Mölndals Ungdomscup 2017
Napsauta luokan nimiä nähdäksesi luokan tulokset.
|
Loppupelit |
B-loppupelit |
F00/01 |
Skoghalls IBK |
Häljarps SK |
F02 |
Pixbo Wallenstam IBF |
Karlstad IBF |
F03 |
Pixbo Wallenstam IBF |
F04 |
Pixbo Wallenstam IBF |
IBF Backadalen |
F05 |
|
|
P01 |
Lindås IBK Vit |
IBF Backadalen VIT |
P02 |
Frölunda IBK |
Østensjø/Dverg IBK |
P03 |
IBF Göteborg Svart |
Skoghalls IBK Röd |
P04 |
Partille IBS |
FBC Draci Ricany |
P05 |
|
|
P99/00 |
Partille IBS |
F04
Alkulohkot
Lohko A
Päivämäärä |
|
Vara |
21 huh 18.00 |
IBF Backadalen |
- |
Lindome IBK |
1 - 4 |
21 huh 18.45 |
IK Zenith |
- |
Østensjø Dverg IBK Rød |
0 - 1 |
21 huh 20.15 |
Østensjø Dverg IBK Rød |
- |
Lindås IBK |
2 - 6 |
22 huh 08.00 |
Lindome IBK |
- |
IK Zenith |
3 - 1 |
22 huh 09.30 |
Lindås IBK |
- |
IBF Backadalen |
1 - 1 |
22 huh 10.15 |
Østensjø Dverg IBK Rød |
- |
Lindome IBK |
2 - 3 |
22 huh 12.30 |
Lindås IBK |
- |
IK Zenith |
7 - 2 |
22 huh 13.15 |
IBF Backadalen |
- |
Østensjø Dverg IBK Rød |
3 - 0 |
22 huh 15.30 |
Lindome IBK |
- |
Lindås IBK |
3 - 4 |
22 huh 16.15 |
IK Zenith |
- |
IBF Backadalen |
1 - 1 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Lindås IBK |
4 |
3 |
1 | 0 |
18-8 |
10 |
10 |
2. |
Lindome IBK |
4 |
3 |
0 | 1 |
13-8 |
5 |
9 |
3. |
IBF Backadalen |
4 |
1 |
2 | 1 |
6-6 |
0 |
5 |
4. |
Østensjø Dverg IBK Rød |
4 |
1 |
0 | 3 |
5-12 |
-7 |
3 |
5. |
IK Zenith |
4 |
0 |
1 | 3 |
4-12 |
-8 |
1 |
Lohko B
Päivämäärä |
|
Vara |
21 huh 19.30 |
Pixbo Wallenstam IBF |
- |
Østensjø Dverg IBK blå |
10 - 0 |
22 huh 08.45 |
Åstorp/Kvidinge IBS |
- |
Kärra IBK |
1 - 0 |
22 huh 11.00 |
Åstorp/Kvidinge IBS |
- |
Pixbo Wallenstam IBF |
1 - 4 |
22 huh 11.45 |
Kärra IBK |
- |
Østensjø Dverg IBK blå |
5 - 3 |
22 huh 14.00 |
Østensjø Dverg IBK blå |
- |
Åstorp/Kvidinge IBS |
0 - 2 |
22 huh 14.45 |
Kärra IBK |
- |
Pixbo Wallenstam IBF |
1 - 5 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Pixbo Wallenstam IBF |
3 |
3 |
0 | 0 |
19-2 |
17 |
9 |
2. |
Åstorp/Kvidinge IBS |
3 |
2 |
0 | 1 |
4-4 |
0 |
6 |
3. |
Kärra IBK |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-9 |
-3 |
3 |
4. |
Østensjø Dverg IBK blå |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-17 |
-14 |
0 |
Loppupelit
Semifinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 08.00 |
Lindås IBK |
- |
Åstorp/Kvidinge IBS |
8 - 1 |
23 huh 08.50 |
Pixbo Wallenstam IBF |
- |
Lindome IBK |
4 - 3 |
Finaali
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 11.20 |
Lindås IBK |
- |
Pixbo Wallenstam IBF |
0 - 7 |
B-loppupelit
Neljännesfinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 09.40 |
Østensjø Dverg IBK blå |
- |
IK Zenith |
1 - 7 |
Semifinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 12.10 |
IBF Backadalen |
- |
IK Zenith |
2 - 0 |
23 huh 13.00 |
Kärra IBK |
- |
Østensjø Dverg IBK Rød |
3 - 2 |
Finaali
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 14.40 |
IBF Backadalen |
- |
Kärra IBK |
3 - 2 |