Mölndals Ungdomscup 2017
Napsauta luokan nimiä nähdäksesi luokan tulokset.
|
Loppupelit |
B-loppupelit |
F00/01 |
Skoghalls IBK |
Häljarps SK |
F02 |
Pixbo Wallenstam IBF |
Karlstad IBF |
F03 |
Pixbo Wallenstam IBF |
F04 |
Pixbo Wallenstam IBF |
IBF Backadalen |
F05 |
|
|
P01 |
Lindås IBK Vit |
IBF Backadalen VIT |
P02 |
Frölunda IBK |
Østensjø/Dverg IBK |
P03 |
IBF Göteborg Svart |
Skoghalls IBK Röd |
P04 |
Partille IBS |
FBC Draci Ricany |
P05 |
|
|
P99/00 |
Partille IBS |
P04
Alkulohkot
Lohko A
Päivämäärä |
|
Vara |
22 huh 10.15 |
Vendelsö IK Röd |
- |
Bjärreds IBK 1 |
9 - 2 |
22 huh 11.00 |
Club 30 IBK |
- |
Landvetter IBK 2 |
2 - 1 |
22 huh 14.00 |
Vendelsö IK Röd |
- |
Club 30 IBK |
2 - 4 |
22 huh 14.45 |
Bjärreds IBK 1 |
- |
Landvetter IBK 2 |
3 - 5 |
22 huh 16.15 |
Landvetter IBK 2 |
- |
Vendelsö IK Röd |
3 - 6 |
22 huh 17.00 |
Bjärreds IBK 1 |
- |
Club 30 IBK |
0 - 4 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Club 30 IBK |
3 |
3 |
0 | 0 |
10-3 |
7 |
9 |
2. |
Vendelsö IK Röd |
3 |
2 |
0 | 1 |
17-9 |
8 |
6 |
3. |
Landvetter IBK 2 |
3 |
1 |
0 | 2 |
9-11 |
-2 |
3 |
4. |
Bjärreds IBK 1 |
3 |
0 |
0 | 3 |
5-18 |
-13 |
0 |
Lohko B
Päivämäärä |
|
Vara |
21 huh 18.00 |
Lindås IBK |
- |
Mölndals IBF |
5 - 1 |
21 huh 18.45 |
Landvetter IBK 1 |
- |
FBC Draci Ricany |
4 - 2 |
21 huh 21.00 |
Lindås IBK |
- |
Landvetter IBK 1 |
8 - 3 |
21 huh 21.00 |
Mölndals IBF |
- |
FBC Draci Ricany |
4 - 4 |
22 huh 08.45 |
FBC Draci Ricany |
- |
Lindås IBK |
3 - 4 |
22 huh 09.30 |
Mölndals IBF |
- |
Landvetter IBK 1 |
4 - 3 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Lindås IBK |
3 |
3 |
0 | 0 |
17-7 |
10 |
9 |
2. |
Mölndals IBF |
3 |
1 |
1 | 1 |
9-12 |
-3 |
4 |
3. |
Landvetter IBK 1 |
3 |
1 |
0 | 2 |
10-14 |
-4 |
3 |
4. |
FBC Draci Ricany |
3 |
0 |
1 | 2 |
9-12 |
-3 |
1 |
Lohko C
Päivämäärä |
|
Vara |
21 huh 19.30 |
Lindome IBK |
- |
Kärra IBK |
1 - 0 |
21 huh 20.15 |
BKI Sunnanå |
- |
FC Helsingborg |
6 - 2 |
22 huh 08.00 |
Lindome IBK |
- |
BKI Sunnanå |
9 - 3 |
22 huh 08.00 |
Kärra IBK |
- |
FC Helsingborg |
3 - 1 |
22 huh 10.15 |
FC Helsingborg |
- |
Lindome IBK |
2 - 5 |
22 huh 11.00 |
Kärra IBK |
- |
BKI Sunnanå |
4 - 4 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Lindome IBK |
3 |
3 |
0 | 0 |
15-5 |
10 |
9 |
2. |
Kärra IBK |
3 |
1 |
1 | 1 |
7-6 |
1 |
4 |
3. |
BKI Sunnanå |
3 |
1 |
1 | 1 |
13-15 |
-2 |
4 |
4. |
FC Helsingborg |
3 |
0 |
0 | 3 |
5-14 |
-9 |
0 |
Lohko D
Päivämäärä |
|
Vara |
22 huh 10.15 |
Vendelsö IK Grön |
- |
Bjärreds IBK 2 |
3 - 0 |
22 huh 11.45 |
Ajer IBK |
- |
Partille IBS |
0 - 8 |
