Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 17.50 | HK Höfers | - | Kungälv HK | 13 - 22 |
14 aug 21.20 | Sannadal SK | - | Tveter HK | 13 - 9 |
15 aug 11.20 | Kungälv HK | - | Sannadal SK | 13 - 7 |
15 aug 12.10 | Tveter HK | - | HK Höfers | 13 - 16 |
15 aug 16.20 | HK Höfers | - | Sannadal SK | 14 - 12 |
15 aug 17.10 | Kungälv HK | - | Tveter HK | 22 - 10 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kungälv HK | 3 | 3 | 0 | 0 | 57-30 | 27 | 6 |
2. | HK Höfers | 3 | 2 | 0 | 1 | 43-47 | -4 | 4 |
3. | Sannadal SK | 3 | 1 | 0 | 2 | 32-36 | -4 | 2 |
4. | Tveter HK | 3 | 0 | 0 | 3 | 32-51 | -19 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 18.40 | Lysekil HK | - | Tibro HK | 21 - 9 |
14 aug 20.20 | Ronneby HK | - | Tindlund | 19 - 17 |
15 aug 09.40 | Tindlund | - | Lysekil HK | 16 - 12 |
15 aug 10.30 | Tibro HK | - | Ronneby HK | 11 - 21 |
15 aug 14.40 | Tindlund | - | Tibro HK | 20 - 12 |
15 aug 15.30 | Lysekil HK | - | Ronneby HK | 6 - 14 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ronneby HK | 3 | 3 | 0 | 0 | 54-34 | 20 | 6 |
2. | Tindlund | 3 | 2 | 0 | 1 | 53-43 | 10 | 4 |
3. | Lysekil HK | 3 | 1 | 0 | 2 | 39-39 | 0 | 2 |
4. | Tibro HK | 3 | 0 | 0 | 3 | 32-62 | -30 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 18.40 | Alingsås HK | - | Mölndals HF | 21 - 22 |
14 aug 19.30 | Brukspojkarna Dam | - | O/V Helsingborg | 11 - 24 |
15 aug 08.00 | Brukspojkarna Dam | - | Mölndals HF | 21 - 6 |
15 aug 08.50 | O/V Helsingborg | - | Alingsås HK | 20 - 14 |
15 aug 14.40 | Alingsås HK | - | Brukspojkarna Dam | 13 - 16 |
15 aug 15.30 | O/V Helsingborg | - | Mölndals HF | 19 - 10 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | O/V Helsingborg | 3 | 3 | 0 | 0 | 63-35 | 28 | 6 |
2. | Brukspojkarna Dam | 3 | 2 | 0 | 1 | 48-43 | 5 | 4 |
3. | Mölndals HF | 3 | 1 | 0 | 2 | 38-61 | -23 | 2 |
4. | Alingsås HK | 3 | 0 | 0 | 3 | 48-58 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 18.40 | HK Linne | - | Tostared IF | 17 - 11 |
14 aug 20.20 | Halden | - | Kävlinge HK | 23 - 11 |
15 aug 11.20 | Tostared IF | - | Halden | 12 - 23 |
15 aug 12.10 | Kävlinge HK | - | HK Linne | 24 - 16 |
15 aug 16.20 | HK Linne | - | Halden | 16 - 17 |
15 aug 18.00 | Tostared IF | - | Kävlinge HK | 14 - 19 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Halden | 3 | 3 | 0 | 0 | 63-39 | 24 | 6 |
2. | Kävlinge HK | 3 | 2 | 0 | 1 | 54-53 | 1 | 4 |
3. | HK Linne | 3 | 1 | 0 | 2 | 49-52 | -3 | 2 |
4. | Tostared IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 37-59 | -22 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 17.50 | Kropps UF | - | HP Warta | 15 - 9 |
14 aug 20.20 | Skara HF | - | IK Baltichov | 23 - 11 |
15 aug 09.40 | HP Warta | - | IK Baltichov | 7 - 14 |
15 aug 10.30 | Kropps UF | - | Skara HF | 12 - 15 |
15 aug 16.20 | IK Baltichov | - | Kropps UF | 12 - 9 |
15 aug 17.10 | HP Warta | - | Skara HF | 11 - 21 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skara HF | 3 | 3 | 0 | 0 | 59-34 | 25 | 6 |
2. | IK Baltichov | 3 | 2 | 0 | 1 | 37-39 | -2 | 4 |
3. | Kropps UF | 3 | 1 | 0 | 2 | 36-36 | 0 | 2 |
4. | HP Warta | 3 | 0 | 0 | 3 | 27-50 | -23 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 08.00 | Kävlinge HK | - | IK Baltichov | 12 - 17 |
16 aug 08.50 | HK Höfers | - | Tindlund | 18 - 14 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 10.30 | Ronneby HK | - | Brukspojkarna Dam | 10 - 16 |
16 aug 10.30 | Kungälv HK | - | IK Baltichov | 17 - 14 |
16 aug 11.20 | Halden | - | Skara HF | 18 - 17 |
16 aug 11.20 | O/V Helsingborg | - | HK Höfers | 13 - 11 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 13.50 | Kungälv HK | - | Brukspojkarna Dam | 11 - 13 |
16 aug 13.50 | O/V Helsingborg | - | Halden | 13 - 15 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 16.20 | Brukspojkarna Dam | - | Halden | 12 - 21 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 08.00 | Tveter HK | - | Tibro HK | 9 - 16 |
16 aug 08.00 | Tostared IF | - | HP Warta | 8 - 19 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 08.50 | HK Linne | - | Kropps UF | 19 - 15 |
16 aug 08.50 | Tindlund | - | Alingsås HK | 15 - 16 |
16 aug 09.40 | Mölndals HF | - | Tibro HK | 11 - 22 |
16 aug 09.40 | Sannadal SK | - | HP Warta | 5 - 13 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 13.00 | HK Linne | - | Tibro HK | 19 - 18 |
16 aug 13.50 | HP Warta | - | Alingsås HK | 12 - 17 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 17.10 | HK Linne | - | Alingsås HK | 10 - 17 |