Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor 05 | Alingsås KIK | Ytterby IS |
Flickor 06 | ||
Pojkar 05 | IFK Göteborg | Solängens BK |
Pojkar 06 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 09.00 | Kållered SK | - | Torslanda IK | |
20 sep 09.00 | VALLENS IF | - | IK Zenith | |
20 sep 10.00 | Kållered SK | - | VALLENS IF | |
20 sep 10.00 | Torslanda IK | - | IK Zenith | |
20 sep 11.45 | IK Zenith | - | Kållered SK | |
20 sep 11.45 | Torslanda IK | - | VALLENS IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 13.00 | Angered United | - | Floda boif | |
20 sep 13.00 | Onsala BK | - | Backatorp IF | |
20 sep 14.00 | Angered United | - | Onsala BK | |
20 sep 14.00 | Floda boif | - | Backatorp IF | |
20 sep 15.15 | Backatorp IF | - | Angered United | |
20 sep 15.45 | Floda boif | - | Onsala BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 09.00 | Askims IK | - | Torslanda IK | |
20 sep 09.00 | VALLENS IF | - | IK Zenith | |
20 sep 10.45 | Askims IK | - | VALLENS IF | |
20 sep 10.45 | Torslanda IK | - | IK Zenith | |
20 sep 11.45 | IK Zenith | - | Askims IK | |
20 sep 11.45 | Torslanda IK | - | VALLENS IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 13.00 | Kållered SK | - | Torslanda IK | |
20 sep 13.00 | Onsala BK | - | IK Zenith | |
20 sep 14.00 | Kållered SK | - | Onsala BK | |
20 sep 14.30 | Torslanda IK | - | IK Zenith | |
20 sep 15.45 | IK Zenith | - | Kållered SK | |
20 sep 15.45 | Torslanda IK | - | Onsala BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 13.00 | Kållered SK | - | Örgryte IS | |
20 sep 13.30 | Onsala BK | - | Älvängens IK | |
20 sep 14.30 | Kållered SK | - | Onsala BK | |
20 sep 14.30 | Örgryte IS | - | Älvängens IK | |
20 sep 15.45 | Älvängens IK | - | Kållered SK | |
20 sep 15.45 | Örgryte IS | - | Onsala BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 13.30 | IFK Fjärås | - | Västra Frölunda IF | |
20 sep 13.30 | SurteBohus UF | - | IK Zenith | |
20 sep 14.30 | IFK Fjärås | - | SurteBohus UF | |
20 sep 14.30 | Västra Frölunda IF | - | IK Zenith | |
20 sep 16.15 | IK Zenith | - | IFK Fjärås | |
20 sep 16.15 | Västra Frölunda IF | - | SurteBohus UF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 09.30 | Västra Frölunda IF | - | Floda boif | |
20 sep 09.30 | Lindome GIF | - | Älvängens IK | |
20 sep 10.45 | Västra Frölunda IF | - | Lindome GIF | |
20 sep 10.45 | Floda boif | - | Älvängens IK | |
20 sep 11.45 | Älvängens IK | - | Västra Frölunda IF | |
20 sep 12.15 | Floda boif | - | Lindome GIF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 13.30 | Askims IK | - | Torslanda IK | |
20 sep 13.30 | Onsala BK | - | Backatorp IF | |
20 sep 15.15 | Askims IK | - | Onsala BK | |
20 sep 15.15 | Torslanda IK | - | Backatorp IF | |
20 sep 16.15 | Backatorp IF | - | Askims IK | |
20 sep 16.15 | Torslanda IK | - | Onsala BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 sep 12.30 | Örgryte IS | - | Lindome GIF | |
20 sep 14.00 | IFK Fjärås | - | Örgryte IS | |
20 sep 14.00 | Lindome GIF | - | Backatorp IF | |
20 sep 15.15 | IFK Fjärås | - | Lindome GIF | |
20 sep 15.15 | Örgryte IS | - | Backatorp IF | |
20 sep 16.15 | Backatorp IF | - | IFK Fjärås |