Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 17.00 | Kropps UF | - | IK Nord | 21 - 20 |
14 aug 19.30 | HEIM/Mölndal | - | Örebro SK | 17 - 13 |
15 aug 09.40 | IK Nord | - | HEIM/Mölndal | 14 - 23 |
15 aug 10.30 | Örebro SK | - | Kropps UF | 10 - 20 |
15 aug 13.00 | Kropps UF | - | HEIM/Mölndal | 19 - 13 |
15 aug 13.50 | IK Nord | - | Örebro SK | 19 - 23 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kropps UF | 3 | 3 | 0 | 0 | 60-43 | 17 | 6 |
2. | Örebro SK | 3 | 2 | 0 | 1 | 53-46 | 7 | 4 |
3. | HEIM/Mölndal | 3 | 1 | 0 | 2 | 46-56 | -10 | 2 |
4. | IK Nord | 3 | 0 | 0 | 3 | 53-67 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 aug 08.00 | HK Varberg | - | Brukspojkarna Herr | 17 - 20 |
15 aug 08.50 | Halmstad HP IF | - | Borlänge HK | 16 - 15 |
15 aug 13.00 | Brukspojkarna Herr | - | Halmstad HP IF | 11 - 10 |
15 aug 13.50 | Borlänge HK | - | HK Varberg | 24 - 22 |
15 aug 18.00 | Halmstad HP IF | - | HK Varberg | 15 - 13 |
15 aug 18.50 | Brukspojkarna Herr | - | Borlänge HK | 20 - 10 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brukspojkarna Herr | 3 | 3 | 0 | 0 | 51-37 | 14 | 6 |
2. | Halmstad HP IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 41-39 | 2 | 4 |
3. | Borlänge HK | 3 | 1 | 0 | 2 | 49-58 | -9 | 2 |
4. | HK Varberg | 3 | 0 | 0 | 3 | 52-59 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 19.30 | Lysekil HK | - | Tindlund | 26 - 19 |
15 aug 08.50 | Redbergslid IK | - | Katrineholm AIK | 19 - 17 |
15 aug 13.00 | Tindlund | - | Katrineholm AIK | 17 - 24 |
15 aug 13.50 | Lysekil HK | - | Redbergslid IK | 16 - 21 |
15 aug 17.10 | Katrineholm AIK | - | Lysekil HK | 18 - 18 |
15 aug 18.00 | Tindlund | - | Redbergslid IK | 14 - 26 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Redbergslid IK | 3 | 3 | 0 | 0 | 66-47 | 19 | 6 |
2. | Katrineholm AIK | 3 | 1 | 1 | 1 | 59-54 | 5 | 3 |
3. | Lysekil HK | 3 | 1 | 1 | 1 | 60-58 | 2 | 3 |
4. | Tindlund | 3 | 0 | 0 | 3 | 50-76 | -26 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 aug 17.50 | Lidköpings HK | - | HK Höfers | 23 - 22 |
15 aug 08.00 | IK Baltichov | - | Ronneby HK | 16 - 20 |
15 aug 11.20 | Lidköpings HK | - | IK Baltichov | 18 - 25 |
15 aug 12.10 | HK Höfers | - | Ronneby HK | 15 - 17 |
15 aug 14.40 | HK Höfers | - | IK Baltichov | 14 - 22 |
15 aug 15.30 | Ronneby HK | - | Lidköpings HK | 16 - 25 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK Baltichov | 3 | 2 | 0 | 1 | 63-52 | 11 | 4 |
2. | Lidköpings HK | 3 | 2 | 0 | 1 | 66-63 | 3 | 4 |
3. | Ronneby HK | 3 | 2 | 0 | 1 | 53-56 | -3 | 4 |
4. | HK Höfers | 3 | 0 | 0 | 3 | 51-62 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 12.10 | Kropps UF | - | Katrineholm AIK | 21 - 11 |
16 aug 12.10 | Brukspojkarna Herr | - | Lidköpings HK | 21 - 12 |
16 aug 13.00 | Redbergslid IK | - | Örebro SK | 16 - 15 |
16 aug 13.00 | IK Baltichov | - | Halmstad HP IF | 20 - 14 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 15.30 | Redbergslid IK | - | IK Baltichov | 24 - 11 |
16 aug 15.30 | Kropps UF | - | Brukspojkarna Herr | 18 - 17 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 17.20 | Kropps UF | - | Redbergslid IK | 23 - 10 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 09.40 | HEIM/Mölndal | - | Tindlund | 24 - 13 |
16 aug 10.30 | Borlänge HK | - | HK Höfers | 23 - 16 |
16 aug 11.20 | Lysekil HK | - | IK Nord | 21 - 22 |
16 aug 12.10 | Ronneby HK | - | HK Varberg | 18 - 17 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 14.40 | IK Nord | - | Ronneby HK | 27 - 18 |
16 aug 14.40 | HEIM/Mölndal | - | Borlänge HK | 19 - 12 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 16.20 | HEIM/Mölndal | - | IK Nord | 21 - 24 |