Tomtecupen 2015
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 03
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
28 dec 09.30 |
Ingelstads IK Blå |
- |
Hovshaga AIF |
1 - 2 |
28 dec 09.50 |
Tingsryd United FC VIT |
- |
Hässleholms IF Lag 1 |
1 - 3 |
28 dec 11.30 |
Ingelstads IK Blå |
- |
Tingsryd United FC VIT |
1 - 3 |
28 dec 11.50 |
Hovshaga AIF |
- |
Hässleholms IF Lag 1 |
0 - 14 |
28 dec 13.30 |
Hässleholms IF Lag 1 |
- |
Ingelstads IK Blå |
1 - 0 |
28 dec 13.50 |
Hovshaga AIF |
- |
Tingsryd United FC VIT |
0 - 5 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Hässleholms IF Lag 1 |
3 |
3 |
0 | 0 |
18-1 |
17 |
9 |
2. |
Tingsryd United FC VIT |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-4 |
5 |
6 |
3. |
Hovshaga AIF |
3 |
1 |
0 | 2 |
2-20 |
-18 |
3 |
4. |
Ingelstads IK Blå |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-6 |
-4 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
28 dec 10.10 |
Hässleholms IF Lag 2 |
- |
Sandsbro AIK Lag 1 |
13 - 0 |
28 dec 10.30 |
Sandsbro AIK Lag 2 |
- |
IFK Grimslöv |
0 - 5 |
28 dec 12.10 |
Hässleholms IF Lag 2 |
- |
Sandsbro AIK Lag 2 |
9 - 0 |
28 dec 12.30 |
Sandsbro AIK Lag 1 |
- |
IFK Grimslöv |
1 - 8 |
28 dec 14.10 |
IFK Grimslöv |
- |
Hässleholms IF Lag 2 |
1 - 2 |
28 dec 14.30 |
Sandsbro AIK Lag 1 |
- |
Sandsbro AIK Lag 2 |
01 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Hässleholms IF Lag 2 |
3 |
3 |
0 | 0 |
24-1 |
23 |
9 |
2. |
IFK Grimslöv |
3 |
2 |
0 | 1 |
14-3 |
11 |
6 |
3. |
Sandsbro AIK Lag 2 |
3 |
0 |
1 | 2 |
1-15 |
-14 |
1 |
4. |
Sandsbro AIK Lag 1 |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-22 |
-20 |
1 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
28 dec 10.50 |
Tingsryd United FC GRÖN |
- |
Ingelstad IK Röd |
3 - 0 |
28 dec 11.10 |
Saxemara IF |
- |
Rödeby AIF |
0 - 2 |
28 dec 12.50 |
Tingsryd United FC GRÖN |
- |
Saxemara IF |
0 - 2 |
28 dec 13.10 |
Ingelstad IK Röd |
- |
Rödeby AIF |
0 - 3 |
28 dec 14.50 |
Rödeby AIF |
- |
Tingsryd United FC GRÖN |
4 - 1 |
28 dec 15.10 |
Ingelstad IK Röd |
- |
Saxemara IF |
1 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Rödeby AIF |
3 |
3 |
0 | 0 |
9-1 |
8 |
9 |
2. |
Saxemara IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-3 |
2 |
6 |
3. |
Tingsryd United FC GRÖN |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-6 |
-2 |
3 |
4. |
Ingelstad IK Röd |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-9 |
-8 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
28 dec 15.40 |
Hässleholms IF Lag 1 |
- |
IFK Grimslöv |
8 - 0 |
28 dec 16.00 |
Hässleholms IF Lag 2 |
- |
Tingsryd United FC GRÖN |
3 - 1 |
28 dec 16.20 |
Rödeby AIF |
- |
Hovshaga AIF |
6 - 0 |
28 dec 16.40 |
Tingsryd United FC VIT |
- |
Saxemara IF |
1 - 2 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
28 dec 17.10 |
Hässleholms IF Lag 1 |
- |
Hässleholms IF Lag 2 |
3 - 2 |
28 dec 17.30 |
Rödeby AIF |
- |
Saxemara IF |
1 - 0 |
Final
Datum |
|
Res |
28 dec 18.00 |
Hässleholms IF Lag 1 |
- |
Rödeby AIF |
4 - 1 |