Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Dam | Bele Barkarby Lag 1 | ||
F-02 | Älvsjö AIK IBF | ||
F-03 | Vallentuna IBK | Ekerö IK 1 | |
F-04 | Åkersberga IBF F04 | Bele barkarby F05 | |
F-05 | |||
F-06 | |||
F-07 | |||
Herr | FBC Nyköping Limegrön | ||
HJ 18 | Älvjsö AIK Blå | ||
P-00 | Vendelsö IK 00 | ||
P-01 | Västerås IBS Ungdom | IK SIRIUS IBK P01 | |
P-02 | Bele barkarby P02 | FBI Tullinge | |
P-03 | Grimsta AIK Vit | Rotebro IS IBK | Ackers lag 3 |
P-04 | Huddinge IBS Lag Röd | Nykvarns IF P04 Svart | Ingarö IF |
P-05 | |||
P-06 | |||
P-07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 11.10 | Älvjsö AIK Blå | - | Töjnan IBK | 6 - 0 |
17 sep 12.05 | Ingarö IF | - | FBI Tullinge C, Orange | 3 - 1 |
17 sep 16.40 | Älvjsö AIK Blå | - | Ingarö IF | 4 - 5 |
17 sep 17.35 | Töjnan IBK | - | FBI Tullinge C, Orange | 5 - 3 |
17 sep 21.00 | FBI Tullinge C, Orange | - | Älvjsö AIK Blå | 3 - 5 |
17 sep 21.00 | Töjnan IBK | - | Ingarö IF | 0 - 3 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ingarö IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-5 | 6 | 9 |
2. | Älvjsö AIK Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 15-8 | 7 | 6 |
3. | Töjnan IBK | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-12 | -7 | 3 |
4. | FBI Tullinge C, Orange | 3 | 0 | 0 | 3 | 7-13 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 11.10 | Vendelsö IK HJ | - | Vakant 17/9 kl 09,13 | 3 - 0 wo |
17 sep 12.05 | Farsta IBK | - | Järfälla IBK | 5 - 1 |
17 sep 16.40 | Vendelsö IK HJ | - | Farsta IBK | 4 - 1 |
17 sep 17.35 | Vakant 17/9 kl 09,13 | - | Järfälla IBK | 0 - 3 wo |
17 sep 21.00 | Vakant 17/9 kl 09,13 | - | Farsta IBK | 0 - 3 wo |
17 sep 21.00 | Järfälla IBK | - | Vendelsö IK HJ | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vendelsö IK HJ | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-1 | 8 | 9 |
2. | Farsta IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-5 | 4 | 6 |
3. | Järfälla IBK | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-7 | -3 | 3 |
4. | Vakant 17/9 kl 09,13 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 11.10 | Ingarö IF | - | Vakant 17/9 kl 09,13 | 3 - 0 wo |
18 sep 11.10 | Töjnan IBK | - | Farsta IBK | 0 - 6 |
18 sep 12.05 | Älvjsö AIK Blå | - | Järfälla IBK | 4 - 0 |
18 sep 12.05 | FBI Tullinge C, Orange | - | Vendelsö IK HJ | 0 - 10 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 14.50 | Ingarö IF | - | Farsta IBK | 4 - 3 |
18 sep 14.50 | Älvjsö AIK Blå | - | Vendelsö IK HJ | 5 - 4* |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 17.35 | Ingarö IF | - | Älvjsö AIK Blå | 1 - 2* |