Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Dam | Bele Barkarby Lag 1 | ||
F-02 | Älvsjö AIK IBF | ||
F-03 | Vallentuna IBK | Ekerö IK 1 | |
F-04 | Åkersberga IBF F04 | Bele barkarby F05 | |
F-05 | |||
F-06 | |||
F-07 | |||
Herr | FBC Nyköping Limegrön | ||
HJ 18 | Älvjsö AIK Blå | ||
P-00 | Vendelsö IK 00 | ||
P-01 | Västerås IBS Ungdom | IK SIRIUS IBK P01 | |
P-02 | Bele barkarby P02 | FBI Tullinge | |
P-03 | Grimsta AIK Vit | Rotebro IS IBK | Ackers lag 3 |
P-04 | Huddinge IBS Lag Röd | Nykvarns IF P04 Svart | Ingarö IF |
P-05 | |||
P-06 | |||
P-07 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 10.10 | Järfälla Spiders Svart | - | Töjnan IBK | - |
18 sep 10.10 | Silverdals Innebandy Lag 2 | - | Vallentuna IBK Lag 1 | - |
18 sep 14.10 | Järfälla Spiders Svart | - | Silverdals Innebandy Lag 2 | - |
18 sep 14.10 | Töjnan IBK | - | Vallentuna IBK Lag 1 | - |
18 sep 18.10 | Vallentuna IBK Lag 1 | - | Järfälla Spiders Svart | - |
18 sep 18.10 | Töjnan IBK | - | Silverdals Innebandy Lag 2 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 10.10 | Hässelby/Huddinge/IS Saga Svart | - | Vallentuna IBK Lag 2 | - |
18 sep 10.10 | Vakant | - | Töjnan IBK Röd | - |
18 sep 14.10 | Hässelby/Huddinge/IS Saga Svart | - | Vakant | - |
18 sep 14.10 | Vallentuna IBK Lag 2 | - | Töjnan IBK Röd | - |
18 sep 18.10 | Töjnan IBK Röd | - | Hässelby/Huddinge/IS Saga Svart | - |
18 sep 18.10 | Vallentuna IBK Lag 2 | - | Vakant | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 10.50 | Huddinge IBS Lag 3 Röd | - | IS Saga Svart | - |
18 sep 14.50 | Hässelby SK IBK, Hawks P-07 lag Röd | - | IS Saga Svart | - |
18 sep 18.50 | Hässelby SK IBK, Hawks P-07 lag Röd | - | Huddinge IBS Lag 3 Röd | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 sep 10.50 | Silverdals Innebandy Lag 1 | - | Ekerö IK | - |
18 sep 10.50 | Enebybergs IF | - | IS Saga Vit | - |
18 sep 14.50 | Silverdals Innebandy Lag 1 | - | Enebybergs IF | - |
18 sep 14.50 | Ekerö IK | - | IS Saga Vit | - |
18 sep 18.50 | IS Saga Vit | - | Silverdals Innebandy Lag 1 | - |
18 sep 18.50 | Ekerö IK | - | Enebybergs IF | - |