Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Dam | Bele Barkarby Lag 1 | ||
F-02 | Älvsjö AIK IBF | ||
F-03 | Vallentuna IBK | Ekerö IK 1 | |
F-04 | Åkersberga IBF F04 | Bele barkarby F05 | |
F-05 | |||
F-06 | |||
F-07 | |||
Herr | FBC Nyköping Limegrön | ||
HJ 18 | Älvjsö AIK Blå | ||
P-00 | Vendelsö IK 00 | ||
P-01 | Västerås IBS Ungdom | IK SIRIUS IBK P01 | |
P-02 | Bele barkarby P02 | FBI Tullinge | |
P-03 | Grimsta AIK Vit | Rotebro IS IBK | Ackers lag 3 |
P-04 | Huddinge IBS Lag Röd | Nykvarns IF P04 Svart | Ingarö IF |
P-05 | |||
P-06 | |||
P-07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 10.30 | Töjnan IBK | - | DSK P04 Blå | 7 - 0 |
17 sep 10.30 | Vakant 17/9 | - | Täby FC Näsby 1 | 0 - 3 wo |
17 sep 15.30 | Töjnan IBK | - | Vakant 17/9 | 3 - 0 wo |
17 sep 15.30 | DSK P04 Blå | - | Täby FC Näsby 1 | 2 - 8 |
17 sep 18.30 | DSK P04 Blå | - | Vakant 17/9 | 3 - 0 wo |
17 sep 18.30 | Täby FC Näsby 1 | - | Töjnan IBK | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC Näsby 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-3 | 12 | 9 |
2. | Töjnan IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-4 | 7 | 6 |
3. | DSK P04 Blå | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-15 | -10 | 3 |
4. | Vakant 17/9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 10.30 | Ingarö IF | - | Åkersberga IBF P04B | 2 - 2 |
17 sep 11.15 | Farsta IBK | - | Jakobsbergs IBF P04 | 4 - 0 |
17 sep 15.30 | Ingarö IF | - | Farsta IBK | 1 - 7 |
17 sep 16.15 | Åkersberga IBF P04B | - | Jakobsbergs IBF P04 | 1 - 5 |
17 sep 18.30 | Jakobsbergs IBF P04 | - | Ingarö IF | 8 - 2 |
17 sep 19.15 | Åkersberga IBF P04B | - | Farsta IBK | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farsta IBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-1 | 12 | 9 |
2. | Jakobsbergs IBF P04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-7 | 6 | 6 |
3. | Åkersberga IBF P04B | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-9 | -6 | 1 |
4. | Ingarö IF | 3 | 0 | 1 | 2 | 5-17 | -12 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 11.15 | Nykvarns IF P04 Svart | - | Älvsjö AIK Lag ljusblå 1 | 10 - 0 |
17 sep 11.15 | Bromma KFUM Blå | - | Vallentuna IBK P04 Svart | 0 - 2 |
17 sep 16.15 | Nykvarns IF P04 Svart | - | Bromma KFUM Blå | 2 - 3 |
17 sep 16.15 | Älvsjö AIK Lag ljusblå 1 | - | Vallentuna IBK P04 Svart | 3 - 7 |
17 sep 19.15 | Vallentuna IBK P04 Svart | - | Nykvarns IF P04 Svart | 7 - 4 |
17 sep 19.15 | Älvsjö AIK Lag ljusblå 1 | - | Bromma KFUM Blå | 5 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK P04 Svart | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-7 | 9 | 9 |
2. | Bromma KFUM Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-9 | 0 | 6 |
3. | Nykvarns IF P04 Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 16-10 | 6 | 3 |
4. | Älvsjö AIK Lag ljusblå 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8-23 | -15 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 12.00 | Täby FC Västra | - | Salems IF | 9 - 1 |
17 sep 12.00 | Vendelsö IK | - | Grimsta AIK P04 röd | 3 - 0 |
17 sep 17.00 | Täby FC Västra | - | Vendelsö IK | 6 - 3 |
17 sep 17.00 | Salems IF | - | Grimsta AIK P04 röd | 2 - 7 |
17 sep 20.00 | Grimsta AIK P04 röd | - | Täby FC Västra | 2 - 8 |
17 sep 20.00 | Salems IF | - | Vendelsö IK | 1 - 7 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC Västra | 3 | 3 | 0 | 0 | 23-6 | 17 | 9 |
2. | Vendelsö IK | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-7 | 6 | 6 |
3. | Grimsta AIK P04 röd | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-13 | -4 | 3 |
