Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | D-slutspel | |
---|---|---|---|---|
F07 3-manna inomhus | ||||
Handikapp 3-manna | ||||
Handikapp Klass 1 | Halmstads BK | |||
Handikapp Klass 3 | ||||
Handikapp klass 6 | Långared Bois | |||
P03 5-manna inomhus | LERUM IS | |||
P04 5-manna inomhus | ||||
P05 5-manna inomhus | ||||
P06 5-manna inomhus | ||||
P07 3-manna inomhus | ||||
P08 3-manna inomhus |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 15.45 | Fässberg | - | Annebergs IF | 0 - 2 |
6 dec 15.45 | Bergums IF | - | Hjuviks AIK | 2 - 0 |
6 dec 16.45 | Fässberg | - | Bergums IF | 1 - 4 |
6 dec 16.45 | Annebergs IF | - | Hjuviks AIK | 1 - 4 |
6 dec 17.45 | Hjuviks AIK | - | Fässberg | 2 - 0 |
6 dec 18.00 | Annebergs IF | - | Bergums IF | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bergums IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-1 | 8 | 9 |
2. | Hjuviks AIK | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | 6 |
3. | Annebergs IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-7 | -4 | 3 |
4. | Fässberg | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-8 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 16.15 | Fässberg | - | Annebergs IF | 1 - 5 |
6 dec 16.15 | Örgryte IS | - | GULDHEDENS IK | 4 - 0 |
6 dec 17.15 | Annebergs IF | - | GULDHEDENS IK | 4 - 2 |
6 dec 18.00 | Annebergs IF | - | Örgryte IS | 2 - 0 |
6 dec 18.30 | Fässberg | - | Örgryte IS | 0 - 1 |
6 dec 19.00 | GULDHEDENS IK | - | Fässberg | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Annebergs IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-3 | 8 | 9 |
2. | Örgryte IS | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-2 | 3 | 6 |
3. | Fässberg | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-6 | -4 | 3 |
4. | GULDHEDENS IK | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-9 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 16.30 | Fässberg | - | Frillesås FF | 0 - 1 |
6 dec 16.30 | Bergums IF | - | Örgryte IS | 4 - 2 |
6 dec 17.30 | Fässberg | - | Bergums IF | 2 - 5 |
6 dec 17.30 | Frillesås FF | - | Örgryte IS | 0 - 1 |
6 dec 18.30 | Frillesås FF | - | Bergums IF | 0 - 0 |
6 dec 18.45 | Örgryte IS | - | Fässberg | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bergums IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-4 | 5 | 7 |
2. | Örgryte IS | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-5 | -1 | 4 |
3. | Frillesås FF | 3 | 1 | 1 | 1 | 1-1 | 0 | 4 |
4. | Fässberg | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-7 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 19.45 | Bergums IF | - | Annebergs IF | 2 - 1 |
6 dec 20.30 | Bergums IF | - | Bergums IF | 1 - 0 |
6 dec 21.15 | Annebergs IF | - | Bergums IF | 1 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bergums IF | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-1 | 2 | 6 |
2. | Bergums IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | 1 | 3 |
3. | Annebergs IF | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | -3 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 19.45 | Hjuviks AIK | - | Örgryte IS | 1 - 0 |
6 dec 20.30 | Hjuviks AIK | - | Örgryte IS | 4 - 0 |
6 dec 21.00 | Örgryte IS | - | Örgryte IS | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hjuviks AIK | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-0 | 5 | 6 |
2. | Örgryte IS | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-2 | 2 | 3 |
3. | Örgryte IS | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-8 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 19.30 | Annebergs IF | - | Fässberg | 4 - 1 |
6 dec 20.15 | Annebergs IF | - | Frillesås FF | 3 - 2 |
6 dec 20.45 | Fässberg | - | Frillesås FF | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Annebergs IF | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-3 | 4 | 6 |
2. | Frillesås FF | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | 2 | 3 |
3. | Fässberg | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-7 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 dec 19.30 | Fässberg | - | GULDHEDENS IK | 2 - 3 |
6 dec 20.15 | Fässberg | - | Fässberg | 2 - 0 |
6 dec 20.45 | GULDHEDENS IK | - | Fässberg | 3 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GULDHEDENS IK | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-4 | 2 | 6 |
2. | Fässberg | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | 1 | 3 |
3. | Fässberg | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | -3 | 0 |