Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F10 | Oskarströms IS Vit | Snöstorp Nyhem FF GRÖN |
F11 | Astrio BK Gul | |
F12 | IF Böljan Blå | Hasko/LFK |
F9 | ||
P10 | IF Leikin 1 | Trönninge IF |
P11 | Stafsinge IF | Snöstorp Nyhem FF Vit |
P12 | BK Astrio Gul | Oskarströms IS Vit |
P7 | ||
P8 | ||
P9 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 08.00 | Getinge IF | - | Stafsinge IF | 2 - 0 |
7 feb 08.15 | Snöstorp Nyhem FF VIT | - | WRY Svart | 4 - 0 |
7 feb 09.30 | Getinge IF | - | Snöstorp Nyhem FF VIT | 1 - 1 |
7 feb 09.45 | Stafsinge IF | - | WRY Svart | 0 - 0 |
7 feb 11.00 | WRY Svart | - | Getinge IF | 0 - 3 |
7 feb 11.15 | Stafsinge IF | - | Snöstorp Nyhem FF VIT | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snöstorp Nyhem FF VIT | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-2 | 5 | 7 |
2. | Getinge IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-1 | 5 | 7 |
3. | Stafsinge IF | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-4 | -3 | 1 |
4. | WRY Svart | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-7 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 08.30 | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | - | Skrea IF | 2 - 0 |
7 feb 08.45 | Oskarströms IS Vit | - | IF Böljan | 1 - 1 |
7 feb 10.00 | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | - | Oskarströms IS Vit | 0 - 1 |
7 feb 10.15 | Skrea IF | - | IF Böljan | 0 - 0 |
7 feb 11.30 | IF Böljan | - | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | 0 - 0 |
7 feb 11.45 | Skrea IF | - | Oskarströms IS Vit | 1 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oskarströms IS Vit | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-2 | 3 | 7 |
2. | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-1 | 1 | 4 |
3. | IF Böljan | 3 | 0 | 3 | 0 | 1-1 | 0 | 3 |
4. | Skrea IF | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-5 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 09.00 | Getinge MIX | - | LGM | 0 - 3 wo |
7 feb 09.15 | Derome/Åskloster | - | IF Centern | 1 - 2 |
7 feb 10.30 | Getinge MIX | - | Derome/Åskloster | 0 - 3 wo |
7 feb 10.45 | LGM | - | IF Centern | 1 - 0 |
7 feb 12.00 | IF Centern | - | Getinge MIX | 3 - 0 wo |
7 feb 12.15 | LGM | - | Derome/Åskloster | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LGM | 3 | 3 | 0 | 0 | 5-0 | 5 | 9 |
2. | IF Centern | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-2 | 3 | 6 |
3. | Derome/Åskloster | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-3 | 1 | 3 |
4. | Getinge MIX | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 13.00 | Snöstorp Nyhem FF VIT | - | Oskarströms IS Vit | 2 - 3* |
7 feb 13.15 | LGM | - | Getinge IF | 0 - 3 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 13.45 | Oskarströms IS Vit | - | Getinge IF | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 12.30 | IF Centern | - | Derome/Åskloster | 2 - 0 |
7 feb 12.45 | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | - | IF Böljan | 3 - 0 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 feb 13.30 | IF Centern | - | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | 0 - 1* |