Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Dam | Bele Barkarby Lag 1 | ||
F-02 | Älvsjö AIK IBF | ||
F-03 | Vallentuna IBK | Ekerö IK 1 | |
F-04 | Åkersberga IBF F04 | Bele barkarby F05 | |
F-05 | |||
F-06 | |||
F-07 | |||
Herr | FBC Nyköping Limegrön | ||
HJ 18 | Älvjsö AIK Blå | ||
P-00 | Vendelsö IK 00 | ||
P-01 | Västerås IBS Ungdom | IK SIRIUS IBK P01 | |
P-02 | Bele barkarby P02 | FBI Tullinge | |
P-03 | Grimsta AIK Vit | Rotebro IS IBK | Ackers lag 3 |
P-04 | Huddinge IBS Lag Röd | Nykvarns IF P04 Svart | Ingarö IF |
P-05 | |||
P-06 | |||
P-07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 07.30 | Töjnan IBK | - | Grimsta AIK Lag P-05 Röd | - |
18 sep 07.30 | Vakant 18/9 | - | Silverdals IF Svart | - |
18 sep 11.30 | Töjnan IBK | - | Vakant 18/9 | - |
18 sep 11.30 | Grimsta AIK Lag P-05 Röd | - | Silverdals IF Svart | - |
18 sep 15.30 | Silverdals IF Svart | - | Töjnan IBK | - |
18 sep 15.30 | Grimsta AIK Lag P-05 Röd | - | Vakant 18/9 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 07.30 | Sundbybergs IK | - | Sköndals IK | - |
18 sep 07.30 | Grimsta AIK P05 Vit Lag 2 | - | Silverdals IF VIt | - |
18 sep 11.30 | Sundbybergs IK | - | Grimsta AIK P05 Vit Lag 2 | - |
18 sep 11.30 | Sköndals IK | - | Silverdals IF VIt | - |
18 sep 15.30 | Silverdals IF VIt | - | Sundbybergs IK | - |
18 sep 15.30 | Sköndals IK | - | Grimsta AIK P05 Vit Lag 2 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 08.10 | Grimsta AIK P05 Vit Lag 1 | - | Danderyds SK | - |
18 sep 08.10 | Täby FC Västra | - | Vallentuna IBK | - |
18 sep 12.10 | Grimsta AIK P05 Vit Lag 1 | - | Täby FC Västra | - |
18 sep 12.10 | Danderyds SK | - | Vallentuna IBK | - |
18 sep 16.10 | Vallentuna IBK | - | Grimsta AIK P05 Vit Lag 1 | - |
18 sep 16.10 | Danderyds SK | - | Täby FC Västra | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 08.10 | Ängby IF Lag 1 | - | Bele-Barkarby Lag 1 | - |
18 sep 08.10 | Täby FC | - | AIK Gul | - |
18 sep 12.10 | Ängby IF Lag 1 | - | Täby FC | - |
18 sep 12.10 | Bele-Barkarby Lag 1 | - | AIK Gul | - |
18 sep 16.10 | AIK Gul | - | Ängby IF Lag 1 | - |
18 sep 16.10 | Bele-Barkarby Lag 1 | - | Täby FC | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 08.50 | FBC Uppsala P05 | - | Arlanda IBK P05 | - |
18 sep 08.50 | Djurgårdens IF IBS | - | AIK Svart | - |
18 sep 12.50 | FBC Uppsala P05 | - | Djurgårdens IF IBS | - |
18 sep 12.50 | Arlanda IBK P05 | - | AIK Svart | - |
18 sep 16.50 | AIK Svart | - | FBC Uppsala P05 | - |
18 sep 16.50 | Arlanda IBK P05 | - | Djurgårdens IF IBS | - |