Pilsbocupen 2016
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
B-slutspel |
C-slutspel |
F05 |
Vaksala SK |
Hanvikens SK Lag Vit |
Knivsta IK Lag 1, Vit |
F06 |
Sollentuna FK Vaxmora 1 |
Bälinge IF Lag Gul/Svart |
|
F07 |
|
|
|
F08 |
|
|
|
P05 |
Bro IK P05 Lag Vit |
Bälinge IF Svart |
Håbo FF Röd |
P06 |
Bälinge Gul |
Bälinge Gul |
Håbo FF 3 |
P07 |
|
|
|
P08 |
|
|
|
P05
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
18 jun 09.20 |
Bro IK P05 Lag Blå |
- |
Knivsta IK Vit |
|
18 jun 09.20 |
Håbo FF Svart |
- |
Sigtuna IF Lag 1 |
|
18 jun 12.00 |
Knivsta IK Vit |
- |
Bälinge IF Svart |
|
18 jun 12.00 |
Sigtuna IF Lag 1 |
- |
Bro IK P05 Lag Blå |
|
18 jun 14.40 |
Bälinge IF Svart |
- |
Håbo FF Svart |
|
18 jun 14.40 |
Knivsta IK Vit |
- |
Sigtuna IF Lag 1 |
|
18 jun 17.20 |
Bälinge IF Svart |
- |
Bro IK P05 Lag Blå |
|
18 jun 17.20 |
Håbo FF Svart |
- |
Knivsta IK Vit |
|
19 jun 08.40 |
Sigtuna IF Lag 1 |
- |
Bälinge IF Svart |
|
19 jun 08.40 |
Bro IK P05 Lag Blå |
- |
Håbo FF Svart |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
18 jun 08.40 |
Håbo FF Röd |
- |
Almunge IK P05 |
|
18 jun 09.20 |
Bro IK P05 Lag Vit |
- |
Knivsta IK Svart |
|
18 jun 10.40 |
Almunge IK P05 |
- |
Bro IK P05 Lag Vit |
|
18 jun 12.00 |
Knivsta IK Svart |
- |
Bälinge IF Gul |
|
18 jun 12.40 |
Knivsta IK Svart |
- |
Almunge IK P05 |
|
18 jun 14.40 |
Bälinge IF Gul |
- |
Håbo FF Röd |
|
18 jun 15.20 |
Håbo FF Röd |
- |
Knivsta IK Svart |
|
18 jun 17.20 |
Bälinge IF Gul |
- |
Bro IK P05 Lag Vit |
|
19 jun 08.00 |
Almunge IK P05 |
- |
Bälinge IF Gul |
|
19 jun 08.40 |
Bro IK P05 Lag Vit |
- |
Håbo FF Röd |
|
Slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
19 jun 11.40 |
Sigtuna IF Lag 1 |
- |
Bälinge IF Gul |
|
19 jun 11.40 |
Håbo FF Svart |
- |
Bro IK P05 Lag Vit |
|
7-8 plats
5-6 plats
3-4 plats
Datum |
|
Res |
19 jun 13.55 |
Sigtuna IF Lag 1 |
- |
Håbo FF Svart |
|
Final
Datum |
|
Res |
19 jun 15.25 |
Bälinge IF Gul |
- |
Bro IK P05 Lag Vit |
|
B-slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
19 jun 11.40 |
Bälinge IF Svart |
- |
Almunge IK P05 |
|
19 jun 11.40 |
Bro IK P05 Lag Blå |
- |
Knivsta IK Svart |
|
7-8 plats
5-6 plats
3-4 plats
Datum |
|
Res |
19 jun 13.55 |
Almunge IK P05 |
- |
Knivsta IK Svart |
|
Final
Datum |
|
Res |
19 jun 15.25 |
Bälinge IF Svart |
- |
Bro IK P05 Lag Blå |
|
C-slutspel
Final
Datum |
|
Res |
19 jun 15.25 |
Knivsta IK Vit |
- |
Håbo FF Röd |
|