4. | Salems IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-23 | -19 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 12.00 | Täby FC Näsby 2 | - | Djurgårdens IF IBS | 9 - 1 |
17 sep 12.45 | Huddinge IBS Lag Röd | - | Älvsjö AIK Älvsjö AIK P04 röd | 1 - 2 |
17 sep 17.00 | Täby FC Näsby 2 | - | Huddinge IBS Lag Röd | 2 - 4 |
17 sep 17.45 | Djurgårdens IF IBS | - | Älvsjö AIK Älvsjö AIK P04 röd | 2 - 2 |
17 sep 20.00 | Djurgårdens IF IBS | - | Huddinge IBS Lag Röd | 2 - 15 |
17 sep 20.45 | Älvsjö AIK Älvsjö AIK P04 röd | - | Täby FC Näsby 2 | 4 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Älvsjö AIK Älvsjö AIK P04 röd | 3 | 2 | 1 | 0 | 8-5 | 3 | 7 |
2. | Huddinge IBS Lag Röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 20-6 | 14 | 6 |
3. | Täby FC Näsby 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 13-9 | 4 | 3 |
4. | Djurgårdens IF IBS | 3 | 0 | 1 | 2 | 5-26 | -21 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 12.45 | Älvsjö AIK Lag 2 ljusblå | - | Bele Barkarby | 2 - 12 |
17 sep 12.45 | Huddinge IBS Lag vit | - | Hagunda IF | 8 - 2 |
17 sep 17.45 | Älvsjö AIK Lag 2 ljusblå | - | Huddinge IBS Lag vit | 2 - 13 |
17 sep 17.45 | Bele Barkarby | - | Hagunda IF | 2 - 4 |
17 sep 20.45 | Hagunda IF | - | Älvsjö AIK Lag 2 ljusblå | 8 - 2 |
17 sep 20.45 | Bele Barkarby | - | Huddinge IBS Lag vit | 2 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS Lag vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 27-6 | 21 | 9 |
2. | Hagunda IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 14-12 | 2 | 6 |
3. | Bele Barkarby | 3 | 1 | 0 | 2 | 16-12 | 4 | 3 |
4. | Älvsjö AIK Lag 2 ljusblå | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-33 | -27 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 12.00 | Vallentuna IBK P04 Svart | - | Älvsjö AIK Älvsjö AIK P04 röd | 5 - 0 |
18 sep 12.00 | Farsta IBK | - | Huddinge IBS Lag Röd | 1 - 2 |
18 sep 12.00 | Täby FC Näsby 1 | - | Töjnan IBK | 4 - 0 |
18 sep 12.45 | Täby FC Västra | - | Huddinge IBS Lag vit | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 15.00 | Vallentuna IBK P04 Svart | - | Huddinge IBS Lag Röd | 4 - 7 |
18 sep 15.00 | Täby FC Näsby 1 | - | Täby FC Västra | 3 - 6 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 17.15 | Huddinge IBS Lag Röd | - | Täby FC Västra | 4 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 12.45 | Bromma KFUM Blå | - | Nykvarns IF P04 Svart | 2 - 9 |
18 sep 12.45 | Hagunda IF | - | Bele Barkarby | 2 - 4 |
18 sep 13.30 | Jakobsbergs IBF P04 | - | Grimsta AIK P04 röd | 3 - 0 |
18 sep 13.30 | Vendelsö IK | - | Täby FC Näsby 2 | 5 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 15.45 | Nykvarns IF P04 Svart | - | Bele Barkarby | 8 - 4 |
18 sep 15.45 | Jakobsbergs IBF P04 | - | Vendelsö IK | 6 - 3 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 18.00 | Nykvarns IF P04 Svart | - | Jakobsbergs IBF P04 | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 13.30 | Salems IF | - | Älvsjö AIK Lag 2 ljusblå | 7 - 2 |
18 sep 13.30 | Ingarö IF | - | DSK P04 Blå | 6 - 1 |
18 sep 14.15 | Älvsjö AIK Lag ljusblå 1 | - | Djurgårdens IF IBS | 3 - 0 wo |
18 sep 14.15 | Vakant 17/9 | - | Åkersberga IBF P04B | 0 - 3 wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 16.30 | Salems IF | - | Ingarö IF | 3 - 6 |
18 sep 16.30 | Älvsjö AIK Lag ljusblå 1 | - | Åkersberga IBF P04B | 1 - 2 |
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res |
---|
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 18.45 | Ingarö IF | - | Åkersberga IBF P04B | 2 - 1 |