Cup Halmstad 2016
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
|
Sluttspill |
B-sluttspill |
F10 (F2006), 7-manna |
Hittarps IK |
Snöstorp Nyhem FF GRÖN |
F11 (F2005), 7-manna |
Frillesås FF |
IF Lödde |
F12 (F2004), 7-manna |
IFK Osby |
Trönninge IF |
F8 (F2008/2009), 5-manna |
|
|
F9 (F2007), 5-manna |
|
|
P10 (P2006), 7-manna |
Oskarströms IS |
Alets IK |
P11 (P2005), 7-manna |
Älvängens IK |
BK Astrio gul |
P12 (P2004), 9-manna |
BK Astrio |
Falkenbergs FF |
P13 (P2003), 9-manna |
Halmstads Bollklubb Blå |
Dalsjöfors GoIF |
P6 (P2010), 5-manna |
|
|
P7 (P2009), 5-manna |
|
|
P8 (P2008), 5-manna |
|
|
P9 (P2007), 5-manna |
|
|
P13 (P2003), 9-manna
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
7 mai 08.30 |
Dalsjöfors GoIF |
- |
Halmstads Bollklubb Blå |
2 - 3 |
7 mai 08.30 |
HGH |
- |
Alingsås IF Svart |
1 - 5 |
7 mai 10.00 |
Dalsjöfors GoIF |
- |
HGH |
3 - 0 |
7 mai 10.45 |
Halmstads Bollklubb Blå |
- |
Alingsås IF Svart |
2 - 2 |
7 mai 12.15 |
Alingsås IF Svart |
- |
Dalsjöfors GoIF |
4 - 0 |
7 mai 12.15 |
Halmstads Bollklubb Blå |
- |
HGH |
6 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Alingsås IF Svart |
3 |
2 |
1 | 0 |
11-3 |
8 |
7 |
2. |
Halmstads Bollklubb Blå |
3 |
2 |
1 | 0 |
11-5 |
6 |
7 |
3. |
Dalsjöfors GoIF |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-7 |
-2 |
3 |
4. |
HGH |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-14 |
-12 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
7 mai 08.30 |
IF CENTERN |
- |
Smålandasstenar GOIF |
2 - 4 |
7 mai 09.15 |
Snöstorp Nyhem Röd |
- |
Lindome GIF Svart |
0 - 7 |
7 mai 10.45 |
IF CENTERN |
- |
Snöstorp Nyhem Röd |
2 - 1 |
7 mai 10.45 |
Smålandasstenar GOIF |
- |
Lindome GIF Svart |
3 - 3 |
7 mai 13.00 |
Lindome GIF Svart |
- |
IF CENTERN |
2 - 5 |
7 mai 13.00 |
Smålandasstenar GOIF |
- |
Snöstorp Nyhem Röd |
4 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Smålandasstenar GOIF |
3 |
2 |
1 | 0 |
11-5 |
6 |
7 |
2. |
IF CENTERN |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-7 |
2 |
6 |
3. |
Lindome GIF Svart |
3 |
1 |
1 | 1 |
12-8 |
4 |
4 |
4. |
Snöstorp Nyhem Röd |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-13 |
-12 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
7 mai 09.15 |
Annebergs IF 1 , Blå |
- |
Alingsås IF Grön |
0 - 3 |
7 mai 09.15 |
Snöstorp Nyhem Grön |
- |
Lindome GIF Vit |
1 - 4 |
7 mai 11.30 |
Annebergs IF 1 , Blå |
- |
Snöstorp Nyhem Grön |
5 - 0 |
7 mai 11.30 |
Alingsås IF Grön |
- |
Lindome GIF Vit |
3 - 1 |
7 mai 13.00 |
Lindome GIF Vit |
- |
Annebergs IF 1 , Blå |
2 - 2 |
7 mai 13.45 |
Alingsås IF Grön |
- |
Snöstorp Nyhem Grön |
8 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Alingsås IF Grön |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-1 |
13 |
9 |
2. |
Annebergs IF 1 , Blå |
3 |
1 |
1 | 1 |
7-5 |
2 |
4 |
3. |
Lindome GIF Vit |
3 |
1 |
1 | 1 |
7-6 |
1 |
4 |
4. |
Snöstorp Nyhem Grön |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-17 |
-16 |
0 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
7 mai 10.00 |
Halmstads Bollklubb Svart |
- |
IF Väster |
3 - 0 wo |
7 mai 10.00 |
Trönninge IF |
- |
Tölö IF Svart |
1 - 4 |
7 mai 11.30 |
Halmstads Bollklubb Svart |
- |
Trönninge IF |
7 - 1 |
7 mai 12.15 |
IF Väster |
- |
Tölö IF Svart |
0 - 3 wo |
7 mai 13.45 |
Tölö IF Svart |
- |
Halmstads Bollklubb Svart |
0 - 9 |
7 mai 13.45 |
IF Väster |
- |
Trönninge IF |
0 - 3 wo |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Halmstads Bollklubb Svart |
3 |
3 |
0 | 0 |
19-1 |
18 |
9 |
2. |
Tölö IF Svart |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-10 |
-3 |
6 |
3. |
Trönninge IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-11 |
-6 |
3 |
4. |
IF Väster |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-9 |
-9 |
0 |
Sluttspill
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
7 mai 14.30 |
Alingsås IF Svart |
- |
IF CENTERN |
7 - 1 |
7 mai 14.30 |
Smålandasstenar GOIF |
- |
Halmstads Bollklubb Blå |
2 - 5 |
7 mai 15.15 |
Alingsås IF Grön |
- |
Tölö IF Svart |
5 - 1 |
7 mai 15.15 |
Halmstads Bollklubb Svart |
- |
Annebergs IF 1 , Blå |
5 - 0 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
7 mai 16.30 |
Alingsås IF Svart |
- |
Alingsås IF Grön |
3 - 0 |
7 mai 16.30 |
Halmstads Bollklubb Blå |
- |
Halmstads Bollklubb Svart |
5 - 3 |
Finale
Dato |
|
Res |
7 mai 18.00 |
Alingsås IF Svart |
- |
Halmstads Bollklubb Blå |
4 - 5* |
B-sluttspill
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
7 mai 14.30 |
Dalsjöfors GoIF |
- |
Snöstorp Nyhem Röd |
8 - 1 |
7 mai 14.30 |
Lindome GIF Svart |
- |
HGH |
2 - 5* |
7 mai 15.15 |
Lindome GIF Vit |
- |
IF Väster |
3 - 0 wo |
7 mai 15.15 |
Trönninge IF |
- |
Snöstorp Nyhem Grön |
8 - 1 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
7 mai 16.30 |
Dalsjöfors GoIF |
- |
Lindome GIF Vit |
3 - 2 |
7 mai 16.30 |
HGH |
- |
Trönninge IF |
3 - 2 |
Finale
Dato |
|
Res |
7 mai 18.00 |
Dalsjöfors GoIF |
- |
HGH |
4 - 0 |