra 1 |
- |
Mariebo IK Gul |
|
16 jun 14.10 |
Annebergs GIF |
- |
IK Tord 3 |
|
Grupp J
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Tenhults IF 3 |
- |
IK Tord 4 |
|
16 jun 10.25 |
Habo IF Röd |
- |
Värnamo Södra 2 |
|
16 jun 10.50 |
IK Tord 4 |
- |
Egnahems BK 2 |
|
16 jun 11.15 |
Värnamo Södra 2 |
- |
Tenhults IF 3 |
|
16 jun 11.40 |
Egnahems BK 2 |
- |
Habo IF Röd |
|
16 jun 12.05 |
IK Tord 4 |
- |
Värnamo Södra 2 |
|
16 jun 12.30 |
Egnahems BK 2 |
- |
Tenhults IF 3 |
|
16 jun 12.55 |
Habo IF Röd |
- |
IK Tord 4 |
|
16 jun 13.20 |
Värnamo Södra 2 |
- |
Egnahems BK 2 |
|
16 jun 13.45 |
Tenhults IF 3 |
- |
Habo IF Röd |
|
Grupp K
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Egnahems BK 3 |
- |
Värnamo Södra 3 |
|
16 jun 10.25 |
IK Tord 6 |
- |
Habo IF Grön |
|
16 jun 10.50 |
Tenhults IF 4 |
- |
Ölmstad IS 1 |
|
16 jun 11.15 |
Egnahems BK 3 |
- |
Habo IF Grön |
|
16 jun 11.40 |
Ölmstad IS 1 |
- |
IK Tord 6 |
|
16 jun 12.05 |
Värnamo Södra 3 |
- |
Tenhults IF 4 |
|
16 jun 12.30 |
Egnahems BK 3 |
- |
Ölmstad IS 1 |
|
16 jun 12.55 |
Habo IF Grön |
- |
Värnamo Södra 3 |
|
16 jun 13.20 |
IK Tord 6 |
- |
Tenhults IF 4 |
|
16 jun 13.45 |
Ölmstad IS 1 |
- |
Habo IF Grön |
|
16 jun 14.10 |
Tenhults IF 4 |
- |
Egnahems BK 3 |
|
16 jun 14.10 |
Värnamo Södra 3 |
- |
IK Tord 6 |
|
Grupp L
Datum |
|
Res |
16 jun 10.00 |
Habo IF Gul |
- |
IK Tord 5 |
|
16 jun 10.25 |
Värnamo Södra 4 |
- |
Egnahems BK 4 |
|
16 jun 10.50 |
IK Tord 5 |
- |
Ölmstad IS 2 |
|
16 jun 11.15 |
Egnahems BK 4 |
- |
Habo IF Gul |
|
16 jun 11.40 |
Ölmstad IS 2 |
- |
Värnamo Södra 4 |
|
16 jun 12.05 |
IK Tord 5 |
- |
Egnahems BK 4 |
|
16 jun 12.30 |
Ölmstad IS 2 |
- |
Habo IF Gul |
|
16 jun 12.55 |
Värnamo Södra 4 |
- |
IK Tord 5 |
|
16 jun 13.20 |
Egnahems BK 4 |
- |
Ölmstad IS 2 |
|
16 jun 13.45 |
Habo IF Gul |
- |
Värnamo Södra 4 |
|