Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Dam | Bele Barkarby Lag 1 | ||
F-02 | Älvsjö AIK IBF | ||
F-03 | Vallentuna IBK | Ekerö IK 1 | |
F-04 | Åkersberga IBF F04 | Bele barkarby F05 | |
F-05 | |||
F-06 | |||
F-07 | |||
Herr | FBC Nyköping Limegrön | ||
HJ 18 | Älvjsö AIK Blå | ||
P-00 | Vendelsö IK 00 | ||
P-01 | Västerås IBS Ungdom | IK SIRIUS IBK P01 | |
P-02 | Bele barkarby P02 | FBI Tullinge | |
P-03 | Grimsta AIK Vit | Rotebro IS IBK | Ackers lag 3 |
P-04 | Huddinge IBS Lag Röd | Nykvarns IF P04 Svart | Ingarö IF |
P-05 | |||
P-06 | |||
P-07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 07.30 | Vakant | - | Täby FC Vit | 0 - 3 wo |
17 sep 08.15 | Nacka Wallenstam IBK P01 | - | AIK P01 | 3 - 3 |
17 sep 12.00 | Vakant | - | Nacka Wallenstam IBK P01 | 0 - 3 wo |
17 sep 12.45 | Täby FC Vit | - | AIK P01 | 4 - 3 |
17 sep 16.30 | AIK P01 | - | Vakant | 3 - 0 wo |
17 sep 17.15 | Täby FC Vit | - | Nacka Wallenstam IBK P01 | 3 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nacka Wallenstam IBK P01 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-6 | 4 | 7 |
2. | Täby FC Vit | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-7 | 3 | 6 |
3. | AIK P01 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-7 | 2 | 4 |
4. | Vakant | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 08.15 | Ingarö IF | - | Djurgårdens IF IBS 1 | 5 - 1 |
17 sep 08.15 | Täby FC Svart | - | Ekerö IK | 3 - 6 |
17 sep 12.45 | Ingarö IF | - | Täby FC Svart | 3 - 7 |
17 sep 12.45 | Djurgårdens IF IBS 1 | - | Ekerö IK | 0 - 4 |
17 sep 17.15 | Djurgårdens IF IBS 1 | - | Täby FC Svart | 2 - 4 |
17 sep 17.15 | Ekerö IK | - | Ingarö IF | 4 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekerö IK | 3 | 3 | 0 | 0 | 14-6 | 8 | 9 |
2. | Täby FC Svart | 3 | 2 | 0 | 1 | 14-11 | 3 | 6 |
3. | Ingarö IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-12 | -1 | 3 |
4. | Djurgårdens IF IBS 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-13 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 09.00 | Vendelsö IK | - | Nykvarns IF | 2 - 5 |
17 sep 09.00 | Tyresö Trollbäcken IBK | - | Telge SIBK | 0 - 2 |
17 sep 13.30 | Nykvarns IF | - | Telge SIBK | 1 - 2 |
17 sep 13.30 | Vendelsö IK | - | Tyresö Trollbäcken IBK | 3 - 5 |
17 sep 18.00 | Telge SIBK | - | Vendelsö IK | 7 - 1 |
17 sep 18.00 | Nykvarns IF | - | Tyresö Trollbäcken IBK | 13 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Telge SIBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-2 | 9 | 9 |
2. | Nykvarns IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 19-4 | 15 | 6 |
3. | Tyresö Trollbäcken IBK | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-18 | -13 | 3 |
4. | Vendelsö IK | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-17 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 09.00 | Västerås IBS Ungdom | - | Tumba GoIF | 1 - 0 |
17 sep 09.45 | IK SIRIUS IBK P01 | - | Kungsängens IF 1 | 5 - 1 |
17 sep 13.30 | Västerås IBS Ungdom | - | IK SIRIUS IBK P01 | 3 - 0 |
17 sep 14.15 | Tumba GoIF | - | Kungsängens IF 1 | 5 - 2 |
17 sep 18.00 | Kungsängens IF 1 | - | Västerås IBS Ungdom | 1 - 3 |
17 sep 18.45 | Tumba GoIF | - | IK SIRIUS IBK P01 | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Västerås IBS Ungdom | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-1 | 6 | 9 |
2. | Tumba GoIF | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-5 | 2 | 4 |
3. | IK SIRIUS IBK P01 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-6 | 1 | 4 |
4. | Kungsängens IF 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-13 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 07.30 | Nacka Wallenstam IBK P01 | - | Tumba GoIF | 2 - 4 |
18 sep 08.15 | Telge SIBK | - | Täby FC Svart | 3 - 1 |
18 sep 08.15 | Ekerö IK | - | Nykvarns IF | 4 - 1 |
18 sep 08.15 | Västerås IBS Ungdom | - | Täby FC Vit | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 12.45 | Tumba GoIF | - | Telge SIBK | 3 - 2 |
18 sep 12.45 | Ekerö IK | - | Västerås IBS Ungdom | 1 - 2 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 15.45 | Tumba GoIF | - | Västerås IBS Ungdom | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 09.00 | AIK P01 | - | Kungsängens IF 1 | 2 - 3 |
18 sep 09.00 | Tyresö Trollbäcken IBK | - | Djurgårdens IF IBS 1 | 1 - 3 |
18 sep 09.00 | Ingarö IF | - | Vendelsö IK | 1 - 2 |
18 sep 09.45 | IK SIRIUS IBK P01 | - | Vakant | 3 - 0 wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 12.00 | Kungsängens IF 1 | - | Djurgårdens IF IBS 1 | 5 - 3 |
18 sep 12.00 | Vendelsö IK | - | IK SIRIUS IBK P01 | 2 - 6 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 15.00 | Kungsängens IF 1 | - | IK SIRIUS IBK P01 | 2 - 5 |