Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor 00 | Biccar av stål |
Flickor 01 | Blue Hype |
Flickor 03 | Space Unicorns |
Flickor 98 | Ibracadabra |
Motion Herrar | Sörböle |
Pojkar 00 | Brunkers |
Pojkar 01 | Spice Girls |
Pojkar 02 | The Power Guys |
Pojkar 03 | Reals Juniorer |
Pojkar 04 | Beach Boys |
Pojkar 98 | Kåges Framtid |
Pojkar 99 | Sparka slå btk |
SM-Klass Damer | CIF dam |
SM-Klass Herrar | Baywatch |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 jul 13.00 | Cykelsparkarna | - | Schwere Schaukel! | 6 - 0 |
4 jul 13.00 | Myckle beach | - | Sörböle | 0 - 13 |
4 jul 15.15 | Cykelsparkarna | - | Myckle beach | 7 - 0 |
4 jul 15.15 | Schwere Schaukel! | - | Sörböle | 1 - 2 |
5 jul 12.00 | Sörböle | - | Cykelsparkarna | 3 - 4 |
5 jul 12.00 | Schwere Schaukel! | - | Myckle beach | 3 - 2* |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cykelsparkarna | 3 | 3 | 0 | 0 | 17-3 | 14 | 9 |
2. | Sörböle | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-5 | 13 | 6 |
3. | Schwere Schaukel! | 3 | 0 | 0 | 2 | 4-10 | -6 | 0 |
4. | Myckle beach | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-23 | -21 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 jul 13.00 | Bawoo United | - | Los Campeones | 1 - 3 |
4 jul 13.30 | SK Lejon | - | Kåges Framtid Motion | 1 - 2 |
4 jul 15.15 | Bawoo United | - | SK Lejon | 1 - 5 |
4 jul 15.15 | Los Campeones | - | Kåges Framtid Motion | 5 - 0 |
5 jul 12.00 | Kåges Framtid Motion | - | Bawoo United | 1 - 2* |
5 jul 12.00 | Los Campeones | - | SK Lejon | 4 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Los Campeones | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-3 | 9 | 9 |
2. | SK Lejon | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-7 | 1 | 3 |
3. | Kåges Framtid Motion | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-8 | -5 | 3 |
4. | Bawoo United | 3 | 0 | 0 | 2 | 4-9 | -5 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 jul 13.00 | Bagdad Boys | - | FC Old Style | 5 - 4* |
4 jul 13.30 | FC Old Style | - | Willardstark FC | 3 - 0 wo |
4 jul 15.45 | Willardstark FC | - | Bagdad Boys | 5 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Willardstark FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-6 | 4 | 6 |
2. | Bagdad Boys | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-5 | 4 | 6 |
3. | FC Old Style | 3 | 1 | 0 | 1 | 10-9 | 1 | 3 |
4. | O..lala | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 jul 13.30 | Pique tubaroes | - | Jag har sett bättre | 1 - 3 |
4 jul 13.30 | Lokomotiv Jaroslav | - | Multiple Scoregasms | 4 - 2 |
4 jul 15.45 | Pique tubaroes | - | Lokomotiv Jaroslav | 2 - 3* |
4 jul 15.45 | Jag har sett bättre | - | Multiple Scoregasms | 1 - 3 |
5 jul 12.30 | Multiple Scoregasms | - | Pique tubaroes | 2 - 3 |
5 jul 12.30 | Jag har sett bättre | - | Lokomotiv Jaroslav | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jag har sett bättre | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-5 | 3 | 6 |
2. | Lokomotiv Jaroslav | 3 | 1 | 0 | 1 | 8-8 | 0 | 3 |
3. | Multiple Scoregasms | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-8 | -1 | 3 |
4. | Pique tubaroes | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 14.30 | Cykelsparkarna | - | SK Lejon | 1 - 2 |
5 jul 14.30 | Los Campeones | - | Sörböle | 0 - 2 |
5 jul 14.30 | Willardstark FC | - | Lokomotiv Jaroslav | 3 - 2 |
5 jul 14.30 | Jag har sett bättre | - | Bagdad Boys | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 18.00 | SK Lejon | - | Willardstark FC | 3 - 0 wo |
5 jul 18.30 | Sörböle | - | Jag har sett bättre | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 jul 20.00 | SK Lejon | - | Sörböle | 2 - 4 |