Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Dam | Bele Barkarby Lag 1 | ||
F-02 | Älvsjö AIK IBF | ||
F-03 | Vallentuna IBK | Ekerö IK 1 | |
F-04 | Åkersberga IBF F04 | Bele barkarby F05 | |
F-05 | |||
F-06 | |||
F-07 | |||
Herr | FBC Nyköping Limegrön | ||
HJ 18 | Älvjsö AIK Blå | ||
P-00 | Vendelsö IK 00 | ||
P-01 | Västerås IBS Ungdom | IK SIRIUS IBK P01 | |
P-02 | Bele barkarby P02 | FBI Tullinge | |
P-03 | Grimsta AIK Vit | Rotebro IS IBK | Ackers lag 3 |
P-04 | Huddinge IBS Lag Röd | Nykvarns IF P04 Svart | Ingarö IF |
P-05 | |||
P-06 | |||
P-07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 09.20 | Töjnan IBK | - | Kungliga Tekniska Högskolans IF | 0 - 7 |
17 sep 10.15 | Tungelsta IF | - | FBC Nyköping Limegrön | 1 - 3 |
17 sep 14.50 | Töjnan IBK | - | Tungelsta IF | 3 - 8 |
17 sep 15.45 | Kungliga Tekniska Högskolans IF | - | FBC Nyköping Limegrön | 1 - 5 |
17 sep 20.20 | FBC Nyköping Limegrön | - | Töjnan IBK | 6 - 2 |
17 sep 21.15 | Kungliga Tekniska Högskolans IF | - | Tungelsta IF | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FBC Nyköping Limegrön | 3 | 3 | 0 | 0 | 14-4 | 10 | 9 |
2. | Kungliga Tekniska Högskolans IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-6 | 6 | 6 |
3. | Tungelsta IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-10 | 0 | 3 |
4. | Töjnan IBK | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-21 | -16 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 09.20 | Täby FC Ungdom | - | IK Frej Täby Vikings | 2 - 4 |
17 sep 10.15 | Vällingby BK | - | Bälinge IF | 1 - 2 |
17 sep 14.50 | Täby FC Ungdom | - | Vällingby BK | 9 - 1 |
17 sep 15.45 | IK Frej Täby Vikings | - | Bälinge IF | 3 - 3 |
17 sep 20.20 | Bälinge IF | - | Täby FC Ungdom | 2 - 5 |
17 sep 21.15 | IK Frej Täby Vikings | - | Vällingby BK | 2 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC Ungdom | 3 | 2 | 0 | 1 | 16-7 | 9 | 6 |
2. | IK Frej Täby Vikings | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-9 | 0 | 4 |
3. | Bälinge IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-9 | -2 | 4 |
4. | Vällingby BK | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-13 | -7 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 09.20 | FBC Nyköping Limegrön | - | Vällingby BK | 11 - 3 |
18 sep 09.20 | Tungelsta IF | - | IK Frej Täby Vikings | 3 - 1 |
18 sep 10.15 | Kungliga Tekniska Högskolans IF | - | Bälinge IF | 4 - 3 |
18 sep 10.15 | Töjnan IBK | - | Täby FC Ungdom | 0 - 6 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 13.55 | FBC Nyköping Limegrön | - | Tungelsta IF | 6 - 2 |
18 sep 13.55 | Kungliga Tekniska Högskolans IF | - | Täby FC Ungdom | 0 - 1 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 16.40 | FBC Nyköping Limegrön | - | Täby FC Ungdom | 2 - 1 |