22 huh 14.00 |
Partille IBS |
- |
Bjärreds IBK 2 |
7 - 0 |
22 huh 14.45 |
Ajer IBK |
- |
Vendelsö IK Grön |
1 - 8 |
22 huh 16.15 |
Bjärreds IBK 2 |
- |
Ajer IBK |
4 - 3 |
22 huh 17.00 |
Partille IBS |
- |
Vendelsö IK Grön |
3 - 2 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Partille IBS |
3 |
3 |
0 | 0 |
18-2 |
16 |
9 |
2. |
Vendelsö IK Grön |
3 |
2 |
0 | 1 |
13-4 |
9 |
6 |
3. |
Bjärreds IBK 2 |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-13 |
-9 |
3 |
4. |
Ajer IBK |
3 |
0 |
0 | 3 |
4-20 |
-16 |
0 |
Lohko E
Päivämäärä |
|
Vara |
21 huh 19.30 |
Eken IBK |
- |
Oxie SK |
2 - 2 |
21 huh 21.00 |
Fredrikshavn Blackhawks |
- |
IK Frej |
1 - 5 |
22 huh 12.30 |
Eken IBK |
- |
Fredrikshavn Blackhawks |
6 - 2 |
22 huh 13.15 |
Oxie SK |
- |
IK Frej |
5 - 4 |
22 huh 17.00 |
IK Frej |
- |
Eken IBK |
5 - 4 |
22 huh 17.00 |
Oxie SK |
- |
Fredrikshavn Blackhawks |
3 - 1 |
|
|
P |
V |
T | H |
+ - |
|
P |
1. |
Oxie SK |
3 |
2 |
1 | 0 |
10-7 |
3 |
7 |
2. |
IK Frej |
3 |
2 |
0 | 1 |
14-10 |
4 |
6 |
3. |
Eken IBK |
3 |
1 |
1 | 1 |
12-9 |
3 |
4 |
4. |
Fredrikshavn Blackhawks |
3 |
0 |
0 | 3 |
4-14 |
-10 |
0 |
Loppupelit
1/8 finaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
22 huh 19.15 |
Vendelsö IK Grön |
- |
IK Frej |
2 - 6 |
22 huh 19.15 |
Vendelsö IK Röd |
- |
Mölndals IBF |
9 - 1 |
22 huh 20.00 |
Club 30 IBK |
- |
BKI Sunnanå |
8 - 4 |
22 huh 20.00 |
Kärra IBK |
- |
Eken IBK |
3 - 5 |
Neljännesfinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 08.50 |
Lindås IBK |
- |
IK Frej |
1 - 4 |
23 huh 08.50 |
Partille IBS |
- |
Club 30 IBK |
6 - 2 |
23 huh 09.40 |
Lindome IBK |
- |
Vendelsö IK Röd |
3 - 2 |
23 huh 09.40 |
Oxie SK |
- |
Eken IBK |
4 - 1 |
Semifinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 12.10 |
IK Frej |
- |
Partille IBS |
2 - 3* |
23 huh 12.10 |
Lindome IBK |
- |
Oxie SK |
2 - 0 |
Finaali
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 14.50 |
Partille IBS |
- |
Lindome IBK |
9 - 3 |
B-loppupelit
Neljännesfinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
22 huh 19.15 |
Ajer IBK |
- |
Bjärreds IBK 1 |
5 - 2 |
22 huh 19.15 |
Landvetter IBK 1 |
- |
FC Helsingborg |
8 - 1 |
22 huh 20.00 |
Landvetter IBK 2 |
- |
FBC Draci Ricany |
1 - 6 |
22 huh 20.00 |
Bjärreds IBK 2 |
- |
Fredrikshavn Blackhawks |
6 - 1 |
Semifinaalit
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 10.30 |
Ajer IBK |
- |
Landvetter IBK 1 |
2 - 4 |
23 huh 11.20 |
FBC Draci Ricany |
- |
Bjärreds IBK 2 |
4 - 1 |
Finaali
Päivämäärä |
|
Vara |
23 huh 13.50 |
Landvetter IBK 1 |
- |
FBC Draci Ricany |
6 - 7 |